10چيز براي ديدن برمودا

 

خلیج اسکله، برمودا  Fairmont Southampton

برمودا با صخره های صورتی و غروب های طلایی، یکی از گنجینه های کشف نشده جهان است. این جزیره بهشت، که تنها 21 مایل طول دارد و در وسط شمال آتلانتیک قرار دارد، بعد از  رقابت شدید از نیویورک و سانفرانسیسکو ، میزبان جام جهانی 35ماه آینده خواهد بود.

برمودا با ترکیبی از فرهنگ، تاریخ و سنت بریتانیا، آمریکایی و آفریقا-کارائیب، یک مقصد تعطیلات فرهنگی را به وجود آورده است.

به عنوان یک قلمرو خارج از کشور بریتانیا، دارای فرماندار بریتانیایی و کریکت ورزش ملی است. ملکه انگليس براي جشن تولد خود در سال 2009 به اين جزيره آمده است.

اما با توجه به نزدیکی آن به ساحل شرقی ایالات متحده و نقش کلیدی آن در جنگ داخلی آمریکا،آمریکا دارای نفوذ قوی بر روي اين جزيره است.

 

تعداد  زیادی از کشتی های دریایی در آب های فیروزه ای قرار دارند و شما ميتوانيد در يك آبگرم لوكس و يا ناهار خوري خوب در یکی از رستوران های با کیفیت بالا  استفاده كنيد.

به غیر از جذابیت هاي آني آن، برمودا نیز دارای برخی از اسرار خوب از قبیل قایقرانی ، غارهای زیرزمینی و مسیرهای طبیعت وحشی است که فقط منتظر کشف هستند است.

مکان های دیدنی

پایتخت همیلتون پایه خوبی برای کشف بقیه جزیره با مجموعه ای از گالری های هنری، پارک ها و کلیساهای آن است.

در میان انتخاب، گالری ملی پر زرق و برق برمودا  در مرکز شهر و  مجلس ملي برمودا، جایی که مجلس نمایندگان است، از جایی که شما می توانید بهترین بازديدهاي شهر را دریافت کنید.

در خارج از شهر، باغ گیاه شناسی بسيار شلوغ است در کمال تعجب، Camden House، محل اقامت رسمیموزه هنرهای نمایشی برمودا است، که بیش از 1200 نمایشگاه دارد.

سنت جورج، در شرق دور جزیره، یک سایت میراث جهانی یونسکو است که  با خیابان های باریک و کوچه های پراکنده آن با مغازه ها و رستوران های مجلل قدیمی عجین شده است.

http://bartaryabe.com
سنت جورج، برمودا (ج) Fairmont ساوتهمپتون

در سمت غربی، Dockyard تاریخ سلطنتی دریایی تحت سلطه مجلس قرار گرفته است، در حالی که موزه ملی برمودا  را بايد ببينيد.برای یک منظره پانوراما از جزیره، به بالای فانوس گیبس هیل  در پارک ساوتهمپتون سر بزنید.

http://bartaryabe.com
فانوس گیبس هیل، برمودا

موسسه اکتشافات زیر آب برمودا  در همیلتون اطلاعاتي  درباره مثلث برمودا و کشتی های تاریخی در ساحل جزیره را به شما یاد مي دهد.

فعالیت ها و جاذبه ها

قایقرانی، انتخاب ورزشی در برمودا است. برای رسیدن به آب، باشگاه  قایقرانی سلطنتی برمودا دوره های قایقرانی را از 110 پوند به ازای هر نفر اجرا می کند.برمودا یکی از بزرگترين  زمین های گلف  در جهان را دارد.دوره پورتال سلطنتی گلف در ساوتهمپتون دوره رسمی PGA جزیره را برگزار مي كند .

برای واکرها، مسیر قدیمی راه آهن ، که در سال 1948 بسته شده و طول جزیره را در بر می گیرد، از قلعه ها و تپه های قدیمی و مناظر  دیدنیدریا لذت ببريد.همچنین یک غار از کوه های سنگی و  بزرگ برای حرکت در قایق یا کایاک و کشتی های غواصی وجود دارد.عمیق تر زیرزمین، غار کریستال و غار فانتزی در بخش هامیلتون به شکل سنگي شگفت انگیز است .

http://bartaryabe.com
غار کریستال، برمودا

جنگل تام موردر برمودا برای کشف غارها، غار شنا و پریدن وصخره نوردي خيلي عاليه. تور  113 پوند براي هر نفر آغاز می شود.حوضه آبریز 34 اکتبر در منطقه اسمیت، یک مکان عالی برای پریدن با پیاده روی در مسیرها و حوضچه های جنگلی است .پس از یک روز خسته کننده، وقت آن است که به ساحل برسید.ولي براي انتخاب ساحل حتما خلیج Horseshoe در ساوتهمپتون را انتخاب كنيد.

خلیج اسکله، برمودا
خلیج اسکله، برمودا

اماکني برای خوردن

برمودا از غذاهاي محلي تا بين الملي دارد  .

آبمیوه و میکی مایک  یکی ازعاشقانه ترین نوشيدني ها است، نشستن در ساحل البو و خوردن غذاهای تازه دریایی، خوردن کوکتل باتشعشع نور طلايي خورشيد لحظات لذت بخشي را براي شما به وجود مي آورد.

ميراث هاي  شاهزاده خانم همیلتون و باشگاه ساحل  نقطه ای عالی برای چای بعد از ظهر با انتخاب گسترده ای از ساندویچ های انگشتی، اسکناس، شیرینی و 14 نوع چای است.

اماکن برای اقامت

از مراتع محلی تا هتل های پنج ستاره، برمودا هر گونه اقامت برای بازدید کنندگان محترم وجود دارد.

همیلتون شاهزاده هتل، برمودا
همیلتون شاهزاده خانم اتاق از 520 £ .
فیرمونت ساوتهمپتون، برمودا
فیرمونت ساوتهمپتون اتاق از 628 £ 
کمبریج ساحل هتل، برمودا
علاوه بر این، سواحل کمبریج بین 25 می تا 25 ژوئن اتاق هایی از 585 پوند برای هر نفر (بر اساس حداقل هفت دقیقه اقامت) دارد.
منبع
برترياب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *