4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

در اينجا در مورد ابزار دیگری صحبت خواهیم کرد و این چيزي است که شما می توانید در رابطه با پاسخ ها و ابزارهای شگفت انگیز خود برای بهبود استفاده کنید و امروز زندگی خود را بهبود بخشید، مهم نیست که علامت زودیاک شما چیست و يا کریستال های شفا براي شما بسیار مفید هستند يا نه. كريستال هاي شفا برای استفاده و ارتباط با طالع بینی فقط در یک لحظه احساس می شود این بار در مورد ویژگی های جادویی کریستال های شفا و نحوه استفاده از آنها صحبت می کنیم این یکی دیگر از ابزارهايي است که اغلب به تنهایی استفاده نمی شوند بلكه اغلب با مدیتیشن، طالع بینی، نجوم، درمان چاکرا، احیاء فیزیکی و هر گونه هنر استفاده می شوند. حتی تاروت! و شما می توانید از این مورد براي هنر و يا ابزار ديگري استفاده كنيد. اگر شما در مورد کریستال ها و درمان های آن ها می دانید از الگوهای مختلف انرژی در جهان براي درمان های معنوی و متافیزیکی استفاده كنيد و زندگی امروز خود را با جادوی کریستالهای شفا شروع کنید. همه کریستال ها با شما صحبت می کنند و شما می توانید در هر فروشگاهي آنها را دریافت کنید.

4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

دلایل زیادی برای استفاده از کریستال های شفا وجود دارد آنها به معنای واقعی کلمه در قرن ها برای اهداف و قدرت استفاده شده اند. امروز کریستالهای شفا دهنده هنوز توسط کسانی که در سراسر دنيا شفا یافتند وجود دارد. در اینجا در مورد برخی از سؤالات رایج در مورد بهبود کریستال صحبت خواهیم کرد و چند نکته عملی در مورد چگونگی استفاده از کریستال های شفابخش در مسیر بهبود زندگی خود را هر روز به شما ارائه مي دهيم

http://bartaryabe.com

کریستالهای شفا شبیه چه هستند؟

هیچ اندازه ای برای کریستال ها وجود ندارد، همه آنها در اندازه ها و اشكال مختلف هستند. آنها می توانند بزرگ یا کوچک، کوتاه يا چاق باشند و يا حتي در زنجير يا گوشواره باشند اغلب هم صاف هستند، اما شما نیز می توانید آنها را به صورت چروک مشاهده کنید. سنگ هايي که باریک هستند برخي ها در انتها سفت هستند و برخی دیگر نیستند. اندازه کریستال های نادرست برای شفا وجود ندارد. اکثر سنگ هاي شفا از کریستال ساخته شده اند در حالی که هر کریستال دارای فرم و عملکرد خاص خود است، همه آنها همان کار را انجام می دهند، شفا کریستالي. و این یک فرم شفا کریستالی است که می تواند زندگی امروز شما را بهبود بخشد

4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

کریستال های شفا دهنده مورد استفاده قرار می گیرند؟

کریستال های شفابخش به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید آنها را برای بهبودی در ناحیه بدن خود که زخمی، درد و یا نیاز به بهبودی دارد، استفاده کنید. اگر چاکراها از تعادل شما بی بهره باشند، می توانید از کریستال های شفا نیز استفاده کنید 7 چاکرای خود را در یک جلسه تمرین یا در یک جلسه شفابخش تنظیم کنید. افرادي كه با Auras (جگر) هستند به شدت از کریستال های شفا استفاده می كنند. شما مي توانيد احساس صمیمیت و آرامش سریعي پیدا کنید. دیگر هنرهای شفابخش که کریستال های شفا دهنده برای ماساژ، رفلکسولوژی استفاده مي كنند.

4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

چگونه از بلورهای شفا استفاده کنید؟

هیچ راه اشتباهی برای استفاده از کریستال شفا وجود ندارد! با این حال تصمیم به استفاده از بهترین ها را داريد. ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم تا مطمئن شوید که آنها پاک و مهم هستند همیشه عاقلانه است که از روش های مختلفی برای پیدا کردن یکی از راحت ترین روش ها استفاده کنید که به شما امکان دهد تا بیشتر از کریستال هاي شفا استفاده کنید. مهمترین گام در استفاده از کریستال شفابخش این است که به دنبال آن چه که شهوت و روان خود را به آن می دهید، پیروی کنید. کریستال های شفا با انرژی و ارتعاش رسیده و شما را به منطقه ای که نیاز به بهبودی دارد هدايت می کند. حتی اگر ناحیه ای باشد که بیشتر به آن توجه دارید! اغلب درمان های فیزیکی به دلیل یک منطقه از سلامتی که از آن آگاه نیستيم محدود شده است. اگر کریستال شفا شما را به چیزی که باعث اشتباه شما می شود مرتكب كند مراقب آن منطقه باشید شما می توانید در بسیاری از نقاط دیگر، زخم های شفا را پیدا کنید! گوش دادن و استفاده از ارتعاشات و انرژی کریستال های شفا  باعث شفاي هر روزه شما مي شود! در اینجا چند روش وجود دارد که شما با کریستال شفا خود بايد آغاز کنید.

