چند راه براي افزايش عشق در زندگي متاهلي

چند راه براي افزايش عشق در زندگي متاهلي

تقريبا در بعضی مواقع و در هر ازدواجي زماني وجود دارد که باید عشق زندگی متاهلي خود را احيا كنيد تا چیزهای جالبی داشته باشید. اگر چه هر دو شما ممکن است به یکدیگر بسیار متعهد باشيد و عمیقا از تعهد خود مراقبت كنيد، گاهی اوقات زندگی آسان است. شما ممکن است توسط فرزندان، کار و یا مسئولیت های زندگی که به اشتراک گذاری زمان خاص با عزیزانتان است نياز داشته باشيد. این به این معنی نیست که این اتفاق می افتد، اما تقریبا هر زن و شوهري كه ازدواج می کنند و به كمبود عشق تبدیل می شود، بنابراین شناختن چگونگی ادغام چیزها می تواند اساسا مهم باشد!

چند راه براي افزايش عشق در زندگي متاهلي

شما عاشق یکدیگر هستید و این مهم است که آن را نشان دهید. به زمانی که برای اولین بار ازدواج کردید و اولویت شما تنها یک نفر بود فكر كنيد. در حال حاضر این طرز فکر از طریق برخی از راه های سرگرم کننده و خلاقانه برای اضافه کردن تمام عناصر مهم به رابطه به وجود مي آيد. لازم نیست همه چیز در مورد صمیمیت جسمی باشد، زیرا گاهی اوقات بزرگترین راه برای نشان دادن این است که مراقب باشید که همسرتان چیزی خاص را برنامه ریزی کند.

از ایده های زیر به عنوان پیشگامان و سپس ايده هاي خلاقانه استفاده کنید و از آنچه که برای شما به عنوان یک زن و شوهر کار می کند، فکر کنید. برخی فکر می کنند تلاش می تواند به شما کمک کند تا یکدیگر را کشف کنيد و ازدواج خود را به سطح بالايي برسانید.

چند راه براي افزايش عشق در زندگي متاهلي

1) براي يكديگر يادداشت بگذاريد

این کار همیشه چیزی غیرمعمول نیست، زیرا یک یادداشت کوچک براي اطلاع رساني فكر شما را به همسرتان نشان مي دهد. قبل از اینکه صبح به سر کار بروید، سعی کنید یک یادداشت برای همسر خود داشته باشید. در طول روز کاری یک متن به او ارسال کنید تا بفهمد که او را دوست دارید.

نه تنها یادداشت های عاشقانه کمی کمک می کند تا احساساتتان را حس كنيد، بلکه باعث مي شود همسرتان در طول روز عادی به شما فكر كند. شما مي توانيد با بازی، كارهاي سرگرم کننده و حتی یادداشت های طنز آميز را اضافه کنید. از این شیوه سرگرم کننده برقراری ارتباط برای نشان دادن مراقبت از همسرتان استفاده کنید و به او فکر کنید. واقعا می توانید به ایجاد یک حرکت بسیار ضروری کمک کنید.

چند راه براي افزايش عشق در زندگي متاهلي

2) خودتان باشید و یک سرگرم کننده شغلی را یک شبه برنامه ریزی کنید 

لازم نیست فرصتي خاص برای برنامه ریزی را داشته باشيد. لازم نیست هر چیزی دقیق باشد، زیرا صرفا برنامه ریزی یک شب در یک هتل در خیابان می تواند این كار را انجام دهد. خارج شدن از محیط طبیعی خود، دورشدن از هر حواس پرتی و داشتن زمان برای دو نفر شما مي تواند سرگرم كننده باشد.

اگر خودتان برنامه ریزی کنید بهتر است. این راهي عالی برای زندگی متاهلي از لحاظ صمیمیت جسمی است، اما به شما این امکان را می دهد که از طریق بسیاری از روش های دیگر نیز دوباره متصل شوید. شما انرژی خود را از دست داده اید و پیوند شما قوی تر از همیشه است و در نهایت ارزشش را دارد!

چند راه براي افزايش عشق در زندگي متاهلي

3) اولویت خود را تاریخ شب ازدواجتان بدانيد

حتي اگر شب ها بيرون از خانه شام مي خوريد بازهم تاريخ شب ازدواج را فراموش نكنيد این به شما فرصتی می دهد تا واقعا با يكديگر صحبت کنید، دوباره به عشق برسید و خودتان را به یاد داشته باشید که چرا ازدواج کرده اید. به نوبت یک شب سرگرم کننده را برنامه ریزی کنید و سعی کنید خلاق باشید. فکر کنید و چیزهایی که دوست دارید را با هم انجام دهید و سپس یک شب را برنامه ریزی کنید. هیچ چیز نمی تواند به احیای روابط مانند یک شب سرگرم کننده با كسي که دوست دارید باشد.

چند راه براي افزايش عشق در زندگي متاهلي

4) اولویت ها را با هم تلفیق کنید 

این می تواند به همان اندازه ساده باشد که بتوانيد با یکدیگر ارتباط برقرار کنيد و می تواند آن عشق را كه براي مدتی پنهان شده است را بیدار کند. مهم نیست که چقدر زندگی پر از اشتیاق باشد، شما فقط بايد چند دقیقه را برای یک روز پر از اشتیاق استفاده کنید.

داشتن زمان برای متقاعد کردن، تقلید کردن، یا فقط صحبت کردن واقعا می تواند شگفتی داشته باشد. حتی فقط پنج دقیقه زمان چت، تماشای یکدیگر و تماشای یک نمایش مورد علاقه، یا صرف وقت خاص با یکدیگر باشد اين كار می تواند شگفت انگیز باشد تا به شما در برقراری ارتباط متصل شويد.

5) ایجاد صمیمیت با یکدیگر 

ایجاد صمیمیت یک اولویت است. البته از طریق صمیمیت فیزیکی و زندگی جنسی فعال مي شود، اما می تواند خیلی بیشتر از آن باشد. هر روز فقط چند دقیقه يكديگر را در آغوش بگیرید، به چشم یکدیگر نگاه کنید و احساس اتصال فیزیکی داشته باشید. زندگی جنسی سالم را یک اولویت قرار دهید و هیجان را به آن اضافه کنید.

صمیمیت بیش از فیزیکی است، اما باید این مورد را در ازدواج خود نیز شامل شويد. اگر به این چیزها فکر کنید و از لحاظ ذهنی، احساسی و جسمی نزدیک می شوید، می توانید زندگی عاشقانه خود را تحریک کنید و برای مدت طولانی خوشحال باشید. آگاهی از اینکه چه چیزی برای حفظ یکدیگر شاد و یکپارچه سازی می کند، می تواند عشق را در ازدواج خود حفظ کند و به شما در طولانی مدت کمک کند.

 

 

منبع
برتر ياب