7 نکته برای ازدواج های موفق براي زوج هايي با بيش از 70 سال زندگي

7 نکته برای ازدواج های موفق

اين كه برای مدت بسیار طولانی ازدواج کرده اید، چند راهنمایی برای حفظ ارتباط با يكديگر وجود دارد.

1. لذت بردن از یکدیگر

گاهی اوقات زمانی که با یک شخص در یک زمان بوده ایم، شروع به پذیرش می کنیم و لذت مي بريم. سعی کنید هدفمند گوش دهيد به جای آنکه از داستان بیرون بیایید. در ارتباط با داستان های یکدیگر، راهي برای پیدا کردن چیزهای جدید در مورد یکدیگر، حتی اگر برای دهه ها با هم بوديد را پيدا كنيد

2. با يكديگر بخنديد

زندگی کوتاه است. در زندگی عوامل بسیار زیادی وجود دارد که از کنترل ما خارج شده است و ما در مورد آن با استرس روبرو هستيم. داشتن طنز در یک وضعیت خسته کننده به شما کمک می کند تا فشار را از بین ببرید و وضعیت بد را به یک وضعيت مناسب تبدیل کنید.

7 نکته برای ازدواج های موفق

گاهی اوقات هنگامی که زوجها برای مدت طولانی با یکدیگر هستند، دیگر جوکهای یکدیگر را دوست ندارند.  شاید وقت آن باشد که مجله يا داستان خنده دار بخريد و داستان های خنده داری را که در این هفته اتفاق افتاده است را بگوييد. کمدین های جدید را امتحان کنید.

3. برای اولین بار کاری انجام دهید

تحقیقات نشان می دهد افرادی که خود را به یادگیري در طول زندگی اختصاص می دهند در طول زندگی شادتر و سازنده تر هستند. گاهی اوقات مردم از انجام کارهای جدید اجتناب می کنند، زیرا فکر نمی کنند آن را دوست داشته باشند یا فکر نمی کنند که در آن خوب باشند. هیچ کس نمی گوید شما باید همه چیز را امتحان کنید فقط تمرین تلاش جدیدی برای شما و ازدواج شما است. از كلاس هاي تفريحي استفاده كنيد.

 

5. یک سفر داشته باشید

به جایی که همیشه می خواستید بروید اما نرفتيد را برويد؟ ایجاد خاطرات جدید با هم راهي بسیار جذاب برای ازدواج شما است. به جاهاي سرگرم کننده است که برايتان جذاب است برويد

7 نکته برای ازدواج های موفق

اکثر موزه ها دارای روزهایی هستند که در آن پذیرش رایگان است و یا از تخفیف برخوردارند! آیا علاقه به کتاب هستید؟ بسیاری از شهرها کتابخانه های باور نکردنی ای دارند که برای عموم آزاد هستند. مسافرت به عنوان زن و شوهر سرگرم کننده است و لازم نیست گران باشد.

6. در مورد هر چيزي صحبت کنید

گفته شده است که بیشتر زوج ها از صحبت کردن در مورد مرگ، رابطه جنسي و امور مالی اجتناب می کنند. با این حال این 3 موضوع را در زندگی روزمره به عنوان زن و شوهر بدانيد. اطمینان حاصل کنید که همسر و خانواده تان خواسته های شما را می دانند و دارای پرونده های قانونی مناسب مانند اراده، اعتماد و قدرت پایدار هستند.

7 نکته برای ازدواج های موفق

اگر از این اقلام مراقبت کنید، همسر و خانواده خود با استرس بسیار کمتری روبرو می شوند اگر شما قبلا یک لیست ICE (در موارد اضطراری) برای خانواده خود ندارید – اکنون آنرا ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که آن را در یک مکان امن قرار دهید. اين موارد شامل تمام اطلاعات مربوط به بیمه اطلاعات بانکی و صندوق ایمنی، ورود به سیستم و کلمه عبور است.

7. دست هاي يكديگر را نگه دارید

ارتباط انسان با تجربه صمیمیت است. تحقیقات نشان می دهد که نگه داشتن دست هاي يكديگر زماني كه ازدواج كرده ايد می تواند فشار خون را پایین و احساسات مثبت را افزایش دهد. برخی از زنان بالای 70 ساله به داشتن بهترین رابطه جنسي زندگی خود گزارش دادند.

7 نکته برای ازدواج های موفق

 

منبع
برتر ياب