چرا مردان خيانت مي كنند؟

 خيانت مردان

مردان می توانند خيانت کنند وقتی که آنها فرصت دارند

واقعیت جنجالی این است که هر فردی که سركار مي رود اعم از زن يا شوهر احتمالا زمان بیشتری را صرف دیگران می کند. اگر  در موقعیت هایی قرار بگیرد که با زنان دیگر همکاری می کنند، ممكن است فرصت هايي براي رابطه و جذب شدن به وجود بيايد البته فقط به این دلیل که فرصت وجود دارد به این معنا نیست که یک مرد مجبور به ايجاد رابطه است. اما فرصتها كليدي ترين مسائلي هستند كه داراي پيچيدگي هاي اجتناب ناپذيري هستند، دانستن چیزهاي احتمالی که  فرصت وجود دارد به کاهش تخریب کمک ميکند.

نیازهای جنسی غیرقابل تحمل

عدم وجود رابطه جنسی در خانه – در حالت كوتاه مدت  – قطعا میتواند یک مرد را به دنبال تحقق بیشتر نياز فیزیکی خود در جای دیگر بگذارد. لذت  از برخورد های جنسی بسیار قدرتمند است ، مطالعات حیوانی و انسانی نشان داده است که رابطه جنس بيشتر از برای مواد غذایی و نگرانی ها برای سلامتی اهمیت دارد.  هر فرصتی ممکن است ابزار محرک باشد. یک مرد به راحتی می تواند بهانه اينكه همسرش در خانه نيست نياز خود را در جاي ديگر خالي كند را بگيرد.

 رابطهیکنواخت 

بعد از هفت سال زندگي ممكن است احساس خستگي كنيد، ایده این است که پس از هفت سال، یک رابطه تک همگرایی به یک نقطه می رسد که شرکای مستعد ابتلا به تنهايي هستند. این ممکن است با آشنایی ساده و یکسان در  برخورد با يكديگر به عنوان زن و شوهر، یا حتی به عنوان یک حس ماجراجویی، تمایل به تنوع و یا کنجکاوی ساده، به ارمغان بیاورد.  اگر ارتباطات زن و شوهر در ارتباط با روابط جنسی قطع شود و مردممكن است تمايل به افراد ديگر را براي روابط پيدا كند .

انتقام از شریک اصلی خود 

يكي از دلايل وحشتناك جدا شدن زوجين به دليل پيدا شدن نفر سوم و علاقه شريك به آن است كه نتيجه اي جز خشم و انتقام ندارد. پشیمانی بعد از آن هرگز قابل جبران نخواهد بود.

در بلندمدت، فرد خيانت كار ممکن است از آنچه كه انجام داده پشيمان شود، تشخیص آسیب پذیری و درک شریک زندگی خود راهي برای جلوگیری از خيانت  است.

منبع
برتر ياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *