10 نکته برای عشق و احترام بيشتر در ازدواج

جای تعجب نیست که مردان و زنان متفاوت هستند. البته فقط در مورد تفاوت هاي فيزيكي صحبت نمي كنيم. مردان و زنان به طور متفاوتی فکر می کنند و در زندگی خود اهمیت می یابند. آنها حتی به عشق هم متفاوت نگاه می کنند.

زنان، نياز به عشق دارند تا زنده بمانند. چگونه درك كردن عشق و اينكه چگونه آن را دريافت مي كنند بسیار متفاوت از یکدیگر است. کلید بزرگ برای ازدواج شاد، درک عشق و اجراي آن است

به طور خلاصه زنان به معنای عاطفی عشق می ورزند با این حال مردان تمایل به احترام دارند. معنی آن چیست؟ در اینجا 10 نکته برای به دست آوردن عشق و احترام بیشتر در ازدواج وجود دارد، به طوری که هر شخص توجه داشته باشد که شخص دیگری بیشترین ارزش و نیاز را دارد.

چگونه عشق را به يك زن نشان دهيم:

1 نشان دادن محبت

زنان به طور منظم از خود مهربانی نشان مي دهند. آنها نیاز به آغوش، بوسه و لمس دوست داشتنی هستند. او باید بداند که شما در این راه به او عشق می ورزید بدون آنکه مجبور باشید هر زمان به صمیمیت برسید. این باعث می شود او احساس ارزشمندی کند.

2 توجه زیادی به او بدهيد

زنان باید توجه زیادی به خود جلب کنند. این را می توان در بسیاری جهات نشان داد و مهم است که به آنچه همسرتان واقعا نیاز دارد توجه کنید. اکثر زنان به صحبت کردن توجه می کنند. شوهران باید با همسران خود صحبت کنند تا نشان دهند که آنها را دوست دارند. موضوع صحبت کردن کمتر از صداقت نيست. بنابراین از آنها بپرسید که چگونه روز خود را گذرانده اند.

 3 به حرف هاي آنها گوش دهيد

زنان به گوش دادن نیاز دارند. آنها هوشمند و توانمند هستند. آنها می توانند مشکلات خود را کاملا درست حل کنند. اما برای انجام این کار به تشویق شما نیاز دارند. به جای تلاش برای حل مشکلات، به سادگی به آنها گوش دهید و آنها را در آنچه احساس می کنند درست است تشویق کنید. آنچه که آنها احساس می کنند کاملا طبیعی است.

 4. يك بار در هفته براي آنها وقت بگذاريد

زنان در خانه كار مي كنند و مسوليت و مراقبت از بچه ها را بر عهده دارند شام درست مي كنند و كارهاي زيادي را انجام مي دهند آنها ممكن است بعد از مدتي دچار کمبود و احساس خستگی شود. آنچه واقعا او می خواهد این است که آرام شود و فقط با طرف مقابل شارژ شود. آنها گاهی اوقات نیاز به برنامه ریزی، يك بار در هفته براي تفريح دارند بنابراين اگر سرتان شلوغ است حتما براي آنها وقت بگذاريد

 5 از خدمات زنان قدرداني كنيد

هیچ چیز قوی تر از نشان دادن عشق از خدمات همسر نیست. هنگامی که متوجه میشوید همسر تان نیاز به کمک دارد به او كمك كنيد حتي شده ظرف ها را بشوييد این نشان می دهد که شما به او فکر می کنید و این همان عشق به زن است. به خصوص اگر چیزی که انتظار ندارد شما انجام دهيد.

چكونه احترام را به مردان نشان دهيم:

1 نظر او را بپرسيد

هنگامی که افکار مردان برای شما ارزشمند هستند، احساس ارزشمندی و احترام می کنيد. خانم ها، همه تصمیمات را با بچه ها و به تنهایی انجام ندهید. نظر مردان را نيز بپرسيد حتي اگر نظراتشان مخالف باشد اين نشان مي دهد كه شما به او احترام مي گذاريد و به او اعتماد داريد او همچنین بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شما را نیز احساس می کند.

 2 قدرداني خود را به او نشان دهيد

او هر روز کار می کند و ساعت های طولانی با مسائل زیادی روبرو می شود. حتي در بعض مواقع در خانه به بچه ها کمک می کند تا به رختخواب بروند. یکی از چیزهایی که باعث مي شود بفهمد كه شما به او احترام مي گذاريد قدرداني از كارهاي روزمره او است به او بگوييد بابت كارهايي كه مي كند قدرداني مي كنيد به او بگویید از مهارت های او الهام گرفته ايد.

3 از لحن دوست داشتنی استفاده کنید

بخش بزرگی از احترام به مرد فقط محتوای کلمات نیست بلکه نحوه بیان نيز هست. یک مرد می تواند ناخودآگاه از صدای ناخوشایند یک مایل فاصله بگیرد. هنگامی که یک زن با شوهرش به نوعی دوست داشتنی صحبت می کند، صدایی بهتر برای یک مرد وجود ندارد. سعي كنيد از او انتقاد نکنيد

 4. درباره او به ديگران بگوييد

آنچه که دربارۀ شوهرتان به دیگران می گویيد، راهی برای احترام به اوست. اگر خوب است، او احساس شما را کاملا مورد احترام قرار می دهد. زمانی که به خوبی در مقابل ديگران از او صحبت کنید، او احساس امنیت و دوست داشتن می کند

 5 به او ایمان داشته باشيد

شوهر شما به تشویق شما نیاز دارد گاهی اوقات او احساس آسیب پذیری یا ناامنی می کند؛ اما اگر شما او  را تشويق كنيد و محترم بشماريدش شجاعت لازم برای پیشبرد را دارد.

 

منبع
برتر ياب