چگونه بايد همسرمان را ببخشيم؟

چگونه بايد همسرمان را ببخشيم؟

ممکن است از خودتان بپرسید که چگونه شوهرتان را به خاطر عذاب وجدان ببخشید. اگر این کار را نکردید، می توانید استثنايي در میان زنان متاهل باشید. ازدواج بدون اشتباه اسطوره است. این سوال را بپرسد. چرا؟

اما از آنجایی که از خودتان می پرسید چگونه نمي بخشيد مطمئنا این واقعیت را متوجه مي شويد. در ازدواج هر یک از چندین راه ممکن مانند توهین، بی احترامی، کمرنگ شدن و صدمه وارد مي شود. متأسفانه این امر با این واقعیت همراه است که شما تمام وقت تمام افکار خود را با شخص دیگری به اشتراک می گذارید. اما اگر از نظر ازدواج نگاه کنیم، به نظر می رسد یک طرح شکنجه وحشتناک باشد. با این حال حتی اگر شما اکنون صدمه ببينيد نمی توانید آن را ببخشید، احتمالا می دانید که این درست نیست. این فقط چيزي است که از دو نفر شما تشکیل شده است، هر دو با نقاط ضعف. در نتیجه بسیاری از زنان خیانت، توهین، فریب، دروغگویی و غیرقابل شناختن را نمي بخشند.

اکنون بگذارید این سوال را بپرسیم که چرا باید چنین چیزهایی را ببخشید.

چگونه بايد همسرمان را ببخشيم؟

بخشش شما را آزاد می کند

احتمالا بخشش تنها چیزی است که شما را آزاد می کند، همچنين از بار قربانی شدن، تحمل بار گناه، نفرت و ناراحتی که با خشم همراه است نيز آزاد می کند. این کاملا طبیعی است که خیانت منجر به دردسر مي شود و چيزي طبيعي است. به خشم خود متصل شوید. ممکن است آن را تحقق ندهید همانگونه که واقعا آن را می خواهیم (نه، به آن نیاز داشته باشيد) اما گاهی اوقات اتفاق می افتد که به احساساتمان آسیب مي رسانيم؛ زیرا به طرز عجیب و غریبی، احساس امنیت می کنند. هنگامی که در برابر آنچه که اتفاق افتاده است، به دیگران احترام می گذاریم. همسرمان آن را بهتر درك می کند، زیرا او کسی است که آن را به وجود مي آورد. ما فقط باید تلاش های خود را به دست آوردیم تا دوباره احساس راحتی و خوشحالی کنیم.

با این حال گاهی اوقات به دلایل بسیاری اتفاق نمی افتد. او سعی نمی کند، موفق نمی شود، مهم نیست، یا هیچ چیز به اندازه کافی خوب نیست که آسیب را اصلاح کند. بنابراین ناراحت مي شويم و نمی خواهیم ببخشیم. اما می توانیم تصمیم بگیریم که خشم خود را حفظ کنیم.

بسیاری می گویند که بخشش اولین گام در جهت بهبود است. با این حال در عمل، واقعا چنین نیست. بنابراین احساس فشار برای شروع فرایند بهبودی (و اصلاح ازدواج در صورتی که این چیزی باشد که شما انتخاب می کنید) اغلب، بخشش اولین گام نیست. معمولا آخرین است. علاوه بر این بخشش برای ازدواج ( اطمینان و اعتماد به نفس) لازم نیست که از بخشش بی نیاز باشد و بیشتر به عنوان یک محصول جانبی از خود درمان می شود.

چگونه بايد همسرمان را ببخشيم؟

ابتدا خود را ببخشيد 

اولین قدم برای ایجاد زمینه ي مفید در بخشش، این است که همه ی احساساتی که تجربه می کنید را مرور کنید و وقت خود را صرف انجام اين كار كنيد. قبل از اینکه بتوانید ببخشید، باید خود را درمان کنید. شما بايد از طریق شوک، انکار، افسردگی، غم و اندوه و خشم تجربه كسب كنيد و رشد كنيد. پس از این می توانید شروع به اصلاح رابطه، اتصال مجدد و بازگرداندن اعتماد كنيد و سپس ممکن است برای بخشش واقعی آماده باشید.

این نادیده گرفتن چیزی نیست که او انجام داده است و برای پاسخ دادن به اعمالش نيست. در بخشش، باید از همه چیز دور شوید، حتی اگر به آن نپردازید. چرا؟ زيرا بخشش شکلي بی نظیر و سالم است که کنترل شما را بر عهده می گیرد. هنگامی که ببخشید، در كنترل دیگران نیستید. هنگامی که ببخشید، کنترل خود را بر احساسات خود، بیش می گیرید. این چیزی نیست که برای او انجام مي دهید و یا از مهربانی قلب خودتان انجام مي دهید. این مسئله از سلامتی و سلامت شما برخوردار است.

چگونه بايد همسرمان را ببخشيم؟

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.