14راهنمایی فنگ شویی اتاق نشیمن

14راهنمایی فنگ شویی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن به عنوان یک مکان سرگرم کننده براي مهمانان و فضای خانواده  و استراحت است،به همين دليل  باید پر جنب و جوش و هماهنگ باشد.  فنگ شویی اتاق نشیمن مربوط به ثروت و سلامت شخصی و همچنین صلح و شادی تمام خانواده است.

1. نور
اول از همه، اتاق نشیمن بايد آفتابی و روشن است. اتاق نشیمن روشن خانواده را  شادتر می کند. رنگ های تیره باید در دکوراسیون اتاق نشیمن اجتناب شود، زيرا نماد بدبختي است.

2. اتاق نشيمن بايد روبه روي درب منزل قابل مشاهده باشد.
اتاق نشیمن به محض ورود به درب بايد قابل مشاهده باشد. بر طبق دانش فنگ شویی، اگر اتاق نشیمن در پشت اتاق خواب یا آشپزخانه باشد، زندگی شما حریم خصوصی نخواهد داشت و منجر به عقب افتادگی و اشتباه در کار یا کسب و کار شماخواهد شد.

14راهنمایی فنگ شویی اتاق نشیمن

3. باید در مرکز خانه باشد
اتاق نشیمن به عنوان یک مکان برای تمام خانواده، در مرکز خانه قرار دارد. اگر یک اتاق خواب از بخشی از یک اتاق نشیمن بزرگ تبدیل شود، اتاق نشیمن بدترین حالت است.

4. طرح باید مستطیل یا مربع باشد. 
طرح کلی اتاق نشیمن باید یک مستطیل یا  مربع باشد و الگوی فضایی نامنظم یا چند ضلعی نباشد. اتاق نشیمن مربع، شانس شما را از لحاظ  نعمت و ثروت بهبود می بخشد، و انرژی مثبت بی نهایتي را در خانه حفظ می کند.

14راهنمایی فنگ شویی اتاق نشیمن

5. جهت ثروت
شما باید توجه ویژه ای به جهت ثروت داشته باشید که به طور کلی در موقعیت مکانی 45 ℃  در مقابل اتاق نشیمن باشد، به محض ورود به درب. جهت ثروت باید آرام باشيد و از اجاق گاز، تجهیزات صوتی و دیگر موارد تکان دهنده اجتناب كنيد، زيرا كه ثروت شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد و از زیان مالی رنج نخواهيد برد.

6.قرار دادن
مبلمان باید به درستی قرار گیرد. با توجه به دانش فنگ شویی، زيرا مبلمان در اتاق نشیمن بايد به دیوار چسبیده باشد و  یا تلویزیون مواجه باشد . اگر مبل در پشت در باشند، روابط بین فردی شما ناخوشایند خواهد بود و شما به راحتی می توانید با دیگران اختلاف نظر داشته باشید.

7.  پشت مبل بايد بدون اينه باشد
مبل باید آینه پشتی نداشته باشد، زيرا شوم است. اگر آینه در کنار مبل باشد، خوب است.

14راهنمایی فنگ شویی اتاق نشیمن

8. اجتناب از پرتو
اگر اتاق نشیمن دارای یک پرتو باشد، سقف باید با دکوراسیون پوشانده شود، اگر اتاق داراي پرتو باشد شما احساس فشار و بدبختیعصبانیت خواهيد كرد.

14راهنمایی فنگ شویی اتاق نشیمن

9. کف باید داشته باشد. 
کف اتاق نشیمن  باید صاف باشد و از پله ها اجتناب شود.

10. اتاق نشیمن و درب
اگر در اتاق نشیمن نشسته اید درهای تمام اتاق ها را نبايدمشاهده کنید،زيراباعث حریم خصوصی ضعیف مي شود.
11.نقاشی
اتاق نشیمن با نقاشیهای حیوانات تزئین نشده بلکه نقاشی هایی در مورد گل ها، گیاهان، چشم انداز یا ماهی ها، پرندگان، اسب ها،و حیوانات اهلی است. با این حال، اگر شما ترجیح می دهید ببر، عقاب و دیگر حیوانات را داشته باشید، باید حیوانات را براي خود آماده کنید. هرگز حیوان را به سمت داخل خانه نياوريد، زيرا بلایای تصادفی را به خانواده تان بیاندازید.
12. دکوراسیون
اتاق نشیمن بايد با دکوراسیون دایره ای تزئین شده باشد؛ زیرا محل جمع آوری خانواده و دوستان است که نیاز به فضای پر جنب و جوش و هماهنگ دارد. دایره نماد یانگ و پویا است، بنابراین روشنایی، سقف و دکوراسیون دایره ای می تواند جو گرم و پر جنب و جوشي را ایجاد کند.13. از چاقو و شمشیر اجتناب کنید 
در فنگ شويي در اتاق نشيمن اشیاء شارپ مانند چاقو و شمشیر، اسلحه گرم و نمونه های حیوانی نباید روی دیوار آویزان شوند زیرا آنها یین(بدي) تولید می کنند و منجر به نزاع یا خشونت می شوند. همچنین باید از لامپ در دکوراسیون اجتناب کرد.14. هیچ عتیقه ، مبلمان و یا انواع لوازم آرایشی انجام نشده باشد
فنگ شويي اتاق نشیمن نباید پر از عتیقه فروشی،  باشد،زيرا سلامت خانواده شما تحت تأثیر قرار خواهد داد و منجر به مسدود شدن قند خون، سلامت ضعیف، چیزهای نامناسب و حتی چیزهای عجیب و غریب خواهد شد
14راهنمایی فنگ شویی اتاق نشیمن

 

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.