کلید موفقیت شما: سرنوشت و 4 عنصر

کلید موفقیت شما: سرنوشت و 4 عنصر

موفقیت تضمیني ندارد و نتیجه اي از مهارت، شانس، کار سخت، زمان و غيره است. اما گاهی مسیر شما در سرنوشت شما نوشته شده است. شما بايد به سادگی نشانه های درست را نگاه کنید و از استعدادهای خود به نفع خود استفاده کنید. در زودیاک، سرنوشت شما توسط عوامل متعددی مانند نشانه تولد (Gemini، Taurus، و غیره) هدایت می شود. هر نشانه زیر یکی از چهار عناصر طبیعی آتش، زمین، هوا و آب است که دارای صفات ریشه دار خود هستند. علاوه بر هماهنگی با یک عنصر طبیعی، علامت زودیاک شما نیز یکی از سه ویژگی منحصر به فرد زير را نشان می دهد:

  • موقت (گذار)
  • ثابت (پایدار)
  • کاردینال (محوری)

با پرورش ویژگی های مثبت زودياك، می توانید کلید موفقیت شما: سرنوشت و 4 عنصر خود را دنبال کنید.

موفقیت برای علائم زمین (Taurus، Virgo، Capricorn)

افراد متولد شده در (Taurus، Virgo و Capricorn) به عنوان علائم زمين به استثنای ثبات هستند شما یک نیروی محسوب می شوید. علائم زمین به شدت با پول مرتبط هستند و سخت كار مي كنند.

Taurus (ثابت)
Taurus علامت ثابت عنصر زمین است. این به این معنی است که کل “مبنایی” که معرفی کردیم ده برابر آن را اعمال می کنید. شما به طور کامل با حس پايداری خودتان موافق هستید و مدت زمان طولانی را روي یک هدف تمرکز می کنید. در اينجا استعدادهای شما در اطراف شما قرار دارند، پس چرا عناصر زمین (گل ها، چوب ها و غیره) را به زندگی حرفه ای خود اضافه نكنيم؟

Virgo(موقت)
Virgos، از ثبات لذت مي برند اما تکراري نیست. Virgos به عنوان نشانه قابل تغییر، سازگاری بیشتری دارند و روز به روز مایل به درک وظایف مختلف هستند. آنها در سازماندهی و تجزیه و تحلیل خوب هستند و در حل مسئله که نیاز به تفکر انعطاف پذیري دارد را در بر می گیرند. کارهای ویراستاری، مسائل سازمانی، امور مالی و کار در حوزه های بشردوستانه، به تنوع ویرجینيا کمک می کند.

Capricorn (کاردینال)
Capricorn ها پول سازندگان واقعی زمین هستند و کل زودیاک، برای آن موضوع را دارند. آنها در كسب و كار خود يا ديگران رئيس هستند این صفتي است که نمی توانید (و نباید) پنهان کنید. برای این علامت تحت عنصر زمین، سرنوشت شما را تحت تاثير قرار مي دهد

موفقیت برای علائم هوا (Gemini، Libra، Aquarius)

علائم هوا (Gemini، Libra و Aquarius) متفکران سریعي هستند، اما در مقابل هیجانات بسیار اندک هستند. در ارتباطات، جزئیات و تفکر آزاد، معمولا موفقیت پیدا می کنند که در آن حقایق و منطق بر احساسات و قضاوت عاطفی غالب می شوند.

Gemini(موقت)
Geminis ها با عجله و سریع هستند و تقریبا براي هر چیزی پاسخ جذاب دارند آنها در مورد هر گونه فروشي که انجام می دهند، فوق العاده خواهند بود. حوزه های گفتاری عمومی نیز با سرنوشت شما مطابقت دارد و هنگامی که توانایی های فکری خود را با قاطعیت خود مطابقت دهید، می توانید هر چیزی را به دست آورید.

Libra (کاردینال)
Libras سازندگان عنصر هوا هستند و اغلب موفق به انجام پروژه های آغازین می شوند. آنها با استفاده از مهارت های خود در زمینه چابکی و فضل، در ایجاد تعادل و هماهنگی خوب هستند، بنابراین هر نوع کاری که وجود دارد كه مي توانيد میانجیگری را پیدا کنید، سودآور خواهند بود. این استعدادها به روابط شخصی آنها نیز منتهی می شود، بنابراین پیدا کردن راهي برای متعادل کردن همه این چیزها در زندگی روزمره با سرنوشت واقعی شما هماهنگ است.

