4 راه برای بهبود یک ازدواج بدون عشق

عشق

زندگي بدون عشق نا اميد و ناتوان كننده است شما شخصي را دوست داشته ايد اما ناگهان آن دوست داشتن را از دست داده ايد و تنها يك پوسته ارتباطي باقي مانده است

بسیاری از زوج ها در این مرحله از اين ترس دارند که هرگز نتوانند همه چیز را در مسیر حرکت قرار دهند، اما این لزوما درست نیست. اگر هر دو به ساختن ازدواج مشغول هستید و میخواهید دوباره در عشق باشيد، یک قدم جلوتر هستید. این کار تلاش و فداکاری را از هر دو طرف مي طلبد، شما می توانید همه چیز را بهبود بخشید و با همدیگر خوشحال باشید.

ممكن است شرايط زندگي شما را مجبور كرده كه احساسات و عشق را متوقف كنيد اگر چه ممكن است از دست دادن يكديگر هم ترس داشته باشيد اما مهم اين است كه هر دو نفر بايد تلاش كنيد و تمايل داشته باشيد دوباره مي شود عشق را پيدا كرد و ازدواجي بهتر از هميشه داشت. سعی کنید با یک ذهن باز و یک نگرش مثبت وارد شوید، اما اگر هر دو شما مایل به امتحان هستید، می توانید ازدواج بدون عشق را بهبود ببخشید و همه چیز را دوباره به حالت عادی بازگردانید.

1) ارتباط برقرار کنید

این یکی از مهمترین عناصر نبود عشق در ازدواج شماست. جایی در طول مسیر، دو نفر از شما به طور موثر متوقف شده ايد. زندگی در راه بود، فرزندان اولویت یافتند، و شما به دو غریبه تبدیل شديد که فقط زندگي مي كنند. بنابراين دوباره شروع به برقراري ارتباط و صحبت با يكديگر كنيد.

با يكديگر گپ بزنيد حتي اگر چند دقيقه در پايان شب باشد از وظايف روزمره كاربردي صحبت كنيد و شروع به ديدن يكديگر كنيد يك ازدواج موفق به ارتباطات بستگي دارد. بنابراین شروع به صحبت کردن کنید و ببینید که چگونه کمک می کند و مسائل دونفر شما را بهبود مي دهد

2) به اصول اولیه برسید و سعی کنید مانند اولين باري كه با هم بوديد باشيد 

چیزی كه باعث شد شما دو نفر در عشق با يكديگر روبرو شويد را پيدا كنيد و دوباره امتحان كنيد. به زماني كه خوشحال و عاشق شديد برگرديد و به آن زمان فكر كنيد.

هنگامی که تنها متعهد به یکدیگر بودید و يكديگر را بالاتر از هر چیز دیگری دوست داشتيد. اگر میخواهید بدون عشق ازدواج را بهبود ببخشید، مجبورید دوباره با هم دوست شوید. به روزهای اول رابطه و ازدواج خود فکر کنید و از آن افکار مثبت برای حرکت به جلو استفاده کنید. آنچه را كه شما را در کنار هم جمع مي كند،را بياد بياوريد بهتر مي توانيد با یکدیگر خوشحال باشید.

3) كمي هیجان و استعداد به رابطه اضافه کنید

هر روز از طریق یک روال خسته کننده، احساس راحتی می کنید. كمي هیجان اضافه کنید. هنگامی که جرقه اي را در زندگي اضافه می کنید و چیزهای هیجان انگیز را به آن اضافه مي كنيد، مهم نیست که دیگر چه اتفاقی می افتد، پس واقعا می تواند کار کند. شما می توانید دوباره به همسرتان بازگرديد و به یاد داشته باشید که چرا در وهله اول آن را به دست آوردید. این يكبرنامه ریزی هیجان انگیز است .

4) اولویت را برای یکدیگر تعیین کنید 

گاهی اوقات زندگی فقط مي گذرد و برای شما اولویت ایجاد می کند. مطمئنا شما خیلی چیزها را می گذرانید، اما هنگامی که متوقف می شوید زمان را برای ایجاد یک اولویت واقعی در زندگی، در نظر مي گيريد و از يكديگر قدرداني مي كنيد

براي يكديگر وقت بگذاريد اين چالش خوبي است راه هاي محرمانه براي يك ازدواج بدون عشق ايجاد اولويت يكپارچگي و پيدا كردن راه هاي ارتباطي است به اين فكر كنيد كه چرا با هم ازدواج كرده ايد و جشن گرفتيد زيرا ارتباط شما را شكوفا مي كند

 

منبع
برتر ياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.