4 ايده رمانتيك براي حفظ عشق در ازدواج كه هرگز نبايد فراموش كنيد

4 ايده رمانتيك براي حفظ عشق در ازدواج

در زندگي: عشق، اشتیاق و ارتباطات بسيار مهم هستند.

از آنجایی که روابط و ازدواج سال به سال تغيير می کند، عشق و عاشقانه براي بسياري افراد تحسين برانگيز است. چیزهای شگفت انگیزی وجود دارد که از همبستگی عمیق شکوفا می شوند، اما ممكن است تغییرات از عاشقانه های پرشور باعث ناراحتی شوند.

4 ايده رمانتيك براي حفظ عشق در ازدواج

شریک زندگی تان خیلی خوب می تواند احساس شما را درك كند. عشق و عاشقانه نباید در ازدواج از بین بروند. اگر آن را یک اولویت قرار دهيد. مانند یک گل کاشته شده در زمین، زیبایی آن می تواند برای مدت طولانی ادامه یابد.

4 راه جدید برای روابط عاشقانه در زير وجود دارد:

1. استفاده از گوشی های خود را به حداقل برسانيد

یک روز یا يك شب در هفته، تلفن های خود را كنار بگذاريد. يك کتاب بخرید و با يكديگر بخوانيد بهتر از گوشي هشمند برايتان كار خواهد كرد.

4 ايده رمانتيك براي حفظ عشق در ازدواج

تلفن همراه فقط ممکن است در کف دست شما قرار بگیرد، اما این دستگاه کوچک الکترونیکی دیواري بین شما و همسرتان ایجاد کرده است. قرار دادن آن باعث خواهد شد که عاشق شدن شما دوباره متولد نشود.

2. یادداشت های عاشقانه بنویسید

یادداشت هاي عاشقانه موجب احساس دوست داشتن كه باعث لذت بردن از زندگي مي شود.

3. در یک تاریخ بيرون بروید 

انجام کاری که خارج از حد معمول برای شما و همسرتان است، به شما این امکان را می دهد که هر دو از تجربه بیشتري آگاه باشيد. همانطور که چیزی جدید را آزمایش می کنید سطح دوپامین در مغز شما نيز افزایش می یابد.

4 ايده رمانتيك براي حفظ عشق در ازدواج

اگر به یک رستوران جديد بروید یا حتی از یک شهر به شهر دیگر برويد، تجربه جدید و مشترک را در یک سطح ناخودآگاه پيدا مي كنيد و باعث می شود که عاشق باشيد.

4. حرکات عاشقانه را برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی، آماده سازی و داشتن یک برنامه ی بسيار مهم است. هر کسی که به دنبال مشاوره ازدواج است، احتمالا گفته است که هر زمان که بتواند، مي تواند حرکات عاشقانه را به کار ببندد. اما مشکل اینجاست: انسانها مردم فراموش كار و ناقصي هستند.

4 ايده رمانتيك براي حفظ عشق در ازدواج

مهم است که در قالب یک حرکت عاشقانه سفر كنيد. به یاد داشته باشید که آن را انجام دهید. بعضی ها فکر می کنند که برای هدیه ها و حرکات خود برنامه ریزی عاشقانه ای ندارند، اما حدس می زنند كه چه چیزی کمتر عاشقانه است؟

نتیجه

ممكن است بازگشت عاشق مسیري دشوار برای سفر باشد، اما این یک سفر ارزشمند است تا بتوانيد به آن جا برويد. ازدواج و همراهی شما شکسته نمیشود.

حرکات عاشقانه خود را برنامه ریزی کنید تا آن را فراموش نکنید.

اگر می خواهید همه چیز را برای بهتر شدن تغییر دهید، باید تمایل داشته باشید خودتان تغییراتی ایجاد کنید. ممکن است احساس ناخوشایندی کنید، اما آن را امتحان کنید و ببینید که چگونه در ازدواج شما تاثیر می گذارد.

متوجه خواهید شد که این حس عاشقانه اي را که برای مدت طولانی به دنبالش بوده اید، به ارمغان می آوريد.

4 ايده رمانتيك براي حفظ عشق در ازدواج

 

 

منبع
برتر ياب