4 موردي كه عشق را در زندگي بهتر مي كند

4 موردي كه عشق را در زندگي بهتر مي كند در زير وجود دارد:

زمان هایی وجود دارد که همه ما باید با کارهایی که انجام می دهیم مقابله کنیم و خود را در زندگی بهتر  قرار دهیم. ممکن است لزوما در رابطه دوست داشتنی نباشيد، اما به سادگی نیاز دارید که همه چیز را در مسیر خود قرار دهید. ممکن است تمام آنچه را که نمی توانید انجام دهید و یا چیزهایی که خیلی راحت شده اند را ارائه ندهید. این به این معنی نیست که همیشه چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارند اما گاهی اوقات همه ما نیاز به کمی زنگ هشدار داريم تا از خواب بیدار شويم. این کاملا طبیعی و درست است.

هنگامی که در زندگی شروع به غرق شدن مي كنيم ضروری است که تنفس جدیدي به رابطه مان دهيم. این تلاشي آگاهانه است. تقریبا هر زن و شوهري در این مرحله از روابط و آگاهی از چیزها می گذرند و سپس به بهبود اوضاع مي پردازند. بنابراین مهم نیست که چه چیزی نیاز به بهبود دارد، پاسخ به چند سؤال ساده می تواند به شما کمک کند تا در نهایت، آنچه واقعا میخواهید را کشف کنید. اگر می خواهید بدانید چطور عشق زندگی خود را بهتر كنيد، به این سوالات پاسخ دهید و به كارهايي که باعث شادی شما می شوند، فکر کنید.

آیا رابطه تان شاد است؟

ما همه تمایل داریم که همسرمان را سرزنش کنیم، اما این همیشه دلیل مشکلات نیست. اگر با دیگر مسائل زندگی تان غرق شوید، طبيعي است که رابطه تان کمتر شود. این چیزی نیست جز سرزنش.

مشكلات را در نظر بگيريد و سپس به رفع آنها بپردازيد این آگاهي در نهایت به شما کمک می کند تا آنچه را که می خواهید دریافت کنید، بنابراین بهتر است آنچه را که مي خواهيد بهبود ببخشید و عشق را در زندگي خود بهتر كنيد

آیا با کسی هستید که قادر به ایجاد شادی واقعی است؟

این یک سوال سخت است زیرا همیشه نمی توانید به آن پاسخ دهید. ببه کسی که با آن هستید فکر کنید، زیرا یادگیری چگونگی بهبود زندگی عاشقانه شما گاهی اوقات شامل سوالات و پاسخ های دشوار می شود.

آیا صادقانه ارتباط برقرار مي كنيد ؟

اگر به صمیمیت جسمی بیشتری نیاز دارید و ارتباطی با آن ندارید، به احتمال زیاد نمی خواهید آن را دریافت کنید. اگر برای دو نفر از شما زمان بیشتری نیاز است اما به شریک زندگی خود نگفتید، در نهایت نمیتوانید آنچه را که میخواهید دریافت کنید.

به منظور بهبود كارها و احساس عشق واقعی، باید با آنچه که می خواهید و نیاز دارید ارتباط برقرار کنید. بنابراین اگر چیزی کار نمی کند یا به چیزی نیاز دارید که به آنها نمی گوئید. فقط كافي است يك بار به آنها بگوييد اين كار به شما اجازه می دهد تا ارتباط خوبی بین دو نفر از شما جریان داشته باشد.

آیا شما هر دو یکدیگر را یک اولویت می گیرید و مایل به کار در آنچه که برای بهبود زندگی عشق شما بهتر است انجام مي دهيد؟

ساختن یکدیگر و رابطه یک اولویت است. همکاری برای یکدیگر، همکاری دوباره با یکدیگر، صحبت کردن بیشتر و به یاد آوردن آنچه که در مورد یکدیگر دوست دارید، واقعا می تواند در بهبود زندگی و عشق شما کمک کند.

از آن چیزی که در آن قرار داريد خارج می شوید و همه اینها با فکر کردن از آنچه که می خواهید و چگونه می توانید آن را دریافت کنید به وجود مي آيد این یک خیابان دو طرفه است و زمانی که با هم کار می کنید و دوباره مجددا به یکدیگر مي رسيد، احساس می کنید که عشق این است و بعد از آن نيز وجود دارد. شما می توانید آنچه را که می خواهید دریافت کنید، اما باید مایل باشید که در کار قرار دهید و شریک زندگی خود را از آنچه که نیاز دارید مطلع كنيد

منبع
برتر ياب