چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟ گروه مشاوران كسب و كارهاي كوچك

اداره تجارت کوچک، در ایالات متحده آمار داده است كه بیش از 28 میلیون کسب و کار کوچک، معادل 99.7 درصد از کل کسب و کار ایالات متحده هستند. هنگامی که شما برخی از دلایل محبوب برای شروع یک کسب و کار، از جمله یک ایده کسب و کار منحصر به فرد را داريد، طراحی حرفه ای است که می توانید با انعطاف پذیری، استقلال مالی و سرمایه گذاری در نظر بگیرید مهم است تعجب آور نیست که کسب و کارهای کوچک همه جا و در هر کسب و کار کوچکی موفق نمی شوند در حقیقت، تنها دو سوم کسب و کار حداقل دو سال طول مي كشد و حدود نیمی از آنها به مدت پنج سال ادامه دارند. بنابراین هنگامی که شما تصمیم به کار روزانه خود دارید، می توانید در یک چالش واقعی باشید و مالکیت کسب و کار را داشته باشيد. این مرحله اغلب در ابتدا تنظیم شده است، بنابراین مطمئن شوید که تمام مراحل لازم را هنگامی که کسب و کار شما با پایه و اساس موفقیت آغاز می شود را دریافت کنید.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

در اینجا 10 مرحله برای موفقیت کسب و کار لازم است. یک بار قدم بزنید و در راه موفقیت مالکیت کسب و کار کوچک شرکت کنید.

مرحله 1: تحقیقات خود را انجام دهید

به احتمال زیاد شما قبلا یک ایده کسب و کار را شناسایی کرده اید، بنابراین اکنون زمان آن است که با یک واقعیت روبرو شوید. آیا ایده شما توانایی موفقیت دارد؟ قبل از اینکه بدانيد، باید از طریق فرآیند اعتبارسنجی، ایده کسب و کار خود را اجرا کنید.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

برای اینکه یک کسب و کار کوچک موفق شود، باید یک مشکل حل شود و یک نیاز یا پیشنهاد برای ارائه چیزی به بازار داشته باشید

چندین راه وجود دارد که می توانید این نیاز را شناسایی کنید، از جمله تحقیق، گروه های بازاريابي و حتی فروش. همانطور که در بازار جستجو میکنید، برخی از سوالاتی که باید پاسخ دهید عبارتند از:

  • آیا نیاز به محصولات / خدمات پیش بینی شده وجود دارد؟
  • چه کسی به آن نیاز دارد؟
  • آیا شرکت های دیگری هم اکنون محصولات یا خدمات مشابهی ارائه می دهند؟
  • رقابت چطور است؟
  • کسب و کار شما چگونه در بازار مناسب خواهد بود؟

فراموش نکنید قبل از اینکه كسب و كاري را شروع كنيد بايد اين سوالات را شروع كنيد.

مرحله 2: برنامه ای  ایجاد کنید

شما نیاز به یک طرح برای ایجاد ایده کسب و کار خود به واقعیت دارید. یک طرح کسب و کار  طرحی است که فاز راه اندازی کسب و کار شما را از ایجاد و در نهایت توسعه کسب و کار به ارمغان آورد و باید تمام ايده هاي جدید را برای داشتن داشته باشد.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

خبر خوب این است که انواع مختلفی از طرح های تجاری برای انواع مختلف کسب و کار وجود دارد.

اگر قصد دارید از یک سرمایه گذار یا موسسه مالی حمایت کنید،طرح تجاری سنتی ضروری است. این نوع طرح تجاری معمولا طولانی و کامل است و مجموعه ای مشترک از بخش هایی است که سرمایه گذاران و بانک ها به دنبال آن هستند که فکر می کنند معتبر است.

اگر حمایت مالی نداريد، یک طرح کسب و کار یک صفحه اي ساده می تواند به شما درباره آنچه که انتظار دارید و چگونگی برنامه ریزی آن توضیح دهد. در حقیقت، شما حتی می توانید یک طرح کسب و کار را در پشت یک دستمال کاغذی ایجاد کنید، و زماني براي بهبود آن داشته باشيد. هميشه نوشتن طرح بهتر از ننوشتن آن است.

مرحله 3: برنامه ریزی مالي

شروع یک کسب و کار کوچک نیازی به پول زیادی ندارد، اما شامل سرمایه گذاری اولیه و همچنین هزینه های مداوم را داشته باشد. برآورد هزینه راه اندازی برای کسب و کار شامل (پروانه و مجوز، تجهیزات، هزینه های قانونی، بیمه، نام تجاری، تحقیقات بازار، موجودی، خرید، اجاره اموال، و غیره) است و همچنین بايد پیش بینی کنید كه نیاز به نگه داشتن کسب و کار خود را برای حداقل 12 ماه داريد يا نه از جمله: (اجاره، خدمات شهری، بازاریابی و تبلیغات، تولید، تجهیزات، هزینه های سفر، حقوق کارمندان، حقوق و دستمزد خود را، و غیره).

این اعمال به سرمایه اولیه نیاز دارند.

چندین راه وجود دارد که بتوانید کسب و کار کوچک خود را تامین کنید ، از جمله:

  • تامین مالی
  • وام های کوچک تجاری
  • کمک های کوچک تجاری
  • سرمایه گذاران خير
  • سرمايه گذاري

شما همچنین می توانید از سرمایه کم به عنوان عامل ضروری به عنوان شروع کسب و کار داشته باشيد. ممکن است متوجه شوید ترکیبی از مسیرهای ذکر شده در بالا بهترین کار است. با این حال، هدف این است که از طریق اين گزینه ها کار کنید و برنامه ای را برای سرمایه ای که نیاز دارید تا کسب و کار خود را از ثابتي بیرون کنید، ایجاد کنید.

