24 ساعت در ونکوور، کانادا

ونکوور یک شهر  ساحلی  در غربکانادا است که تحت تأثیر  ساختمان های بلند و  پرجمعیت قرار گرفته و توسط کوه های قدرتمند احاطه شده است.

خانه اي به نام ونکوور کاناکس کانکت به عنوان بهترین مکان برای صنعت فیلم و میزبان بازی های المپیک زمستانی 2010 بوده است. در بهار، خیابان ها با درختان شکوفه گیلاس و در تابستان ساحلي آرامش بخش دارد. این شهر به عنوان یک بوم رنگ در پاییز تغییر می کند، و در طول زمستان، پس زمینه کوهستانی پر از برف پوشیده شده است. ونکوور یک  مرکز شلوغ در شهراست .

باید دید

استنلی پارک، ونکوور
استنلی پارک، ونکوور (ج) هیلی مگوایر

استنلی پارک یک فضای زیبا و  عمومی است که  مسافران محلی و گردشگران  مي توانند كارهايي از جمله راه رفتن، دویدن یا دوچرخه سواری كنند. سواحل  در ماه های تابستان محلي براي افتاب گرفتن و بازي واليبال مي شود.در زمستان، جاذبه هاي ديدني در سراسر شمال ونکوور و کوه های ساحلی خیره کننده هستند. همچنین مسیرهای بسیاری وجود دارد که از پارک عبور می کند که شامل باغ های بی شمار، قطب های تودر تو اول  و ديدن از  آکواریوم ونکوور  است . ورود به پارک رایگان است و برای همه در دسترس است .

http://bartaryabe.com
ساعت بخار در Gastown، ونکوور، کانادا (c) wikimedia / Ken Eckert

Gastown مرکز میراث ونکوور است. منطقه مرکز شهر به عنوان زادگاه شهر شناخته می شود و به نام جک دایتون، دریایی Gassy  بریتانیا نامیده شده است که اولین بار در سال 1867 در وانکوور افتتاح شد. در اطراف خیابان ها قدم زدن برای ديدن  از تاریخ و معماری، پاپ در محله هاي اين منطقه حيرت برانگيز است.

ساعت بخار كه به وسيله لوله بخار زير زميني گرما را به هسته مركز شهر مي برد و  یکی از چندین ساعت  در سراسر جهان است. بخار سوت های ساعت هر سه ماه يكبار شنيده مي شود.

http://bartaryabe.com
آبابوس، ونکوور (ج) فلیکر / دیوید جی لاپورت

جزیره Granville دقیقا یک جزیره نیست، یک مرکز خلاقانه  در پایه Granville Bridge است. ساده ترین و سریع ترین راه برای به دست آوردن آن پياده و حدود پنج دقيقه راه در مركز ونكور است. جزیره Granville یک روستا با غذاهاي محلي و محصولات تازه، پنیر محلی، شکلات، ماهی و غذاهای آماده را عرضه می کند. پروژهایي نظير (نوعی آبنبات اروپای شرقی) با کرم خامه فوق العاده خوب و یک میان وعده کامل را در اختيار همگان قرار مي دهد، همچنین در خیابان های روستابسیاری از  صنایع دستی و صنایع ملي وجود دارد و نمایشگاه های منظم و تئاتر هاي خياباني را برگزار مي كنند.

باید بخوريد

http://bartaryabe.com
گوا با سیر، ونکوور (ج) هیلی مگوایر

غذاهای آسیایی در ونکوور محبوب هستند، مخصوصا غذاهای ژاپنی، و گوا با سیر در خیابان رابسون، و منوهای خلاقانه ای را در سبک ایزاکایا ارائه می دهد. با وجود اینکه ونكور توسط رستوران های غربی  احاطه شده است، سرآشپزان قبل از تهیه سوشی با  تمرین سفارشات را انجام می دهند. منوی ویژه روزانه از قبيل مرغ ژاپنی، گوجه فرنگی زردآلو با ترشی وانیسی کنجد و جوجه گوشتخواری تازه یاد می شود. جرأت داشته باشید و چیزي جدید را امتحان کنید.

 تجربه کنيد

Caeser! کوکتل کلاسیک کانادایی شبیه یک مری خونین است، اما با، مخلوطی از گوجه فرنگی و آب نمک تهیه شده است. اگر اشتهای نداشته باشد،  با یک  زیتون، پیاز شیرین، لوبیا مارمالاد، مارچوبه یا بیکن سرو كنيد.

یوگا در ونکوور تقاضاي زيادي دارد. يوگا یک زنجیره ای مختلف دارد كه  داراي انواع مختلفی از کلاسهای گرم را ارائه می دهد. مربیان تحصیل کرده و با تجربه هستند، باشگاهاي مدرن دارند و اکثر آنها یک سونا مادون قرمز را ارائه می دهند تا تمرین خوبی براي يوگا كاران باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *