چگونگي ايجاد عشق دوباره در زندگي

چگونگي ايجاد عشق دوباره در زندگي

پیدا کردن عشق، درگیر شدن و ازدواج، نقاط قوت شگفت انگیز در زندگی هستند. هر گام آن با هیجان، زمان های خوب و البته خاطراتی از افتادن در عشق پر شده است. علیرغم اعتقاد عامه، پایان نمی یابد. دوست داشتن پس از ازدواج با مشاوره ارتباط نيز امکان پذیر است.

چگونه دوباره شریک زندگی خود را پس از ازدواج دوست داشته باشيد:

يكديگر را زياد ملاقات كنيد

عشق پس از ازدواج نیازمندی جدید است. به یاد داشته باشید که شناختن در رابطه پاسخ به سوالات همسرتان است از او بخواهید غذا مورد علاقه او چیست، از او بپرسید گلهای مورد علاقه او چیست. در طول سالها، مردم تغییر و تکامل می يابند بنابراین اقداماتی مانند ملاقات می تواند بینش جدیدی را در مورد همسر شما ارائه دهد. انسان ها پیچیده هستند همیشه چیزی جدید برای یادگیری وجود دارد.

چگونگي ايجاد عشق دوباره در زندگي

نیازهای شریک زندگی خود را مطرح کنید

هنگامی که دو نفر برای اولین بار در عشق می مانند بسیار متمرکز به یکدیگر هستند. آنها بهترین کار را می کنند تا یکدیگر را خوشحال کنند و تمایل زیادی به يكديگر دارند. با گذشت زمان، این تلاش کاهش می یابد اما نباید اينطور باشد. البته کار، بچه ها و دیگر جنبه های زندگی ممکن است در راه باشد، اما برای تجربه کردن تمام جنبه های شگفت انگیز خود به خواسته ها و نیازهای يكديگر رسیدگی کنید.

چگونگي ايجاد عشق دوباره در زندگي

شریک خود را به یک نام خاص صدا بزنيد

با احترام به شریک زندگی خود، یک نام خاص مانند “عسل” یا “شیرین” را بدهيد و دوباره عاشقانه را پر کنید. اینكار بیش از هر زمان دیگری، شما را به روزهای دوستانه برمي گرداند. با شریک زندگی خود به نام “گوش بده” صحبت نکنید. هر زمان که برای دیگران مهم هستيد مهربان باشید او مطمئنا متوجه خواهند شد و از حرکات شما قدردانی خواهند کرد.

بخشش و پذیرش را تمرین کنید

بخشش استرس را کاهش می دهد و احساسات منفی را با مثبت جایگزین می کند. از این رو به خاطر داشته باشید و شریک زندگی خود را برای کسی که قبلا قبول کرده اید بپذیرید. این به این معنی است که می توانید چیزهای کوچک را به همان اندازه که می توانید تحسین کنید. چنین نگرشی محیطی مثبت برای روابط سالم ایجاد می کند و هر دو طرف هم مراقبت و دوست داشتن یکدیگر را تضمین می کنند.

چگونگي ايجاد عشق دوباره در زندگي

تبدیل شدن به یک شنونده خوب  

چطور دوباره مي توانيد با همسر خود عاشق شوید؟ به سادگی گوش دادن به يكديگر! فرصتی برای باز کردن قلب را به شما مي دهد، به يكديگر اجازه مي دهد تا آنچه را که واقعا میخواهيد را به اشتراک بگذاريد و بیان کنيد و شاهد افزایش تقاضای عشق در ازدواج خود شويد. تبدیل شدن به یک شنونده خوب نیز مستلزم مشاوره ناخواسته نیست. گاهی اوقات، شریک فقط می خواهد به حرف هاي خود گوش دهد.

چگونگي ايجاد عشق دوباره در زندگي

کاری خاص انجام دهید   

برای همسر یا شوهرتان کاری انجام دهید که واقعا احساس می کنید. می توانيد یک کیک برای شوهر تان بخريد یا لباس دوست داشتنی که همسرتان از ماه گذشته دوست داشته و نتوانسته بخرد بخريد. لازم نیست چیزی غیرعادی داشته باشید – فقط باید آنهايي را كه حس مي كنيد و يا احساس خوشبختي داريد را انجام دهيد. اقدامات کوچک می تواند راه طولانی را طی کند.

تصاویر قدیمی را با هم مرور كنيد

این كار قطعا باعث می شود که شما دوباره با همسرتان شوخی کنید. یادآوری روزهای گذشته از طریق ديدن تصاوير با يكديگر اين امر را بهبود مي دهد. زمان کمتری صرف ديدن اين تصاوير مي شود.

 

 

منبع
برتر ياب