10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

بازاریابی محتوا چیز جدیدی در بازاریابی آنلاین است.

فقط نگاهی به آمار زير بكنيد:

  • 88٪ از شرکت های کسب و کار (B2B) از بازاریابی محتوا استفاده می کنند.
  • 76٪ از شرکت های B2B در حال برنامه ریزی برای استفاده از محتوای بیشتر در سال جاری نسبت به سال گذشته خود دارند.
  • 60 درصد از بازاریابان B2B می گویند که چالش اصلی آنها تولید محتواي جذاب است.
  • 76٪ از شرکت های تجاری به مصرف کننده (B2C) از بازاریابی محتوا استفاده می کنند.
  • به طور متوسط ​​شرکت ها 32٪ تا 46٪ از بودجه بازاریابی خود را در استراتژی های محتوا صرف می کنند.
  • 61٪ از شرکت های B2C می گویند که نامه های الکترونیکی، مؤثر ترین استراتژی بازاریابی را دارند.

10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

این اعداد نشان دهنده تقاضای زیادی برای نویسندگان محتوا است. اما این به این معنا نیست که شغل نویسندگان وب سایت را همه مي توانند انجام دهند.

10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

هر ترکیبی از این 10 مکان را برای پیدا کردن شغل های نویسندۀ وب که به خوبی پرداخت می کنید، امتحان کنید و به راحتی به کسب و کار یا حتی معاملات نگهدارنده منجر شوید.

1. شركت هاي آنلاين

هنگامی که شرکت ها نیاز به نویسنده محتوا دارند، اغلب آگهی خود را به صورت آنلاین ارسال می کنند. هنگامی که شما در جستجوی نويسنده کار می کنید، هر دو فرصت های آزاد و تمام وقت را پیدا خواهید کرد. شما همچنین شرکت هایی را برای کاندیداهای محلی و کسانی که مایل به کار با نویسندگان از راه دور هستند جستجو مي کنید. به عنوان مثال LinkedIn یک مکان مناسب برای شروع است.

10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

هنگام پاسخ دادن به پست ها، دستورالعمل ها را دنبال کنید. اما همچنین برای انجام این کار خودتان را بیازمایید داستاني را به اشتراک بگذارید که نشان دهد چرا واجد شرایط هستید. این پروژه ها رقابتی هستند.

2. شبکه 

دوستان، خانواده، همکاران سابق، فعلی و آشنایان آسان نیستند، اما آنها می توانند یک منبع عالی رهبری باشند.

10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

به آنها اجازه دهید آنچه را که برای مشاغل وب سایت دنبال مي كنيد، بسازند و بپرسید آیا آنها می دانند که چه کسی ممکن است به خدمات شما نیاز داشته باشد. اگر انجام دهند، بپرسید که آیا آنها مایلند مقدمه ای را ارائه دهند. هنگامی که این اتفاق افتاد آماده باشيد تا با آنها همكاري كنيد

3. اشتراک ایمیل

چند نامه الکترونیکی را به اشتراك بگذاريد هر یک از این اشتراک ها ارزش بازاریابی محتوا را درک می کنند. و به این معنی است که ارزش خدمات شما را نيز درک می کنند. آنها مشتریان بالقوه خوبی هستند، قطعا ارزش ارتباط با آنها را داريد.

همچنين ببينيد: 7 راه عالي برای کسب درآمد آنلاین در سال 2018

4. شرکت های B2B

صنعت B2B (کسب و کار) بزرگ است و نیاز به مقدار بسیار زیاد محتوا دارد (که به نوبه خود باعث ایجاد بسیاری از مشاغل نویسندگان محتوا می شود). کسب و کارها از الفبایی، مقالات، پست های وبلاگ، infographics، نمایش اسلاید، مطالعات موردی، مقالات سفید، فیلم ها و موارد دیگر از تولید محتوا استفاده می کنند و سپس آنها را پرورش می دهند. آنها همچنین دارای بودجه بزرگتری نسبت به شرکت های B2C هستند … و بیشتر این بودجه ها را برای تولید محتوا اختصاص می دهند.

10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

5. رسانه اجتماعی

شما لزوما نمی توانید پست های خود را در رسانه های اجتماعی پیدا کنید (اگر چه ممکن است)، اما با دنبال کردن شرکت هایی که مایل به کار با آنها هستید، می توانید ببینید که چگونه از بازاریابی محتوا استفاده می کنند و سپس شما می توانید با ایده های خود به آنها نزدیک شوید تا نتایج خود را بهبود بخشید.

6. وبلاگ نويسي براي ديگران

مشاغل نویسندگان وب کلیدی برای ایجاد پایگاه مشتری شما است. اما اگر بعضی از مشتریان شما به دنبال شما باشند، اين راه كار مفید است. با نوشتن بازاریابی محتوا برای وبلاگها، می توانید توجه مشتریان آینده را جلب کنید. مطمئنا چیز بدی نیست.

7. وبلاگ شخصي

درست مانند وبلاگ نویسی براي ديگران، داشتن وبلاگ شخصی برای اینکه چگونه شرکت ها می توانند از بازاریابی محتوا برای موفقیت بزرگتر استفاده کنند راه دیگری برای جلب توجه مشتریان بالقوه است.

8. رویدادهای شبکه

این که آیا شما در یک شهر کوچک یا بزرگ هستید، قطعا رویدادهای کسب و کار شبکه ای اتفاق می افتد که در نزدیکی شما هستند. آنها ارزش دیدن دارند.

چشم انداز جلسه رو به رو، شناختن آنها و چالش های آنها – راهي سریع برای تبدیل چشم انداز به مشتریان است.

حتی اگر رویدادهای نزدیک به خانه را نداشته باشید، هر سال به نمایشگاه تجارت یا نمایشگاه خود مراجعه کنید … حتی اگر مسافرت کنید.

اين را هم بخوانيد: چگونه می توان از کسب و کار آنلاین پول درآورد

9. سازمان ها

اگر به سازمان هایی مانند صلیب سرخ تعلق دارید، احتمالا می توانيد یک مشتری بالقوه خوب باشيد. وب سایت خود را چک کنید و به آنچه که از طریق ایمیل دریافت می کنید توجه کنید. اگر از محتوا به عنوان بخشی از کمپین های بازاریابی و جذب خود استفاده می کنند، احتمال دارد که یک نویسنده محتوا باشيد که در مورد علت آن پرشور هستيد.

10. LinkedIn

راه های زیادی برای شغل محتوا نويسي در LinkedIn وجود دارد. شما می توانید مشخصات خود را به آنهايي كه محتوا مي خواهند بدهيد. شما می توانید گروه های خود را پيدا كنيد و مطالب خود را به اشتراک بگذارید. شما می توانید به طور منظم وضعیت خود را با اطلاعات مفید در مورد نوشتن مطالب به منظور جذب مشتريان بیشتر به روز کنید. شما می توانید به LinkedIn برای ایجاد مهارت های خود بپردازيد و شما می توانید به طور مستقیم از طریق LinkedIn براي مشاغل جستجو کنید.

10 جاي فوق العاده براي شغل محتوا نويسي

 

نیاز به نویسندگان محتوا در وب سایت فراوان است!

شما مجبور نیستید براي پيدا كردن شغل سختي زيادي بكشيد. با تمرکز بر دو یا سه مورد از این 10 مورد بالا، شما هیچ وقت نمی توانید مشتریان محتوا را کنار بگذارید.

بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارهای خانگی

[gravityform id=”25″ title=”true” description=”true”]

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *