چگونگی تغییر با استفاده از تاروت

چگونگی تغییر با استفاده از تاروت

تغییر همیشه با آغوش باز آسان نیست. هنگامی که در زندگی احساس مي كنيم که تغییر یافته ايم، شروع به احساس غرور و ناتوانی می کنیم. تاروت می تواند منبعي شگفت انگیز برای کار يا احساسات خیره کننده و عدم تمایل به رفتن به جلو باشد. تاروت همیشه کارت های مورد نیاز در آن زمان را نشان می دهد، اما تمرکز روی کارت های خاص برای آزادی و درک احساسی مي تواند مفيد باشد.

در اينجا چند راه برای استفاده از هنر تاروتي و در نظر گرفتن چگونگی تغییر با استفاده از تاروت کشف خواهد شد.

 سلتیک اسپرد

سلتیک یکی از كارت هاي مورد علاقه در تاروت است.ساده و در عین حال پیچیده است. منبعي عالی برای مرور کلی مسائلی است که در زندگی بیشترین مشکل را به وجود مي آورند. شامل ده کارت است که از همه جا از تأثیرات گذشته تا انرژی فعلی در زندگی را مي پوشاند خواندن آن برای نگاه جامع به مسائل اساسی فوق العاده است که باید با آن مواجه شوید. توجه ویژه به کارت های تغییر یافته مانند شیطان و فرشته كنيد.

چگونگی تغییر با استفاده از تاروت

به تغییر در تاروت توجه کنید

علاوه بر این که کارتها با شما صحبت می کنند، می توانند برای مراقبه کردن کارت هایی که در مناطقی که نیاز به افزایش تمرکز دارند مفيد باشند. به عنوان مثال،فرشته یک کارت فوق العاده برای فکر کردن در هنگام مبارزه با تغییر است. فرشته از ما میخواهد که در زندگی خودمان تغییر را در نظر بگيريم همچنين به ما یادآوری می کند که ما به زمین مادر و بخشی از دنیای طبیعی اطراف مان متصل هستيم. همانطور که جزر و مد اقیانوس رخ مي دهد و شکسته می شود، ما نیز باید امواج تغییر را داشته باشیم.

یکی از کارتهای مغناطیسی تاروت، مخصوصا در عرشه تاروت، یکی از مواردی است که عمدتا درک نشده است. در حالیکه كارت شیطان ممکن است به نظر کارت ترسناکی باشد، این کارت به ما دستور می دهد که تغییرات را درک کنیم، به این معنا که ممکن است روابطی وجود داشته باشد که دیگر در ما وجود ندارد. روابط بسیار با فرد میتواند یکی از دشوارترین تغییرات باشد، اما گاهی اوقات برای رشد و تکامل ما ضروری است.

به صورت منظم کارت ها را بررسي کنید

گاهی اوقات موقعیت و ذهنیت ما روز به روز تغییر می کند. هر بار که کارت ها را بررسي می کنید، احتمالا چیز جدیدی در مورد خودتان یاد می گیرید، از جمله تکنیک های رشد در میان هرج و مرج. هر تجربه با تاروت می تواند روشنگر و مفید باشد، و هرچه بیشتر از آنها استفاده کنید، بیشتر شروع به درک یکدیگر مي کنید. کارت ها انرژی خود را دارند و به دنبال بررسي با شما هستند.

گاهی اوقات، حتی زمان برای انجام کاری برای خودتان به اندازه کافی احساساتتان را تسكين مي دهد. شمع های روشنایی یا بخور دادن، موسیقی آرامش بخش و انجام تاروت می تواند فرصتی فوق العاده برای بهبودی شما باشد. در مورد نتایج خود توجه داشته باشيد اين شما نشان می دهد که چگونه افکار، حالات و کارت خود را در طول زمان تغییر دهید.

اعتماد به تاروت

هميشه کارت ها نمی خواهند بگویند که میخواهید بشنوید، اما همیشه به شما نشان می دهند که چه چیزی را باید ببینید. تاروت می تواند فرصتي برای برقراری ارتباط و نشان دادن شفقت برای خود و تمام بخش های آن باشد. شما می توانید یاد بگیرید که از آن برای حرکت و تغییر مسیر زندگی استفاده کنید. نگران نباشید تمرین را ادامه دهید، کارت ها را مطالعه کنید و یاد بگیرید که به آنها اعتماد كنيد بنابراين در چگونگی تغییر با استفاده از تاروت نكات بالا را در نظر بگيريد

 

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.