5 راه موثر برای مقابله با جدایی در ازدواج

آیا شما در ازدواج خود مبارزه می کنید؟ آیا کار بسیار زیادی به نظر می رسد؟ آیا ناگهان احساس غریبه گي می کنيد؟ آیا می توانید او را حتی پس از سال ها تحمل کنید؟ این ها نوعی از چیزهایی هستند که مردم ازدواج می کنند و فقط به این معنی است که در یک رابطه سالم هستند. بسیاری از چیزهايي كه در ذهن اتفاق می افتند باعث مي شوند كه شما به جدایی ازدواج بر بخوريد و از خودتان سوال کنید که جدایی در ازدواج چیست؟

جدایی در ازدواج توافق متقابل میان زوجین است تا زندگی مشترک خود را متوقف کنند. این لزوما به معنی لغو گواهی ازدواج نیست، بلکه  توافق صرفه جویی در رابطه با تعهد زوجین نسبت به ازدواج است. آیا می توان از لحاظ تعهد مالی و یا کودکان از دیگران حمایت کرد. همانطور که به نظر می رسد در اغلب موارد این مقدمه ای برای طلاق است. دلایل محبوبي که چرا مردم به دنبال جدایی فكر مي كنند شامل: پول، خیانت، ارتباطات، اعتیاد و رابطه جنسي است. پس از شناسایی دلایل برای نیاز به تفکیک باید کشف کنید که چگونه جدا شويد و از اين طريق زنده بمانيد هر چند شروع مقابله با آن سخت باشد

راههای مقابله با جدایی در ازدواج 

1. پذیرفتن اين اتفاق

افرادی که جدا شدن را انكار مي كنند این انكار را در افکار و تصورات ذهني خود مي بينند. در حال حاضر پیش بینی های مربوط به آینده در بسیاری از موارد همیشه مثبت است. دستور العمل های جدید را امتحان کنید، ریشه های خود را ردیابی کنید، به کلاس موسیقی بپیوندید، فعالیت های جدید را امتحان کنید. در پایان روز  روي زندگی خود کار کنید و این يكي از دلایل جدایی در ازدواج است.

2.  آن را بیان کنید

مشکل نیمه به اشتراک گذاشته شده نیمه حل شده است. به همین دلیل است که باید کسی را پیدا کنید و با او صحبت کنيد. از جمله: فرزندان، خواهر، مادر بهترین دوست یا درمانگر مي تواند كمك كننده باشد. وقتي نمیتوانید با شوهرتان محرمانه صحبت کنید باید با کسی که اکنون به آن اعتماد دارید صحبت کنید برای جلوگیری از ناسازگاری، باید با شوهرتان صحبت کنید و احترام بگذارید همچنين روشهای دیگر صحبت کردن را شناسایی کنید. مثلا از طریق پست های وبلاگ، صحبت کردن با مشاور یا هر چیز دیگری استفاده كنيد.

4. کمک حرفه ای را دنبال کنید

همانطور که باید صحبت کرد، نیاز به مشاوره حرفه ای نيز ضروري است. در صورتی که جدایی به طلاق برسد، باید وکیلي را پیدا کنید تا از اين طریق به شما کمک کند. در حساب های بانکی و حمایت از کودکان در میان مسائل دیگر.

5. زمان را بیابید

اندیشه تنها بودن ناگهانی، ممکن است ترسناک باشد و ممکن است شما را مجبور به تصمیم گیری ناامیدانه کند. برای خنثی کردن قلب مجروح، وقت بگذارید خودتان را بیش از این شکست ندهید، این پایان جهان نيست.

 

در نتیجه، مردم در طول جدایی در ازدواج از بدترین حالت ها رنج می برند. اما طول می کشد تا به آن برسند. ما توصیه می کنیم برای جلوگیری از تصمیم گیری های بد و عواقب ناگوار از روش های فوق ذکر شده برای مقابله با جدایی ازدواج استفاده کنید.

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.