5 نكته براي شروع كسب و كار با همسرتان

5 نكته براي شروع كسب و كار با همسرتان

هر نوع کسب و کاري کاري بسیار دشوار است. باید تمام اقدامات لازم را انجام دهید و مطمئن شوید که در تجارت هیچ تعارضی وجود ندارد و می تواند در کوتاه مدت و درازمدت دشوار باشد. با این حال کسب و کار خود را با همسر تان می توانید به سطح کاملا متفاوتي از مشکل و خطر داشته باشيد.

هنگامی که با همسرتان مشغول کار هستید، باید تعادلي کامل بین زندگی شخصی و کارتان ایجاد کنید، زیرا کسب و کار با شریک زندگی تان تصمیمي بزرگ است.

5 نكته براي شروع كسب و كار با همسرتان

در اینجا 5 نکته که باید در هنگام کار با همسرتان مشورت کنید وجود دارد

1. شرایط روابط تجاری خود را به صورت نوشتاری بنويسيد

اولین گام در هر کسب و کاري برنامه ریزی مناسب است. شما باید یک برنامه جامع برای کسب و کار داشته باشید و اگر با همسرتان همکاری می کنید، باید نقاط قوت و ضعف خود و همچنین نحوه مدیریت و اهرم خود را روشن کنید.

5 نكته براي شروع كسب و كار با همسرتان

شما باید یک طرح داشته باشید که به وضوح نقش و مسئولیت های کاری را مشخص کند، زمینه هایی که در آن شما و همسرتان قدرت فردی برای تصمیم گیری داريد و زمینه هایی که نیاز به توافق مشترک داريد را مشخص كنيد. اگر چارچوب مشارکت را به صورت کتبی روشن کنید و سندي که هر دو امضا کرده اید و به توافق رسيده ايد را داشته باشيد، به سرعت می توانید اختلافاتی را که ممکن است بینتان ایجاد شود را پاک کنید.

2. مسائل شخصی را به دفتر نياوريد

هنگامی که هر کسب و کاري را اجرا می کنید، احساسات بيشتر مي شوند. اگر با همسرتان کار می کنید، باید بدانید که چگونه می توانید درگیری های شخصی را در خانه حل كنيد و در کسب و کار موفق باشید.

5 نكته براي شروع كسب و كار با همسرتان

راه عالی برای تقویت رابطه کاری شما دادن هدایا و شكوفا كردن استعدادهای همسر تان و همچنين اجازه دادن به همسرتان به عنوان فردی در کسب و کار است.

3. گوش دادن به ایده های یکدیگر با ذهن باز

بین شما و همسرتان نبايد اختلاف نظر وجود داشته باشد. باید باز و آزادی بیشتری برای ابراز عقاید و افکار جدید که می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد وجود داشته باشد. حتی اگر با این ایده موافق نباشید، همیشه باید به ابراز نظرات يكديگر گوش دهيد و براي همديگر احترام قائل شويد.

4. احترام به یکدیگر

همسرانی که در یک کسب و کار با هم کار می کنند باید در احترام و همکاری یکدیگر برابر باشند. احترام به یکدیگر در انجام یک کار با هم بسیار اساسی است.

5. سبكي نو خلق کنید

با کمی تعدیل، صبر و انعطاف پذیری، امکان شروع و اجرای یک کسب و کار موفق با همسرتان وجود دارد و ايجاد سبكي نو به رفاه روابط کاری شما کمک خواهد کرد.

5 نكته براي شروع كسب و كار با همسرتان

نتیجه

انجام و اراده یک کسب و کار با همسر ممکن است چالش ها و موانعي ایجاد کند، اما شما می توانید تمام شرایط و معقول بودن را در طول ثبت شرکت تعریف کرده و در کنار شوهر یا همسرتان همکاری کنید. کلید این است که تا آنجا که امکان دارد، مسائل مربوط به کار و خانواده را جداسازی کنید. نقش های تعریف شده در کسب و کار را بطور آشکار و واضح بيان كنيد اين كار به شما كمك مي كند تا با يكديگر هماهنگ تر شويد.

5 نكته براي شروع كسب و كار با همسرتان

 

 

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.