4 نكته براي داشتن احساس صميميت

4 نكته براي داشتن احساس صميميت

حتما كتاب مردان مريخي و زنان ونوسي را شنيده ايد. از آنجایی که از سیارات مختلف هستند، مهم است که مشخص کنیم چگونه با هر یک از آنها به صورت جداگانه ارتباط برقرار کنیم.

4 نكته براي داشتن احساس صميميت

زنان به عنوان جنس زنانه ، بیشتر در لحن و بیان احساسات خود نسبت به مردان متوسط ​​هستند. با در نظر داشتن این موضوع، مردان باید در ارتباط با همسر و دیگران روبرو شوند تا نسبت به رابطه خود با دوستانشان متفاوت باشند. به عنوان مثال، اکثر مردان با یکدیگر شوخی می کنند و یکدیگر را سرگرم می کنند.

4 نكته براي داشتن احساس صميميت

با این حال می توانید با همسر خود در سطحي عمیق تر از آنچه که قبلا داشتید ارتباط برقرار کنید. این نوشته به کمک مردان برای پیوند بيشتر با همسرانشان اختصاص داده شده است و به آنها تاکتیک هایی را ارائه می دهد تا این اتفاق بیفتد.

4 نکته زیر به هر مردی کمک می کند تا با همسر خود صميمي شود

1. برای مدت زمان مشخصی با يكديگر صحبت كنيد

شما می توانید وقت خود را صرف صحبت کردن یا نگه داشتن یکدیگر کنید. زمان بیشتری را با همسر خود ارتباط برقرار کنید. به این ترتیب از كنار يكديگر بودن نهايت استفاده را ببريد و صحبت هايي كه دوست داشتيد انجام دهيد ولي نداديد را كنيد.

4 نكته براي داشتن احساس صميميت

2. پرماجرا باشید

همه دوست دارند در يك ماجراجویی جدید و هیجان انگیز باشند. علت پشت این واکنش نیز وجود دارد، بنابراین فقط همسر شما در حال طراحی و کلیشه ای از یک مرد مردانه بر روی شما نیست.

هنگامي كه زندگي روزمره و روال عادي را مي گيرد كمك كننده است و يكنواختي را از بين مي برد.

هنگامی که چیزی جدید و هیجان انگیز را با هم تجربه می کنید، خودتان را بیدار می کنید و تجربه ی دیگري را تجربه می کنید. هنگامی که روال روزمره شکسته شود، به خود اجازه می دهید که عمیق تر باشيد و در لحظاتی که با یکدیگر صرف می کنید لذت ببريد.

4 نكته براي داشتن احساس صميميت

بنابراین، جايي برويد كه هرگز نرفته ايد برای پیاده روی در طبیعت بروید و ببینید چقدر سرگرم کننده است.

ماجراجویی = هیجان = قدردانی در زندگي. این كار در نهایت منجر به رابطه عمیق تر خواهد شد.

3. بدانید که احساساتش چگونه است و یکی از طرفداران او هستيد

او تلاش می کند تا در این زندگی چیزی از خود بسازد. اگر چه ممکن است به خارج از جهان نگاه کند و امیدوار باشد که همه کار او را دوست داشته باشند، قلب و ذهن شما اولین موردی است که او می خواهد تحت تأثیر قرار بگيرد.

نمایش این حمایت واقعی او را به شما نسبت به آنچه که تصور می کنید نزدیک تر می کند. او را تصديق كنيد كه چقدر شگفت انگيز است.

4. باز و آسیب پذیر باشید

هنگامی که تمام وقت خود را صرف كار مي كنيد سخت است که ارتباط احساسی ایجاد کنید اما اگر بخواهید یک رابطه عاطفی عمیق با همسر خود ایجاد کنید و آن را تقویت کنید، کاملا ضروری است.

همسر شما بدون شک تصمیم شما را در مورد او باز خواهد کرد و آسیب پذیری خود را با او مطابقت خواهد داد. می توانید نزدیک بودن احساسی که دنبال آن هستید را ایجاد کنید.

نتیجه

اگر می خواهید با همسرتان در یک راه عمیق ارتباط برقرار کنید روي اين نوشته كليك نكنيد. این نیمی از نبرد است: حضور ذهن برای تلاش در ارتباط با آن. شما فقط با نشان دادن و خواندن این مطلب در مسیر درست هستید. این راهنمایی ها را عملي كنيد و مطمئن باشيد که متوجه خواهید شد که نیمه دیگر همکاری با همکارانتان مانند قبل را هرگز نخواهيد ديد. بسیار ساده تر و سرگرم کننده خواهد بود.

4 نكته براي داشتن احساس صميميت

 

منبع
برتر ياب