چگونه از قانون جاذبه در سال 2018 استفاده کنیم

چگونه از قانون جاذبه در سال 2018 استفاده کنیم

دقیقا معجزه چیست؟ این یک سوال بسیار رایج است، زیرا پاسخ ها اغلب اشتباه گرفته می شوند. برای هر سوال، جوابي وجود دارد. نقل قول معروف در مورد معجزات به علت بزرگ البرت اینشتین نسبت داده شده است.

گفته شده است که او در مورد معجزات مي گويد: “تنها دو راه برای زندگی کردن وجود دارد. اول اينكه انگار هیچ معجزه ای وجود ندارد و دوم اينكه این که همه چیز یک معجزه است.” این پاسخي ساده است: همه چیز یا هیچ چیز. در معجزات، ستاره ها به هم متصل می شوند تا کمک کنند قدرت قانون جاذبه را مهار کنید.

چگونه از قانون جاذبه در سال 2018 استفاده کنیم

شما همچنین می توانید معجزات را دریافت کنید و موفق ترین فرد در سال 2018 شوید. جذب و انجام معجزات دقیقا همان چیزی است که ما امروز در مورد آن صحبت کنیم.

دلیل این نقل قول باور نكردني آلبرت انیشتین این است که او دانشمند بود، او یکی از بزرگترین کسانی است که تاکنون در این دنیا بوده است. اکثر پزشکان و دانشمندان در این دنیا به معجزه اعتقاد ندارند.

به همین دلیل است که ایده های اینشتین در مورد معجزات بسیار باورنکردنی است. نوعی معجزه در برابر علم قرار می دهد. علم داده ها، آزمایش ها ، پرونده ها و چیزهایی است که می توانید ببینید. اگر شما نمیتوانید علم را ببینید، این غيرمعمول نیست. مگر اینکه آلبرت انیشتین باشيد و درباره نظریه نسبیت بحث کنید، که به معنای واقعی کلمه نامرئی است.

ما هر روز در مورد چگونگی بهبود زندگی و جذابیت معجزه از طریق طالع بینی صحبت می کنیم، اما آیا واقعا آن را دریافت می کنید؟ درست است که پاسخ شما “نه” است، همانطور که قصد دارید تا آن را روشن کنید. یک فرمول واقعی علمی و اثبات شده برای جذب آنها وجود دارد.این قانون نسبیت نیست این قانون جذابیت است و همانند یک مفهوم پیوسته زمان به عنوان نسبیت، شگفت انگیز است.

چگونه از قانون جاذبه در سال 2018 استفاده کنیم

طالع بینی و معجزات – هنگامی که با سرنوشت و آزادی ازدواج می کنيد

هنگامی که در مورد زندگی و رویدادهای روزانه خود در فال و طالع بینی روزانه صحبت می کنیم، در واقع آن سياره در آن روز براي شما تصمیم گرفته است. این رویدادها سرنوشت یا مقصد نامیده می شود. براساس علامت زودیاک شما، همه چیز اتفاق خواهد افتاد، یا اتفاق نخواهد افتاد، زیرا همیشه می توانید انتخاب کنید که چشم انداز یا تجربه خود را در هر روز خاص داشته باشید. این اراده آزادي است.

هر علامت زودیاک دارای یک طرف سایه و یک طرف نور است. هنگامی که نیاز به تعادل داريم در جهان قدم می زنيم. همیشه می توانیم بگوئیم نه، آیا جهان به ما نور مثبت می فرستد یا روزهای تاریک در انتظارمان است در اينجا مثالي وجود دارد

بیایید بگوییم که فال و طالع بینی شما می گوید امروز مشتري در حال چرخش است و شما می خواهید احساس خوب و خوش بینانه اي داشته باشید و چیزهای مثبت و خوبی انجام دهید. براساس اصل انیشتین، یکی از دو چیز اتفاق خواهد افتاد. شما اين اخبار و سرنوشت را به عنوان معجزه پذيرفته ايد.

یا به زحمت تصمیم گرفته ايد كه آن را بیان کنید و بپذيريد

شما معتقدید و می دانید که هنوز به دنبال معجزات هستید و هنوز هم این امید کوچک وجود دارد که امروز می توانيد چیزی خوب به دست آوريد. بیایید در مورد روز تان صحبت کنیم. چه اتفاقی می افتد؟ تا کنون بهترین قسمت از آن چیست؟

پاسخ اين سوال در معجزات شما است

هر علامت زودیاک یک بار در روز بد مي آيد. هیچ علامت زودیاکي روز به روز در حال بدتر شدن نیست. گاهی اوقات به صورت طولانی روزهای بد داریم

اما اگر فقط به قدرت جهان اعتقاد داشته باشید روز خود را در یک لحظه به خوبي تبدیل مي کنید.

فرشتگان در میان ما هستند و به کسانی که در حال انجام كارهاي خوب هستند كمك مي كنند و از آنها محافظت می کنند. جهان همیشه در تعادل است. برای هر روز بد،چيز خوبي وجود دارد اگر اعتقاد داشته باشيد. این سرنوشت و آزادی ازدواج خواهد بود و این خالص ترین عشق و شادی است که همیشه تجربه خواهید کرد.

مهم نیست که علامت زودیاک شما چیست، شما آزاد هستید تا تصمیم بگیرید چه روزی چه چیزی در زندگی شما معجزه است. با اين كار معجزات کوچکتر را در زندگی خود جذب خواهید کرد این قانون جاذبه است. فرمول قدرتمند شما نیاز به تمرین روزانه برای درک آنچه آلبرت انیشتین برای دیدن این معجزات در زندگی هر روز شما مي گويد است.

چگونه از قانون جاذبه در سال 2018 استفاده کنیم

فرمول معجزه – چگونه آن را ياد بگیریم!

پذيرفتن و باور اتفاقاتي كه برايتان مي افتد قانون جاذبه است. سه مرحله برای رسیدن و جذب معجزه با قانون جاذبه وجود دارد. این فوق العاده ساده است: بپرسید، باور کنید، دریافت کنید.

بچه ها تعطيلات را امتحان می کنند (پرسيدن). آنها با تمام روح و قلبشان باور دارند (اعتقاد). سپس در روز تعطيلات، معجزات و جادوی آن را مي بينند(دریافت).

البته، رویدادهای عملی اتفاق می افتد كه پشت صحنه هایی که در آنها بی اطلاع است را به وجود مي آورد که جادو را ایجاد می کند. چیزهایی که در پشت صحنه اتفاق می افتد، به شما کمک می کند، زیرا شما این قصد را در جهان قرار داده اید.

اگر شما این قسمت را انجام ندهید، به درستی به معجزه خود نیازی ندارید. در کنار نقل قول انيشتین اغلب “شما نیاز به یک معجزه داريد.”

در مورد چیزی شكايت دارید؟ این سوالي دیگر است. برای تغییر آن چه کاری انجام داده اید یا تجربه ای بهتر برای خودتان داشته ايد؟ اگر پاسخی نداشته باشد، برای همیشه ممعجزه خواهد بود. بله، اگر شما بپرسید (قصد خود را تنظیم کنید)، سپس اعتقاد داشته باشید که آن را دریافت خواهید کرد، سپس آرزویتان را دریافت خواهید کرد.

گام هایی در این مراحل وجود دارد که ما در مورد آن صحبت کرده ایم. شما باید وابستگی خود را به عنوان بخش بزرگی از این مراحل داشته باشيد اما شما باید با تمام قلب خود اين اتفاقات را باور كنيد كه اتفاق خواهد افتاد يا نه.

اکنون تمرین را شروع کنید. ونوس سیاره جاذبه است و دوست دارد چیزهای خوب را ارسال کند. اسطوخودوس نشانه عملی و واقع بینانه زمین است. بنابراین بپرسید، باور کنید، و برای ونوس و دیگر سیارات منتظر آرزوی خود بمانید.

چگونه از قانون جاذبه در سال 2018 استفاده کنیم

پایان دادن به افکار …

ای عزیزان، معجزات ارزشمند است اجازه ندهید ترس شما را از خواسته هايتان متوقف کند. هرگز فراموش نکنید که بسیاری معتقدند اولین معجزه از اعتقاد به شروع است. شما باید دريافت را باور داشته باشید و شما می توانید از ستاره ها و راهنماها به عنوان چراغ راهنمایی خود استفاده کنید.

توانایی خود را برای موفقیت در سال 2018 به بهترین نحو ممکن انجام دهيد، آیا به دنبال عشق یا پول هستید یا هر دو! همانطور که انیشتین مي گويد، این موضوع در مورد آنچه اتفاق می افتد نیست. بلكه در مورد چگونگی انتخاب زندگی شما است. شما تصمیم می گیرید که آیا معجزه ای دارید یا نه. انيشتین مرد بسیار هوشمندي بود. او یک جایزه نوبل برای یک نظریه که هیچ کس حتی نمی تواند ببیند به دست آورد.

درخواست خود را برای معجزات کوچک شروع کنید، باور داشته باشید که جهان از طرف شما مي چرخد و منتظر می ماند تا شما بیشتر دريافت كنيد

چه معجزاتی را به تازگی تجربه کرده اید؟ چه معجزاتی برای شما خواسته شده است؟ چگونه از قانون جاذبه در سال 2018 استفاده کنیم

منبع
برتر ياب