Aquarius (ثابت)
افرادی که در آبشار متولد شده اند به عنوان انعکاسی از علامت هوا هستند خیلی چيزي را دوست ندارند، مگر آنکه آن را ایجاد کنند. آنها اجتماعی رشد كرده اند، بنابراین سرنوشت آنها با افراد و جامعه رقم خورده است. شما همچنین چيزهاي  بزرگ را بهتر از بسیاری از علائم دیگر می دانید معلمان، مربیان و سازمان دهندگان جامعه از اين افراد هستند و یشتر موفق خواهيد شد

موفقیت برای علائم آتش (قوس، لئو، جگر)

نشانه آتش (جگر، لئو و قوس) شور و خلاقیت دارند يعني از صبح كه از رختخواب بيرون مي آيند براي چيزي كه دوست دارند تلاش مي كنند. شما بسیار بصری هستید. رشد و موفقیت شما به خلاقيتتان بستگي دارد

Aries (کاردینال)
Aries آغازگر است يعني خود آغازگر هستند. شما دوست دارید موفقیت خودتان را به دست آورید و از آزادی برای ساختن نردبان خود برای دستیابی به موفقیت استفاده كنيد استقلال در عملکرد روزانه به شما وقت می بخشد تا انرژی خود را بر روی مسیر شخصی خود به موفقیت متمرکز کنید. این یکی از نشانه های رایج در میان علائم کاردینال است، زیرا آنها از مزایای حکم سرنوشت خود قدردانی می کنید.

لئو (ثابت)
پایداری کلید مهم موفقیت لئو است. شما ایده های بی پایان دارید و عاشق لوکس هستید، اما باید تمرکز خود را حفظ کنید یا مسیر سرنوشت خود را از بین ببرید. سخاوت در همه جاي شما است، پس فقط به خاطر داشته باشید که هرچه بیشتر به مقصد برسيد.

قوس (انعطاف پذیر)

انعطاف پذیر هستند، با این حال همیشه به تصویر بزرگتر فکر می کنند، علامت آتش قابل تغییر است و تنوع در زندگی را درک می کنند. مشاغلی که به سفر نیاز دارند می توانند میل شما را در مورد این دنیای وسیع بزرگ بداند. خوشحالی هم براي آنها مهم است. این به این دلیل است که شما می توانید سرنوشت خود را با دادن دانش خود از جهان به دیگران تحقق بخشید.

موفقیت برای نشانه های آب (سرطان، عقرب، ماهي)

هنگامی که به شهود می رسند، نشانه های آب (سرطان، ماهی و عقرب) را هدایت می کنند و احتمالا قبلا این را می دانید، چون معمولا قلب خود را دنبال مي كنيد. این سرنوشت علائم آب برای عشق و شور و شوق  است.

سرطان (کاردینال)
سرطان رهبر همه چیز دوست داشتنی است و هنگامی که با چیزی برای پرورش داريد، شما احساس سرنوشت خود را نابجا مي دانيد. بنابراین، هنگامی که در حال تولد پروژه ها و ایده های جدید هستید، با استفاده از احساسات و غرایز خود برای رسیدن به این اهداف و گسترش عشق بیشتر به جهان، موفق خواهید شد.

اسکورپی (ثابت)
اسکورپی “شخص ” نشانه های آب است. شما هرگز در ارتباطات کوتاه نیستید با این حال، مدیریت آنها ممکن است مشکل ساز باشد، به طوری که معمولا یا به هیچ وجه راه خود را نداشته باشيد ممکن است به نفع شما باشد که اجازه دهید این کار را انجام دهيد. شغلی که کار کارآموزی، نوشتن یا برقراری ارتباط با دیگران را به شیوه ای عاطفی ترغیب می کند، مسیر ایده آل برای اسکورپی است.

ماهي ها (قابل تغيير)
ماهي ها انعطاف پذیر ترین نشانه های آب هستند، اما همچنین دارای بیشترین ضعف نيز هستند. زمینه های هنری: نقاشی، موسیقی، درام و رقص، به طور مستقیم با آنها ارتباط برقرار مي كنند با مقدار مناسب تمرکز، موفقیت در این زمینه ها را خواهید یافت.  روح خود را پرورش دهيد و باعث شويد احساس کنید که خواستار خود هستید.

کلید موفقیت شما: سرنوشت و 4 عنصر

اجازه دهید زودیاک شما را به راه راست هدایت کند

علامت زودیاک طرح شخصیت شما است. زودياك ترس و ناامنی شما را نشان می دهد، اما همچنین پایه و اساس نقاط قوت ،جاذبه ها و در نهایت، سرنوشت شما را تعیین می کند. این روش برای تعیین وضوح شخصی شماست. از ویژگی های منحصر به فرد برای به حداکثر رساندن توان بالقوه خود برای موفقیت و شادی استفاده کنید.

 کلید موفقیت شما: سرنوشت و 4 عنصر
منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.