چگونه ازدواج خود را از طلاق صرفه جويي كنيم

 گاهی اوقات ازدواج می تواند سخت باشد.  باید نگرش خود را تغییر دهید.  بنابراین خودتان را به كاري اختصاص دهید و بگویید که من ازدواجم را طلاق مصمون مي دارم و اين كاري است كه بايد انجام دهم . بله، شما می توانید این کار را انجام دهید، هرچند ممکن است در حین انجام این کار، دیوانه یا ناامید شوید، و اگر احساس کنید که انگیزه کمی دارید، در اینجا چند راه وجود دارد که به شدت توصیه می کنم به آنها نگاه کنید.

 

دعوت خدا به زندگی شما

گاهی اوقات  همه  ما بايد  خدا را بشناسيم. در نماز قدرت زیادی وجود دارد و واقعا می تواند به شما کمک کند تا در مسیري درست حرکت کنید. اگر احساس کنید که به یک دیوار آجری برخورد کرده اید یا در ازدواج خود در مدام حال مبارزه هستید، ياد خدا بهترین گزینه است. ممکن است عصبانی شوید و ممکن است بدانید که چرا خداوند شما را در این ازدواج مضطرب قرار داده است، اما در تصور بزرگتر ، خواندن نماز می تواند به شما کمک کند و ارامش رواني خاصي را در درونتان به وجود بياورد.

خدا را دعوت کنید، هنگامی که همه چیز در حال نبودي است، به خداوند توكل كنيد و برای کمک دعا کنید – و اين قطعا همه تفاوت ها را در جهان ایجاد ميکند و واقعا به شما کمک ميکند  تا  مسیر درست را پیدا کنید. دعا می تواند شما را آرام نگه دارد ، با خدا صحبت  کنيد می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که گام بعدی برای بازگرداندن همه چیز به یک مسیر باشد.

دنبال راه حل بگرديد

مطمئنا همسر شما دارای نقایصی از خود است، اما در نهایت این باعث بهبود خودتان مي شود.  در حالی که مدت زمان زیادی را صرف قضاوت در مورد همسر خود کردم اشتباه بود، من واقعا به  نقاط ضعف او توجه نکردم.

بازی سرزنش و تصمیم گیری در مورد مسائلی که  به همسر خود  کمک کرده بوديد ، ازدواج شاد  را به خطر می اندازدو نقش بسيار مهمي در جدايي دارد.

زندگی خود را بهتر کنید

بله همسر شما باید این کار را برای شما انجام دهد و شما شگفت زده خواهید شد زمانی که شروع به تمرکز بیشتر بر روی هم داشته باشيد.  برای بهبود زندگی خود  آنچه می توانید انجام دهید. شروع به فکر کردن به راه های حل مشکلات و حضور بیشتر کنید، به این ترتیب، به نیازهای همديگر احتیاج خواهید داشت .

با کار کردن براي همسرم خوشحال هستم، و این  بخش بزرگی از زندگی من در ازدواج  بود.  همه چیز در مورد بودن همسر شما بايد در نظر گرفته شود و یادگیری برای بهبود زندگی خود را تمرين كنيد. بنابراین یک چرخه مثبت که واقعا  هر دو شما از هم سود می برد!

تلاش نکنید

شخصا تصمیم گرفتم هرگز تلاش نکنيد. من تصمیم گرفتم که متعهد شوم همسرم را بپذیرم و با کمک خداوند، این طرح و قصد  را انجام دادم. روزهای خوب و بدی وجود دارد، اما ما در کنار هم هستیم و هرگز متوقف نخواهم شد.

من همیشه کار می کنم که همسرم را خوشحال کنم و بداند که با هم می توانیم با قدرت دعا و یک الهام واقعی با خوشحالی  ادامه دهیم.

 

منبع
برترياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *