10چشنواره ديدني در سراسر جهان

جشنواره هادر سراسر جهان

 

جشنواره های جهانی و انرژی بخش هستند ، و به ما تجربه متفاوتي از زندگي ميدهند. ما  10تا جشنواره های سرگرم کننده و دیوانه وار  جهان را که ارزش دیدن  دارند را به شما معرفي ميكنيم.

 

  1. Cascamorras – Base ، اسپانیا

یک جشنواره سرگرم کننده و دیوانه وار است که بسیار سرگرم کننده (و حتی بیشتر از آن) است، برای اولین بار با تلفن های موبایل.فقط تصویر صحنه: شما در گرانادا اسپانیا هستید، و از شما خواسته شده است که خود را در گریس ببندید تا مجسمه ای معروف که 500 سال پیش ساخته شده دركنار آن عكس بيندازيد آیا خیلی سرگرم کننده نیست؟  شما به عنوان حزب 1550 ساله در ميان افرادديگر قرار مي گيريد

 

  1. Mardi Gras – نیواورلئان، امریکا

برای برخی ها، Mardi Gras جشنواره ای برای پایان دادن به همه جشنواره ها در جهان است. همه  آن  راشنیده اند، هر کس عکس ها و فیلم های آن را ديده ايد.

این جشنواره در سالهای اخیر به طور اسطوره ای شناخته شده است و مطمئنا با شهرت تمام در حال پیش روي است اما اگر شما در 4 مارس در خیابان ها شرکت کنید، نیواورلئان برای شما شهر نيست يك مهماني بزرگ و باشكوه است كه در هيچ جاي دنيا نمي توانيد ببينيد.

  1. سال نو چینی

همه سال جدید را جشن می گیرند.این جشن در چين به معنای اژدها، فانوس، گل، آتش بازی گرانقیمت، جمعیت، نور نئون، رنگ و موسیقی است. و اساسا یک کارناوال  خیاباني است، و حتی بهتر از آن  که در طول بهار برگزار شود. در جولای 31، در  جشن شركت كنيد.

  1. روز مرده – مکزیک

مکزیکي ها احتمالا براي مردم مرده بیش از بقیه  جشن می گیرند. در حالی که ما یک بار در سال قبرهاي خوود را گل باران مي كنند ولي مکزیکی ها به طور کامل تعطیلات خود را به عزیزان از دست رفته شان اختصاص می دهند.

در واقع، روز مرده ها، تعطیلات ملی در سرزمین ناچو است. اگر به آنجا بروید آن را جشن می گیرید، انتظار می رود که جمجمه قارچ، گلبرگ ها و بسیاری از اسکلت چوبی لباس افراد است.

  1. Tomorrowland – Boom، بلژیک

واقعیت این است که جشنواره بايد Boom  باشد تا شما را به سفر  بلژیک ترغیب کند. اگر اینطور نیست، Tomorrowland جشنواره رقص برتر بلژیک است و هر تابستان بیش از 100،000 پاتوق  را می پذیرد. محل برگزاری در پایان ماه ژوئن، محل ایده آلي برای جشن است.

 

  1. اجرای جشنواره های بولز – پامپلونا، اسپانیا

مراقب باشید اگر در ماه جولای به Pamplona بروید، جشنواره بیلز در حال اجرا است که  به دست آوردن  آن آسان است. و اساسا شامل چند گاو است که در خیابان های پامپلونا رژه ميروند،وشرکت کنندگان در حال تماشا هستند.

 

  1. Oktoberfest – مونیخ، آلمان

شایعه ای مبنی بر اینکه آلمانی ها حس شوخ طبعی ندارند وجود دارد، اما شایعه ای نیز وجود دارد که آلمان چگونه جشنواره سرگرم کننده و دیوانه وار  را مي سازد.

خوشبختانه، شایعات درست هستند و Oktoberfest جشن آلمان در مورد نوشيدني هاست.  شود، با تقریبا $100،000،000 ارزش  در هر روز در  جشنواره در سال 2013 خدمت رساني مي كنند.

  1. کارناوال – ریو دو ژانیرو، برزیل

کارناوال جشنواره دیگری است به نام Mardi Gras است که شهرت آن پیش از آن است. همه آن را  شنیده ایم، و اگر شما آن را نداشته باشید، شما باید اين را در برنامه خود قرار دهيد.کارناوال فرهنگ برزیل جشن می گیرند. این جشن تركيبي است از پمپ، شگفت انگیز، ضربات سامبا، رنگ و مهمانی طولاني مدت و برگرفته از نمایشگاه های زیبا است، کارناوال رویاي احزاب هدیونیست ها است.

  1. جشنواره  مردسوزان – کویر سیاه راک، نوادا، ایالات متحده آمریکا

جشنواره سوزانده  کمی دیوانه کننده باشد ؟ خوشبختانه، اما هیچ کس در واقع در این جشنواره سوزانده نمي شود و اين نقطه عطف جشن است.در واقع، جشنواره Burning Man متشكل شده از  48،000 عاشق هنر که می خواهند هنر را بسازند و خود را بیان کنند. آزمایشی، به معنای واقعی هیچ جشن دیگری وجود ندارد که نقاشي هايي به اين زيبايي انجام دهد.

  1. جشنواره برف و یخ  – هاربین، چین

اگر قصد رفتن به این یکی از اين  جشنواره ها را داشته باشید، شما اتوسط یخ و برف زیادی احاطه خواهید شد!

جشنواره برف و یخ چین واقعا جشن جادویی و دلربا است . بازدید کنندگان جشنواره می توانند یک مجموعه از مجسمه های یخی را در دماهای مختلف به 15 درجه برسانند. به همین دلیل این جشنواره محبوب یخی است که 13 میلیون گردشگر را در سال 2014 به سوي خود كشانده است.

 

جشنواره های سرگرم کننده و دیوانه وار مورد علاقه خود در سراسر جهان را براي ما بفرستيد؟

 

منبع
برترياب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *