24 ساعت در مونیخ

آلمان

مونيخ سومین شهر بزرگ آلمان  است.

بیشترین ساختمان هاي متمایز در مونیخ، تالار  جدیدشهر به اسم  (Neues Rathaus)، با توجه به زیبایی نئوگوتیکي كه دارد و برج بلند آن 85 متر است كه از آن مي توانيد هر نقطه شهر را ببينيد. از این نقطه مرکزی، تنها با 20 دقیقه پیاده روی به باغهای انگلیسی مي رسيد، یک مکان عالی برای توقف و استراحت پس از یک روز از گشت و گذار و خرید است.

باید بازدید کنيد

باغ گیاه شناسی مونیخ (Botanischer Garten München-Nymphenburg) ریه های سبز مونیخ است، نقطه ای عالی برای قدم زدن در روز آفتابی. باغ ها بیش از 50 هکتار را پوشش می دهند و  16000 گیاه زندگی می کنند که بسیاری از آنها در گلخانه های  هستند. حتی اگر فقط علاقه خاصی به گیاه شناسی داشته باشید، 2000 نوع مختلف ارکیده و چیز هاي خاصی برای دیدن وجود دارند، و انواع گیاهان گرمسیری در محدوده به دقت کنترل شده خود رشد می کنند.

سفر خود را به باغ گیاه شناسی آغاز كنيد و با سفر به قصرNymphenburg  ، كه با پاي پياده در عرض چند دقيقه از بباغ به قصر مي رسيد ترکیب کنید . کاخ کار معمار هنری زوکلسی است. در سال 1701 ساخته شده است، اما به دلیل جنگ اسپانیا براي مدتها متوقف شده است.

قصر Nymphenburg، مونیخ
قصر Nymphenburg (ج)  Rufus46

از آوریل تا اکتبر، شما می توانید یک  براي  30 دقيقه ای سوار بر قایق رودخانه شوید (15 یورو)، كه کاخ Nymphenburg  در این زمینه دارای یک سالن آینه ای فوق العاده است.

جالب ترین مکان در مونیخ Barbara Gross Galerie است  .  فضای نمایشگاه ابتدا به یک استودیوی  گرافیکي طراحي شده است و اکنون به یک گالری هنری معاصر تبدیل شده است. باربارا گراست  علاقه مند به ترویج هنرهاي زنانه است و بسیاری از نقاشی ها و مجسمه ها مسائل اجتماعی و سیاسی را ميكشد.

غذاها و نوشيدني

غذای آلمانی بر پايه گوشت  است، و گوشت تقریبا در هر وعده غذاي آلماني غالب است. بنابراین برای بازدید کنندگان که گیاهخوار هستند و یا چیزهایی که کمی سبک تر است مي خواهند  اولین منو گیاهی به نام Vegan Katzentempel در ستورانهاي مونیخ است. منو به طور کامل گیاهخواري و شگفت آور خوشمزه است.

مغازها

مونیخ  شهري متمرکز بر طراحی است . مکان هایی  برای خرید به نمایش در می آورد. پیاده روی در کنار خيابانSendlinger Strasse، و همچنین خیابان های کنار آن با مخلوطی از بوتیک های دمدمی و مارک های بزرگ ومشهور مي توان نام ببرید. معماری مرکز خرید Funf Hofe به عنوان مقصد توریستی است.

ديدني ها

درست در بالای دانشگاه فنی مونيخ،کافی نت Cafe Forum Vorhoelzer با نمای 360 درجه است. اینجا ساده ترین مکان برای پیدا کردن همه دانشگاه دوستان است.داراي کافه هايي با امكانت مختلف هست به طور نمونه  شکلات گرم منحصر به فرد در یک لیوان شیر گرم و یک فنجان چیپس شکلاتی ميريزند که می توانید  خودتان هم بزنید و با بازديد از سراسر شهر سرو كنيد.

تئاتر دولتی اپرای، مونیخ
تئاتر اپرا (c) لویدر

مونیخ دارای تئاتر جهانی است و بلیط هایی  واقعا ارزان دارند و براي اجرا توسط دولت آزاد بایرن یارانه می گیرند. اپرا تئاتر  یک ساختمان نئو کلاسیک  زیبا با از فضای داخلی زياد است.

 

شما میتوانید مستقیم از لندن استنست یا گاتوایک به مونیخ برويد از 75 پوند بازگشت با ایرلرلین. EasyJet همچنین دارای پروازهای مستقیم است.

منبع
برترياب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *