24 ساعت در مسکو

نام شهر مسکو به صورت مترادف با کرملین و ولادیمیر پوتین استفاده می شود،  این شهر خیلی بیشتر از یک شهر سیاسی است و تعداد زيادي گردشگر دارد.

قلب روسيه یک مرکز تجاری جهانی است، یک کلان شهر جهانشمول با 1000 سال سابقه و بیش از 10 میلیون نفر دارد.این هتل  از بهترین هتل ها در جهان است، ساختمان های نمادین، مکان های فرهنگی غنی و رستوران های خوب دارد، بنابراین شما  از طریق مسافرت  یا یک روز براي اوقات فراغت از جلسات کسب و کارخود مي توانيد به اين شهر سفر كنيد،

بر خلاف شهر سنت پترزبورگ، تعداد کمی از بازدید کنندگان خارجی فکر می کنند که به سوی مسکو بروند. خاطرات جنگ سرد در مورد شهر سرد و خاکستری همچنان ادامه دارد، اما در سال 2017   وقت آن است که خودتان را در همه چیزهایی که مسکو پیشنهاد می کند غوطه ور کنید.

bartaryabe.com
سوئیت در ریتز کارلتون، مسکو 

در مسکو، بهترين هتل ریتز کارلتون است  بمانید یک هتل تاریخی که در آن دکور تحت الشعاع  روسیه امپریالیستی قرار گرفته است، شما مانند تزار در این کاخ اقامت خواهید کرد. اتاق های مهمان در تعطیلات آخر هفته از 225 پوند شروع می شود  استراحت در آبگرم و  دیدن از مناظر خیره کننده از میدان سرخ در پشت بام خوردن غذاهاي روسي تجبه اي باورنكردني است.

 

باید ببينيد

http://bartaryabe.com
کرملین (ج) پائول کازچفف

کرملین قلعه مسکو است و آن را محور فرهنگی و به عنوان یک نهاد سیاسی ميدانند. در داخل قلعه ترکیب مرکب غنی  از سه کلیسا، کاخ پاتریارخ، کلیسا و برج نازک ایوان بزرگ است. اینها، مهمترین ساختمانهاي ارتدوکس روسیه – واتیکان مسکو هستند. نقاشی های مذهبی نفیس با تزئین دیوارها، رعایت عطر در هوا، و هر زمان و هر لحظه ممکن است صدایی از دنیای مذهبی را بشنويد. در اینجا نیز اتاق زره پوش با مجموعه فوق العاده ای از مجسمه های دولتی، بشقاب طلا و نقره و جواهرات وجود دارد.

یک جزیره در رودخانه مسكو جالبترین مکان برای دیدن است.نمایشگاه هنر معاصر در گالری فرش قرمز اکتبر یا مرکز برادران لومیر برای عکاسی و يا يك فضای خلاقانه روباز است که سخنرانی ها، کنفرانس ها و نمایش فیلم ها را در انجا برگزار می کنند، و هم می توانید به آشپزخانه شهری برای نوشیدن و خوردن برويد.

باید بنوشيد

http://bartaryabe.com
نمایش از ریتز کارلتون، مسکو © vision photos

فروشگاها

کاترین دوم از معماران ایتالیایی جیاکوو Quarenghi سفارش ساخت یک مرکز تجاری نئوکلاسیک را پس از آتش 1812 در مسکو ایجاد کد. امروز، این مجموعه GUM Department Store نام دارد و شما باید برای دیدن این سقف معروف فلزی و سقف شمع سازی به هنر طراحان ايمان مي آوريد.

باید بخوريد

سوار بر یک کشتی کروز شام  را در رودخانه مسكو ميل كنيد. منو شامل غذاهای دریایی تازه است، و ماهیان دودی بدون شک، برجسته های آشپزی هست.برای غذاهای معتبر معاصر روسی، با مواد فصلی و ارگانیک از مزارع محلی است.  غذای مطلق مورد علاقه ما در این فهرست، چغندر قندی است با قارچهای فرنگی، هرچند  اردک با آلو بخاردار و عسل و زنجبیل نیز برای گوشت پخته شده است.

باید ببینيد

برج 540 متری بلندترین ساختمان مستقل در جهان است زمان اتمام برج CN در سال 1976 بوده است. 50 امين سالگرد انقلاب اكتبر است ، این ساختار نمادین شاهکاری از مهندسی شوروی  استبر روي مشاهیر روزانه تا ساعت 21:00 باز است و با اين برج سراسر شهر را مي توانيد ببینید.

باید تماشا کنيد

bartaryabe.com
تئاتر بلشویک (الف) آلکسی ویخروف

هیچکس نباید بدون حضور در تئاتر بلشویایی به مسکو بیاید ، مبلغی معادل 730 میلیون پوند برای نوسازی اخیر تئاتر صرف شده است، و اگر شما  نیم ساعت قبل از یک نمایش حضور پيدا كنيد، می توانید یک بلیط را به قیمت 3 پوند دریافت کنید.

منبع
برتر ياب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *