هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

در اينجا مي خواهيم از خواص کریستال و سنگ ها استفاده كنيم. همچنين درباره خواص و نحوه کمک آنها در زندگی روزمره صحبت كنيم. در اينجا درباره برخي از مزاياي كريستال صحبت مي كنيم.

بسیاری از مردم با کریستال ناشناخته هستند. ممكن است کریستالها به نظر مردم کمی جادویی یا اسرارآمیز باشند و این ناآگاهی است که مانع از لذت بردن از مزایای بسیاری از کریستالها مي شود.

شما هميشه نمی توانید اثرات قدرت در كريستال ها را ببینید، اما به این معنی نیست که اثراتي وجود ندارد. لازم نیست که متخصص باشید معجزات و مزایای کریستالهای واقعی وجود دارد ساده تر از آن چیزی است که فکر کنید!

هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

1. کریستال ها زندگی رویایی شما را بهبود می بخشند

کریستال ها برای قرن ها شناخته شده هستند تا زندگی افراد را بهبود دهند. در واقع رویاها یکی از دلایل اول، استفاده از کریستال ها در زمان هاي گذشته بود و هنوز هم استفاده می شود! هنگامی که از کریستال های رویای خود استفاده می کنید، در واقعا باور نکردنی است که چگونه جهان رویایی خود را تغییر مي دهيد

اگر کریستال ها را زير بالش يا ميز ناهارخوري خود نگه داريد به روش باور نكردني انرژي چاكراي خود را مي بينيد همچنین می توانید كریستال ها را به عنوان طلا و جواهر با خود داشته باشيد زيرا كمك كننده هستند

آمتیست در هر شکلي بهترین کریستال برای دنیای رویایي شماست. شما می توانید آن را در دستبند یا گردنبند يا اگر می خواهید با اين کریستال بخوابید، یا آن را زیر بالش خود قرار دهید. شما حتی می توانید آن را در اتاق خود در نزدیکی تخت خود آویزان کنید.

2. از کریستال ها برای ديدن تقدير خود استفاده كنيد

یکی از واضح ترین استفاده از کریستال ها توانایی آنها برای کمک به شما در الهام گرفتن و پاسخ دادن به آنها است. كرسيتال ها از آغاز زمان برای این منظور استفاده شده اند. این بدان معناست که کریستال ها واقعا توانایی های روحی شما را افزایش می دهند یا به شما کمک می کنند آنها را از بین ببرید تا ارتباطات و بینش های شما بیشتر شود.

دلیل این اتفاق این است که کریستال ها از زمین هستند و انرژی خاصی دارند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست. هنگامی که از کریستال ها برای دستبند و زنجير استفاده می کنید، به روحيات شما كمك خواهد كرد و اطلاعاتی که دریافت خواهید کرد باور نکردنی است.

كريستال ها دیدگاه روانی دارند و ممکن است بعضی از کلمات یا نامهای جادویی را در یک مکالمه به طور تصادفي بفهمند  بله، درست کریستال ها قادر به اين كار هستند، پس مراقب باشید که چگونه از آنها استفاده کنید.

کوارتز بهترین کریستال و یکی از کریستال های مورد علاقه شخصی من است. از اين كريستال می توانید در طول مدیتیشن استفاده کنید.

آويزان كردن آنها شایع ترین روش استفاده از کریستال ها برای جلب توجه، مخصوصا برای مبتدیان است، زیرا این روش بسیار ملموس برای دریافت پاسخ از جهان است و هر کسی می تواند آن را در کمتر از 30 ثانیه انجام دهد واقعا ساده به نظر می رسد.

هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

3. کریستال ها می توانند بهره وری کار را افزایش دهند

کریستال ها می توانند کار و بهره وري آن را افزايش دهند. کوارتز كريستال شفاف، استاندارد و موثري است كه اگر شما دچار مشکلی در تعویق انداختن هستید یا اگر ذهن شما سرگردان باشد مي اولنيد از آن استفاده كنيد. این انرژی منحرف کننده را در حالت خاموش نگه می دارد و به فضای کاری شما کمک می کند تا تمركز بيشتري روي كار خود داشته باشيد.

توپاز و سیتين نیز حقیقتا سنگهای قیمتی هستند. آنها به شما کمک می کنند تا به آنچه واقعا مهم است تمرکز کنید. ساده ترین راه برای شروع کریستال ها کمک به بهره وری کار در محل کار است.

اگر فضای کاری شما کوچک باشد لازم نیست که آنها را ببینید. آنها را در کشو مداد یا حتی در جیب خود نگه دارید آنوقت در طول روز تغییراتی ایجاد مي كند که واقعا احساس می کنید.

