چه چيزي عشق واقعي است

عشق واقعي

آیا فردی هست که خیلی دوستش دارید، میتونی یک بنای تاریخی برای ابدیت ایجاد کنی؟ هلن فیشر، انسان شناسي که عشق را مطالعه می کند، یک قصه از قدیس مایان می گوید در زمانی در كشوري که در حال حاضر به عنوان گواتمالا شناخته شده است در اواسط نیمه ي هزاره اول پادشاه هاسو چان كاویل معبدي براي همسرش ساخته بود و بعدا معبد خود را روبروي همسرش ساخته بود تا ابديت روبروي يكديگر باشند

عشق واقعی است

معنی عشق چیست؟ آیا عشق مانند پادشاه سلطنتی مایان تجربه ي واقعی است؟ فیشر می گوید این واقعیت واقعی است و انسان ها هر دو برای زنده ماندن و رشد باید عشق داشته باشند.

عشق الهام بخش است

به گفته ي فیشر، نیازمندی و منبع قابل توجه ي خلاقیت عشق است. مردم آواز، رقص و موسیقی را برای عشق نوشتند. آنها اسطوره ها و افسانه ها را درباره عشق می گویند. عشق عاشقانه برای انسان ها جهانی است و بسیار زیبایی را الهام می بخشد.

عشق می تواند دردناک باشد

عشق و یا عمدتا از دست دادن عشق باعث درد مي شود. در حالی که احساس عشق به لحاظ جسمی به عنوان یک احساس گرم در قفسه ي سینه یا قلب تجربه می شود، واژه “دل درد” واقعا تجربه فیزیکی از دست دادن عشق را توصیف می کند.

اگر فکر می کنم من عاشق هستم چه؟

عاشق شدن احساس خاصی دارد مثل احساس هديه گرفتن كه هيچ گاه متوقف نمي شود شما خوشحال، خوش شانس، و سپاسگزار به جهان خواهيد شد. عشق احساس امن است، مثل اینکه در گرما پیچیده میشوید و هرگز نمیخواهید از آن بيرون بيايد.

اگر کسی را دوست دارید، از خود بپرسید که آیا او هم شما را دوست دارد. اگر پاسخ بله است، با آن شخص صحبت کنید.احساسات خود را به اشتراک بگذارید. و به او بگوييد كه چگونه الهام بخش است

یاد بگیرید که با احساساتتان صادق باشید

اين مورد به ویژه برای مردان مهم است که بتوانند یاد بگیرند. در باره آنچه احساس می کنید با شریک زندگی خود صحبت کنید. شخص مورد علاقه ي خود را بشناسيد. چيزهايي كه با آن شريك زندگيتان خوشحال يا ناراحت مي شود را بدانيد
در حالی که گاهي اوقات ممكن است عشق ترسناك باشد زيرا اجازه مي دهد تا آسيب پذير باشيد. در عشق فرو بريد و از یکی از تجربیات بزرگ زنده بودن لذت ببرید.

تيم برترياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *