5 چیزيكه کارآفرینان زن باید همیشه در ذهن داشته باشند

کارآفرینان زن

 

اخیرا، بسیاری از مردم کسب و کار خود را شروع می کنند. بر خلاف گذشته، نامزدان زن شمار زیادی از آنها را تشکیل می دهند. اگر قصد دارید همین کار را انجام دهید یا قبل از شروع کار، به یاد داشته باشید برخی از این زنان کارآفرین را راهنمایی می کند.

1. سخت کار کنید

مهم نیست اگر كه زن يا مرد هستید، اگر می خواهید در دنیای کسب و کار موفق شوید، باید سخت کار کنید. هیچ راهی برای موفقیت جز اين وجود ندارد.افراد موفق اضافه کاری و بیش از حد سخت کار می کنند. نیکولا تسلا، مخترع بزرگ بیش از 18 ساعت در روز کار می کرد.كار كنيد حتي اگر كارتان به اندازه كافي بزرگ و بهترين نباشد . از تمام وقت آزاد خود برای انجام کاری حرفه ای استفاده کنید و هرگز تنبل نباشید.

2. عذر خواهی نکنيد

اشتباهاتي نظير “من پول ندارم”، “آنها افرادی مانند من را ترجیح نمی دهند”، “من وقت ندارم”بی ارزش هستند، راه های مختلفی برای شكست نخوردن شما وجود دارد. همیشه یک راه حل برای همه چیز وجود دارد، فقط باید راهی مناسب پیدا کنید.هیچ کارآفرین موفقي هرگز نگفته است كه نمیتواند کاری انجام دهد. بله، برخی چیزها ممکن است دشوار یا پیچیده باشند، اما هیچ چیز غیر ممکن نیست.عذر خواهی نکنید، راه حل پیدا کنید.

3. تفاوت های جنسی را نادیده بگیرید

براي زنان تجاری موفق، مرزهای بیشتری وجود ندارد. زمانیکه زنان حقوقي نداشتند ولي خيلي رشد كردند زياد است، بنابراین اگر با برخی از موانع مواجه شدید، فقط به دلیل اینکه  یک زن هستید، به سادگی بر آنها غلبه كنيد.

افراد ناسازگار دوست دارند شخص دیگری را برای شکست خود سرزنش کنند، اما اگر به زنان کارآفرین موفق گوش کنید، متوجه خواهید شد که آنها هرگز  شکایت نمی کنند. این به این دلیل است که آنها عزم جدی برای موفقیت داشتند و جنس آنها نمیتوانست مانع گار شود.

با این حال،  آزار و اذیت جنسی و تبعیض همچنان وجود دارد، اما امروزه همه زنان در معرض چنین چیزهایی می توانند با روش های قانونی شکایت کنند و خود را حفظ کنند.

4. پرشور باشید و شغل خود را دوست داشته باشید

شما باید پرشور باشید و شغل خود را دوست داشته باشید. شما هرگز به اندازه کافی موفق نخواهید شد. به عنوان مثال، اگر قانون را دوست دارید و آن را مطالعه کرده اید، سعی نکنید به یک نویسنده تبدیل شوید. شما باید آنچه را که انجام می دهید دوست داشته باشید.

اگر برای شخص دیگری کار می کنید، راهی پیدا کنید که کار شما را سرگرم کند و همیشه سعی کنید كارتان را بیشتر از حد انتظار انجام دهيد. همه را تحت تاثیر  مهارت های خود قرار دهید، براي اين منظور، شما باید راهی برای هیجان انگیز کردن کار خود پیدا کنید.

5. چیزهای جدید بیاموزید

یک كارافرين هرگز یادگیری را متوقف نمی کند. نگران نباشید كه چیزهای جدیدي یاد بگیرید،  روی كاري که  انجام می دهید تمرکز  کنید.

مهم نیست که  شما شانس يادگرفتن طراحي ناخن یا تعمیر قطعات خودرو را داشته باشيد، دریغ نکنید و آن را به لیست دانش خود اضافه کنید.

منبع
برتر ياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.