چگونه خيانت در ازدواج را بازسازی كنيم؟

چگونه خيانت در ازدواج را بازسازی كنيم؟

هنگامی که زن و شوهر در تلاش برای بهبود خیانت هستند، آنها می خواهند بدانند که چگونه پس از آن زنده بمانند. همسران تعجب می کنند: “آیا می توان از ازدواج پس از خیانت، زنده ماند؟” “علت خیانت چیست” و “بهترین توصیه برای مقابله با خیانت” در میان بسیاری از چیزهای دیگر چيست. در طول این زمان، اغلب احساس غرورآمیز آسیب پذیری در بسیاری از احساسات دیگر پيچيده شده است کسانی که با آن برخورد می کنند، فقط می خواهند به سوالات خود پاسخ دهند تا بتوانند به مشکل برسند و از موفقیت در یک رابطه / خیانت در ازدواج موفق شوند. چگونگی بهبودی از خیانت در ازدواج بسیار ساده است اما هر دو همسر باید تلاش کنند.

چگونه خيانت در ازدواج را بازسازی كنيم؟

پایان دادن به امور زناشویی 

تمام روابط باید با شخص دیگر قطع شود. به طور کامل پایان دادن به روابط یکی از اولین گام هایی است که پس از خیانت، بهبود می یابد. همسر خيانت كار باید وعده دهد تا هر گونه تعامل با این شخص را متوقف کند و همکاری شریک خود را در صورت انجام این کار آگاه سازد. باز بودن كليد موفقيت است.

چگونه خيانت در ازدواج را بازسازی كنيم؟

بپرسید و جواب دهید

همسران نیز باید از طریق یک مرحله پرسش و پاسخ، هنگامی که خیانت در حال انجام است جواب دهند. اکثریت سؤالات از طرف همسري که خیانت کرده است و همسر بی اعتماد بايد برای پاسخ دادن به پرسش ها صادق باشد. ممکن است به نظر در مورد این موضوع صحبت نکنید، اما سوالی پرشور در اطراف آن باعث می شود که ازدواج شما واقعا از دست نرود.

چگونه خيانت در ازدواج را بازسازی كنيم؟

به دنبال مشاور باشيد

خيانت موضوعی است که به بحثهای زیادی نیاز دارد. گاهی اوقات بهترین راه برای دریافت این بحث ها در حضور یک درمانگر مجاز است. درمانگر زن و شوهر را در مسیر ازدواج سالم قرار می دهد. بخشش تشویق خواهد شد و زوج ها فرصتی برای دفن گذشته خواهند داشت. در این رابطه صمیمیت احساسی در رابطه می تواند موفق شود. هرگز نباید انتظار بخشش آسان داشته باشید، بلكه با گذشت زمان می توان دوباره خیانت کرد.

چگونه خيانت در ازدواج را بازسازی كنيم؟

بسته شدن

پس از پایان دادن به امور، سوالات پاسخ داده شده، احساسات مورد رسیدگی قرار مي گيرند، احساسات غم انگیز باعث می شود دو نفر از هم جدا شوند، در حالیکه تعهد به زندگی نزدیک تر می شود. یکی از راه های بستن خیانت، صحبت کردن در مورد خیانت است. همانطور که بخشش افزایش می یابد، همسران نزدیکتر می شوند. همسران برای برقراری ارتباط در خیانت ، باید بر روحیه و اشتیاق خود تمرکز کنند. ناسازگاری اغلب موجب می شود شریک صدمه ای احساس ناخوشایند و آرزوی آرامش بخش داشته باشد.

منبع
برتر ياب