http://bartaryabe.com

1. بهبود زخم يا درد

اگر از کریستال های شفا برای بهبود زخم یا درد استفاده می کنید، با نگه داشتن کریستال ها در حین بیماری، زخم خود را التيام دهيد. لازم نیست منطقه درد را با کریستال لمس کنید حتی اگر کریستال های شفا را ارتعاش انرژی دهید تمام کارها را برای شما انجام می دهند، اطمینان حاصل کنید که نقطه کریستال شفا به سمت پایین باشد، زیرا این انرژی از جهان را به منطقه آسیب دیده منتقل می کند. همانطور که این کار را انجام می دهید، کریستال را تصور کنید که سموم و منفی بودن را از بدن و ناحیه آسیب دیده بيرون مي برد. هیچ راه اشتباهی برای استفاده از کریستال های شفا وجود ندارد. شفا دادن کریستال به هیچ وجه جایگزینی برای دیگر انواع شفا نیست. در صورت داشتن آنفولانزا، داشتن یک فنجان چای داغ را در نظر بگیرید. شما هنوز هم باید دارو مصرف کنید، اما چای داغ باعث می شود احساس بهتر و بهبودی کنید. و بهترین بخش این است که شما می توانید با بهبود کریستال  حتی سریعتر از فنجان چای آن را احساس کنید.

2. انرژی منفی را آزاد کنید

یک هدف بسیار مفید از کریستال های شفا دهنده توانایی آنها برای آزاد كردن انرژی منفی از بدن است. برای این کار، روش مخالف را که در بالا توضیح داده شده انجام می دهید. نوک کریستال را به سمت بدن خود متمرکز کنید و همانطور که انجام می دهید، روی همه چیزهای منفی که در داخل شما اتفاق می افتد تمرکز کنید. آیا می ترسيد؟ آیا نگران هستيد؟ آیا اضطراب، افسردگی یا حتی میگرن داريد؟ کریستال را روي خود متمركز کنید و منفی و درد را از خود بيرون كنيد. باز هم، اگر میخواهید نگرانی خود را بیان کنید.

http://bartaryabe.com

3. هاله و هفت چاکرا را پاک کنید

کریستال های شفابخش در پاک کردن آرز و چاکراها بسیار مفید هستند. بهتر است این کار را زمانی که حالتان بد است انجام دهيد. شما می توانید در هر منطقه از بدن خود همانطور که انجام می شود موج کریستال خود را به صورت افقی روي  بدن خود نگه دارید. اگر کریستال های شفا شروع به ارتعاش کنند، هر لحظه توجه دقیقی به بدن خود مي كنيد. اینها حوزه هایی است که توجه شما را به کریستال نشان می دهند و شما می خواهید زمان بیشتری را در این مناطق صرف کنید. این کار را روي تمام بدن خود انجام دهید تا زمانی که بلورهای شفا را هرگز احساس نکنید.

4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

4. بهبود شهود

قدرت کریستال های شفا دهنده قدرت میدان های ترکیبی انرژی جهان همراه با انرژی پتانسیل روحی و شهودی هستند. شهود شما نقش بسیار مهمی در کریستال و بهبودی شما دارد. شما می توانید از شفا خود برای افزایش شهود و ایجاد پتانسیل روانی استفاده کنید. برای انجام این کار، از چاکرا تاج و یا چاکرا چشم سوم استفاده کنید. سومین مرکز چاکرا چشم شما در بین دو چشم قرار دارد و چاکرا تاج سر شما در بالای سر شما قرار دارد. کریستال شفا را به سمت چاکرا معطوف کنید و تصور کنید که انرژی مثبت و نور سفید در داخل و اطراف شما جریان دارد. شما همچنین می توانید رنگ هایی از قبیل بنفش، سفید و نارنجی را تجسم کنید و کریستال های شفا خود را به این رنگ ها و ارتعاشات خود به مرکز چاکرا تجسم دهید. اگر کریستال خود را به آرامی ارتعاش دهيد، پس شما آن را درست انجام می دهید! این کار را تا زمانی که ارتعاش متوقف شود و شروع به احساس بیشتر با جهان کنید انجام دهيد. همچنين برای چاکرای تاج، می توانید کریستال را به آرامی بر روی تاج خود در جهت حرکت عقربه های ساعت حرکت دهید تا مراکز انرژی و ارتعاشات را در اطراف حرکت دهید.

4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

تمام نشانه های زودیاک می توانند از این مزایا استفاده کنند. این که شما از کریستال شفا برای خود استفاده می کنید، چاکراها را افزایش دهید یا به حداکثر رساندن توانایی روانی خود، متوجه خواهید شد که زندگی شما تقریبا بلافاصله بهبود می یابد و به عنوان یک نتیجه زندگی روزمره و پر برکتي به ارمغان می آورد. آیا تا به حال از کریستالهای شفا استفاده کرده اید؟ تجربه شما چه بود؟ آیا شما علاقه مند به استفاده از کریستال های شفا هستید؟

4 روش استفاده از كريستال هاي شفا

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.