مرحله 4: ساختار کسب و کار را انتخاب کنید

کسب و کار کوچک می تواند یک شرکت خصوصی، یک مشارکت، یک شرکت محدود (LLC) یا یک شرکت دیگر باشد. نهاد کسب و کار خود را انتخاب کنید. عوامل بسیاری نام کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار مي دهند.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

شما می توانید ساختار اولیه کسب و کار را انتخاب کنید و سپس ارزش و ساختار خود را تغییر دهید، بسته به پیچیدگی کسب و کار شما، ممکن است نياز به مشاوره يا یک وکیل داشته باشيد تا مطمئن شوید که ساختار مناسب کسب و کارتان برای انتخاب شما مناسب است يا خير.

مرحله 5: نام تجاری خود را انتخاب و ثبت کنید

نام کسب و کار شما تقریبا هر جنبه ای از کسب و کار شما را ایفا می کند، بنابراین شما می خواهید آن نام خوب باشد. اطمینان حاصل کنید که تمام دلایل احتمالی گزینه های خود را انتخاب كرده ايد و نام کسب و کار خود را انتخاب کنید.

هنگامی که یک نام برای کسب و کار خود را انتخاب کرده اید، باید بررسی کنید که آیا علامت تجاری آن مناسب است يا خير. سپس باید آن را ثبت کنید.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

فراموش نکنید که نام دامنه خود را پس از نام تجاری خود انتخاب کنید. اگر نام دامنه ایده آل شما گرفته شود،  گزینه های دیگر را امتحان کنید.

مرحله 6: دریافت مجوز و اجازه

کاغذ کاری بخشی از روندي است كه مي خواهيد کسب و کار خود را شروع کنید.

انواع مجوز های کسب و کار کوچک كه ممکن است به وضعیت شما اعمال شود، بسته به نوع کسب و کار شما که شروع می کنید و جایی که در آن قرار دارید است. شما باید تحقیق کنید که چه مجوزهایی در جریان کسب و کار شما به روند راه اندازی شما اعمال می شود.

مرحله 7: سیستم حسابداری خود را انتخاب کنید

کسب و کارهای کوچک زمانی که در حال اجرا هستند، به طور موثر عمل می کنند. یکی از مهمترین سیستم های کسب و کار کوچک یک سیستم حسابداری است.

سیستم حسابداری برای ایجاد بودجه شما و قیمت ها، کسب و کار با دیگران و فایل های مالي ضروری است. شما می توانید سیستم حسابداری خود را تنظیم کنید یا  یک حسابدار را استخدام کنید  تا بعضی از اين امور را حدس بزند. اگر تصمیم به شروع دارید، مطمئن شوید که این سؤالات را دارید، مهم است که انتخاب نرم افزار حسابداری را بر روی كسب و كارتان داشته باشيد.

مرحله 8: مکان کسب و کار خود را انتخاب کنید

راه اندازی محل ،برای کسب و کار شما اهمیت دارد اینکه آیا شما یک دفتر خانه، یک فضای اداری مشترک یا شخصی دارید یا یک محل خرده فروشی مهم است.

شما باید درباره مکان، تجهیزات و تنظیم کلی مكان خود فکر کنید و مطمئن شوید که محل کسب و کار شما برای نوع کسب و کار شما کار می کند يا خير. شما همچنین باید در نظر بگیرید که آیا بهتر است فضای تجاری خود را خریداری یا اجاره کنید.

مرحله 9: تیم خود را آماده کنید

اگر شما کارمندان خود را استخدام کنید چه به صورت مجازي يا حضوري اکنون زمان شروع روند است. اطمینان حاصل کنید که زمان را براي مشخص کردن موقعیت هایی که نیاز دارید پر کنید و مسئولیت های شغلی که در هر موقعیت قرار دارند، را در نظر بگیرید.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

در نهایت، اگر تنها هستید و احساس مي كنيد نیازی به کارکنان یا پیمانکاران نداريد اشتباه است زيرا شما باز هم به تيم احتياج داريد. این تیم می تواند از یک مربی، مانند: مربی کسب و کار کوچک یا حتی خانواده خودتان تشکیل شود و به عنوان منابع به شما برای مشاوره، انگیزه و اعتماد به نفس خدمت کند.

مرحله 10: کسب و کار کوچک خود را ارتقا دهید

هنگامی که کسب و کار شما در حال اجرا است، شما نیاز به جذب مشتریان برای شروع هستيد. شما می توانيد با نوشتن یک پیشنهاد فروش منحصر به فرد (USP) و ایجاد یک طرح بازاریابی با اصول اولیه شروع کنید. سپس، بسیاری از ایده های بازاریابی کسب و کار کوچک را بررسی کنید، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که چگونه کسب و کار خود را به طور موثر ترویج کنید.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟

پس از تکمیل این فعالیت های شروع کسب و کار، مهم ترین پایگاه های تحت پوشش را خواهید داشت. به یاد داشته باشید که موفقیت یک شبه اتفاق نمی افتد. اما از برنامه ای که برای ایجاد کار به طور منظم در کسب و کار خود ایجاد کرده اید استفاده کنید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

چگونه می توان کسب و کار کوچکي را آغاز کرد؟