چگونه بيني خود را بدون جراحي و با آرايش كوچك كنيم؟

همه افراد با ویژگی های کامل متولد نمی شوند، در واقع،  یک ویژگی از چهره  که مردم نسبت به دیگران بیشتر  خودخواه مي شوند  بینی است. اگر بینی تان  شما را اذیت می کند و می خواهید آن را کوچکتر ببینید، تنها نیستید. حتی افراد مشهور همچون کیم کارداشیان و جنیفر آنیستون  مسائل مربوط به بینیرا دارند و اگر نگاه کنید، خواهید دید که از آرایش برای مخفی کردن اندازه بینی خود استفاده می کنند. ساخت بینی کوچکتر  یک موضوع از دانش آرایش است.

10 راهنمايي براي بيني كوچكتر با آرايش:

1. بینی باریک 

تغییر ظاهر بینی شما به ایجاد نور و سایه آرایش شما بستگی دارد. اگر می خواهید بینی خود را باریک تر کنید،  پایه های بینی خود را با یک یا دو سایه تیره تر از رنگ پوست  بمالید .

2.  از آرایش چشم سنگین اجتناب کنید

بعضی از مردم فکر می کنند که آرایش سنگین چشم  ،چشم را از بيني  دور می کند، اما این مورد درست نیست. آرایش چشم پررنگ در واقع  روی بینی تان تمرکز می كند، بنابراین نگاهی ظریف تر و طبیعی به چشمانتان می هد و اندازه بینی شما کمتر است.

3. استفاده از سرمه در زیر چشم

دایره های تاریک زیر چشم،  مژسایه  ایجاد می کند که باعث می شود بینی شما بیشتر نمایان شود. با استفاده از یک سايه در ناحیه زیر چشمانتان، آن را روشن کنید و محافل تاریک را پوشش دهید و به این ترتیب، توجه خود را به سمت بینی تان جلب  کنید و کوچکتر خواهد شد.

4. برای بینی طولانی تر کوتاه تر

به سادگی یک سایه تیره از پایه تا   نوک بینی و زیر بینی خود بكشيد. به طوری که  طبیعی به نظر برسد.

5. مدل موی شما نیز می تواند کمک کند

راه هایی که موهای خود را جمع مب كنيد می تواند به کاهش ظاهر بینی کمک کند. ا اما اگر موهایتان را در یک طرف بريزيد، بيني شما بزرگتر مي شود. اضافه کردن حجم مو به پشت سر خود بيني تان را كوچك نشان مي دهد.

6. از رنگ مات استفاده کنید

هر رنگ براق بر روی بینی  باعث می شود که آن  بزرگتر ديده شود، بنابراین همیشه آرایش را با رنگ مات تمام كنيد. اگر نور منعکس کننده  بینی شما باشد، نه تنها آن را به آن منطقه از چهره شما متمرکز می کند، بلکه باعث می شود که بینی  بزرگتر نشان داده شود که واقعا باشد.

7. گونه هاي خود را سرخ كنيد

شما همچنین می توانید ظاهر اندازه بینی خود را با برجسته کردن مناطق دیگر چهره خود مانند گونه ها  کاهش دهید. سرخ كردن گونه ها تا از گونه به بيني برسيد يعني قسمت گونه تا ناحيه پاييني بيني را سرخ كنيد.

8.  برنزه كردن

برنزه كردن برخی از رنگ های طبیعی را به صورت شما می آورد و شما می توانید از آن برای شکل دادن به صورت خود استفاده کنید و بینی خود را کوچکتر کنید.

9. لب های پررنگ

لبهای پررنگ و روشن توجه  را از بینی به دهانتان متمركز می کند. ، یا شما می توانید یک رژلب كم رنگ را نیز امتحان کنید.  مردم در نقاط دیگر چهره شما تمرکز می کنند که بیشتر رسيده باشيد.

10. تمرین!

 

هنگامی که برای اولین بار با استفاده از آرایش  به چهره خود متمایل میشوید، اين فرآیندها می تواند کمی دلهره آور باشد، اما با تمرین، به نتايج شگفت زده دست پيدا خواهيد كرد،  می توانید آزمایش های جسورانه ای را  برجسته سازی کنید تا شکل چهره خود را تغییر دهید. همیشه آرایش خود را در نور روز بررسی کنید.

چگونه می توان بینی خود را  بدون عمل جراحیکوچک تر كرد ، فقط با آرایش؟ بهترین راهنمایی های شما چیست؟

 

منبع
برترياب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *