کسب و کارم نابود شده است چکار باید بکنم؟

کسب و کارم نابود شده است چکار باید بکنم؟

سوال: من مهرداد جویری از نیشاپور هستم لطفا جواب منو بدید چون من خیلی نگران و ناراحت هستم. دو هفته پیش کسب و کارم به دلایلی نابود شد و از بین رفت حالا چیکار باید بکنم؟

کسب و کارم نابود شده است چکار باید بکنم؟ پاسخ مشاوران كسب و كار

بهترین زمان برای شروع کسب و کار چیست؟

اندک کارآفرینان موفقي هستند که در اولین اقدام کسب و کار، خود را بزرگ مي دانند. در حقیقت، از 960 کسب و کار 830 میلیاردر خود ساخته شده در جهان، پول خود را از چندین کسب و کار درآورده اند و از عدم موفقیت در کسب و کار مصون نیستند.

کسب و کارم نابود شده است چکار باید بکنم؟

بسیاری از آنها چند بار گاه گمراه کننده، فریب خوردند تا قبل از اینکه اولین میلیون دلاری را برای خود ساخته باشند. موفقیت نهایی آنها به دلیل انتخاب فعالانه است که هرگز شکست را قبول نمی کنند.

اعتقاد بر این است که هر گونه شکست تنها فرصتی برای یادگیری است و این درسها انجام کار موفقیت آمیز در دفعات بعدی است.

هیچ کس به اشتباه در کسب و کار غریبه نیست برای یک ناظر با تجربه بیرونی، مسیر اول کسب و کار مانند تماشای قطار در حرکت آهسته است

کسب و کارم نابود شده است چکار باید بکنم؟

مثلا فردی محصولی را براساس پیش فرض های تست نشده ساخته است، اما موفق به اعتبار تجدید نظر در بازار نشده است، سپس شروع به کار در طرح توزیع و فروش تا زمانی که هزاران واحد را تولید کرده باشد مي كند اما قیمت مصرف کنندگان را نادیده می گیرد

در کل، بعد از انحلال موجودی و  استفاده بیش از حد از تخفیف ها، 6373 دلار را از دست مي دهد. با این حال، شکست نخستین تجارت او بود و به او درسهایی بسیار باارزش داد که منجر به شکل گیری فردی او شده است تصمیماتی که باید در صورت شکست کسب و کار گرفته شود.

هنگامی که کسب و کار شما ناکام می شود، احتمالا با برخی از شرایط مالی مناسب تر، روابط بالقوه روبرو شده با دوستان یا همکاران و با اعتماد به نفس شخصی تان خواهید داشت

کسب و کارم نابود شده است چکار باید بکنم؟

وقتی کسب و کار شما ناکام می شود، زمان آن رسیده است تا تصمیمات سختی بگیريد.

در اینجا دو تصمیم اصلی که باید آگاهانه پس از تجربه شکست کسب و کار خود ایجاد کنید وجود دارد

1  بلافاصله دوباره امتحان کنید

چه چیزی از شکست اخیر کسب و کارتان یاد گرفته اید؟ آیا به نظر می رسد که بلافاصله پس از انتخاب دوباره و دوباره تغییر جزئی در مدل کسب و کار خود را دوباره امتحان کنید؟

چگونه يك کسب و کار خانگي را شروع كنم؟

اولین قدم قبل از تصمیم گیری در قبال اقدام بعدی شما این است که تجزیه و تحلیل شکست و تعیین بزرگترین مشارکت کنندگان را داشته باشيد

  • آیا شما با مشتریان خود در ارتباط هستيد؟
  • محصول یا خدمات شما در بازار منحصر به فرد است؟
  • آیا شما به طور موثر ارزش خود را در ارتباط با مشتريان قرار داده اید؟

این تنها چند مورد از دلایل رایج در 80٪ از کسب و کارها در 18 ماه اول شکست است.

پس از اولین شکست دردناک کسب و كار، چندین ساعت کار را صرف تجزیه و تحلیل دقیق اشتباه خود کنید و تصمیم بگیرید تصمیماتی را که در این مسیر انجام دادید متفاوت باشد. در حالی که قبلا تصمیمی گرفته بودید که قصد ندارید یک کار مشابه را دنبال کنید (همیشه مجددا)، تمام این تحلیل ها را با هدف سرعت درونی درسهایی که ممکن است بتوانید در انجام کارهای تجاری بعدی کمک داشته باشيد، انجام دهید.

در مورد خرابی های گذشته خود ساکت نباشید، اما اگر مکث نکنید و اين اطلاعات را جمع آوری نکنید، مجبورید دوباره اشتباهات خود را انجام دهید.

2  آیا روی کار روزانه اي تمرکز دارید؟

قبل از اینکه بلافاصله به یکی دیگر از سرمایه گذاری های گرانقیمت سوق پیدا کنید، باید خود ارزیابی جدی کنید و تصمیم بگیرید که آیا تصمیم شما منطقی (و مسئولانه) است یا نه.

اگر خانواده ای دارید که به درآمد شما بستگی دارند یا مقدار زیادی از بدهی های خود را از آخرین فعالیت خود داشته ايد، داشتن یک کار تمام وقت با تجربیات گسترده ممکن است بهترین مسیر برای آینده نزدیک باشد.

لازم نیست که برای همیشه باشد بسیاری از کارآفرینان موفق، کار خود را برای شخص دیگری انجام داده اند. بازگرداندن پس انداز به مدت دو سال، کسب درآمد برای کسب تجربه بیشتر و ایجاد روابط با افرادی که بعدا می خواهند به عنوان مربیان، مشاوران و مشتریان تبدیل شوند را داشته باشيد

کسب و کارم نابود شده است چکار باید بکنم؟

اگر کسب و کارتان ناکام ماند، اجازه ندهید که اعتماد به نفس تان کاهش یابد و یا جاه طلبی ها شما را از بين ببرد. از مسئولیت های خود مراقبت کنید، از اشتباهات خود یاد بگیرید، زمان يادگيري را افزايش دهيد و به دنبال فرصت کسب و کار بعدی برويد.

علت شكست اكثر مشاغل تجاري چيست؟

[gravityform id=”25″ title=”true” description=”true”]

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *