5 دلیل عمده كه مردان بر زنان خيانت می کنند؟

5 دلیل عمده كه مردان بر زنان خيانت می کنند؟

چرا افرادي پس از سالها رابطه دوستانه، به همسرانشان خيانت مي كنند؟

اگر یک نفر خيانت کند، قطعا چیزی اشتباه انجام داده و هیچ اتهام دیگری مبنی بر این امر وجود ندارد. اما قطعا بحث بيشتري در مورد اين موضوع وجود دارد. لایه های زیادی برای باز کردن اين موضوع وجود دارد. در اينجا دلايلي وجود دارد كه مردان خيانت مي كنند

1. عزت نفس کمي دارند

اگر کسی عزت نفس کم داشته باشد، حس می کند که همسرش با زنان تصادفی ارتباط دارد، درست است؟ اما این فقط زاویۀ اي براي نگاه کردن به اعتماد به نفس است.

5 دلیل عمده كه مردان بر زنان خيانت می کنند؟

افراد مورد خيانت قرار گرفته ممکن است به همسرشان نگاه کنند و فکر کنند: “یک بازنده هستند”. این مارپیچ تفکر منفی است. ممکن است عدم عشق را در خانه احساس کنند.

2. نمی دانند که چه چیزی دارند

پس از گذشت سالها از ازدواج، یک مرد به راحتی می تواند فراموش کند که چه چیزی در خانه دارد. او می تواند به صورت آگاهانه درک کند که همسرش جذاب، هوشمند و خنده دار است، اما با گذشت زمان، كم كم در ذهنش كمرنگ مي شود

البته براي بازگرداندن اشتياق در خانه راه كارهايي وجود دارد.

3. از دست دادن اشتیاق باعث خيانت مي شود

زمان بیشتری که در یک رابطه متعهد هستید، چیزهایی وجود دارند که باید از لحاظ حفظ و پرورش آن آگاهی داشته باشید و یکی از چیزهایی است که باعث كاهش اشتياق مي شود و می تواند منجر به ضربات بسیاری در ازدواج به صورت مادام العمر از جمله خيانت شود.

5 دلیل عمده كه مردان بر زنان خيانت می کنند؟

هنگامی که شور و اشتياق در زندگي كم مي شود به دنبال اتصال در جايي ديگر مي گردد. اما به راحتي مي شود اشتياق را يافت و زنده كرد.

4. توزیع ارتباطی وجود دارد

داشتن یک رابطه برای تحقق فضای خالی پرشور تنها یک قاعده است که ممکن است پر شود. در کنار تصمیم تصادفي برای خيانت، یک مرد ممکن است خيانت کند، زیرا اختلال ارتباطی بین او و همسرش وجود دارد.

او ممکن است ناخواسته احساس کند.

او ممکن است احساس غیر ضروری کند.

او ممکن است احساس کند که شنیده نمی شود

ارتباط خیابان دو طرفه است.اگر او احساس می کند که شنیده نمی شود، باید در مورد آن صحبت کند. اگر او احساس می کند از نیازهای خود راضی نیست، باید این نظر را بگوید.

5 دلیل عمده كه مردان بر زنان خيانت می کنند؟

5. برای ازدواج آماده نیست

بسیاری از افراد ازدواج را فقط به عنوان سطح دیگری از رابطه می بینند.

ازدواج برای یک زندگی تمام وقت با شریک زندگی تان است. بسیار مهم است که در مورد آن فکر کنید و آن را در نظر بگیرید همچنين نبايد در هیچ چیزی عجله کنید.

ممكن است فردي در سنين پايين ازدواج كند و بعد از يك مدت دچار بي اشتياقي شود و فكر كند كاري كه در آن لحظه انجام داده است اشتباه است.

 

هنوز هیچ استثنایی وجود ندارد

مردان خيانت می کنند زنان خيانت می کنند و هیچکس بیگناه نیست. اما اگر دو نفر تصمیم بگیرند که برای مدت طولانی با يكديگر باشند، باید به يكديگر متعهد باشند.

از این لیست به عنوان نشانه های ممکن روی رابطه خود استفاده كنيد. اگر کمبود اشتیاق وجود داشته باشد دوباره اشتياق را روشن كنيد. اگر کمبود ارتباط وجود دارد، بنشينيد و با يكديگر صحبت كنيد. از این اطلاعات به عنوان نشانه اي پیشگیرانه در برابر آنچه که ممکن است منجر به خيانت در شخص دیگری شود استفاده کنید.

5 دلیل عمده كه مردان بر زنان خيانت می کنند؟

 

 

 

منبع
برتر ياب