4. کریستال ها می توانند چشم سوم شما را فعال کند

استفاده از کریستال ها برای فعال کردن چشم سوم شما بسیار شبیه استفاده از کریستال ها برای جشن گرفتن است، اما این یک مزیت بسیار ویژه ای از کریستال هایی است که هنگام کار با آن بايد بسیار مراقب باشید. گفته می شود، مراقب باشید که برای چه چیزی بخواهید، و اگر از چشم کریستال برای باز کردن چشم سوم خود استفاده می کنید یا سومین انرژی فعال سازی چشم را در زندگی خود ایجاد کنید، پس باید خودتان را برای حقیقت هایی که کشف می کنید آماده کنید.

این مزیت، اگر چه می تواند بسیار مفید باشد، باید عاقلانه مورد استفاده قرار گیرد. از آن استفاده کنید، وقتی که به آن نیاز دارید، به تمام بلورها پاسخ ندهید. از آنها برای فعال کردن چشم سوم استفاده کنید تا تصمیم گیری بسیار ساده تر شود.

به یاد داشته باشید از کریستال های عالمانه همیشه قصد خالص استفاده کنید.کریستال را روی چشم سوم قرار دهید، بین چشمهایتان قرار بدهيد و به مدت طولانی از این تجربه دلپذیر لذت ببرید و مراقب باشید.

این مدیتیشن چشم سوم را فعال می کند و هنگامی که به پایان رسید، چشم سوم در طول روز باقی خواهد ماند تا زمانی که با عشق و قصد خالص پرورش یابد. از آن عاقلانه استفاده کنید

هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

5. از کریستال برای محافظت خود استفاده کنید

کریستال ها برای مدت طولانی شناخته شده اند.

برای حصول اطمینان از قدرت محافظتی کریستالها همیشه قصد پاک و دوست داشتن را که با استفاده از کریستالها به کار مي بريد را، به یاد آورید. نوع کریستال هایی که در این زمینه استفاده می کنید، مهم نیستند زیرا کریستال هایی را انتخاب می کنید که احساس خوبی به شما می دهند. آیا ممکن است در اطراف یک کریستال احساس امنیت کنید؟ کاملا.

هنگامی که شما در فروشگاه یا سفارش آنلاین هستید، و آن چیزی است که چشم شما را میگیرد، دلیل برای آن وجود دارد. من همیشه می گویم که شما به دلیل یک کریستال جذب خواهید شد. اگر یک سنگ خاص در حالی که به دنبال شما می آید، از آن برای کمک به محافظت از خود استفاده کنید.

باز هم می توانید كريستال ها را بپوشانید، آن را در کیف پول خود قرار دهید یا حتي در جیب خود نگه دارید. در هر کجا و هر زمان که بخواهید از شما محافظت مي كنند، کریستال ها را نگه داريد و این قصد را که می خواهید و نیاز به حفاظت از جهان را داريد تنظیم كنيد.

6. کریستال می تواند پول بیشتری براي شما جذب کند

آیا این امکان وجود دارد که فقط با قرار دادن یک کریستال یا سنگ در جایی در خانه خود پول را جذب کنید؟ این قطعا به نظر می رسد مضحک زمانی که شما آن را مانند، اما همه شوخی کنار، این واقعا می تواند رخ دهد! سنگهایی که طلا هستند، رنگ فراوانی هستند، اگر شما امیدوار باشید که برای جذب پول از کریستال استفاده کنید، سنگهایی است که در خانه می خواهید.

به خاطر داشته باشید که نیاشمات  باید خالص باشند، این تنها راهی است که این کار را انجام می دهد. بنابراین اگر فکر میکنید فقط قرار دادن توپاز یا سیتروئن در اتاق نشیمن شما نشانه خوبي خواهد بود اينطور نيست. شما هنوز هم باید آنچه را که در جهان به منظور تامین نیازهای انسانی خود و برای اکثر مردم انجام می دهيد را بدانيد اين بدان معنی است که برای زندگی خود کار کنید.

هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

7. از کریستال ها برای ساخت چای استفاده کنید

كوارتز ها زیبا هستند، اما غیر قابل خوردن هستند. آنچه شما می توانید انجام دهید این است که انرژی خود را به یک چای خانگی تبدیل کنید. من شنیدم که بعضی از مردم به این موضوع به عنوان “چای پری” اشاره می کنند؛ زیرا از مواد زمین ساخته شده است و در آب می لرزند تا از معجزات خود لذت ببرد.

در اینجا چگونگی انجام این کار را خواهید آموخت. از یک کوزه آب استفاده کنید. بلور کوارتز روشن بهترین جواهرات برای استفاده است، اما شما می توانید از هر نوع کریستالی که می خواهید استفاده کنید تا ویژگی های خاص آن کریستال را به کار ببرید.

جواهرات را در کوزه آب قرار دهید و برخی از میوه های قطعه ای را که انتخاب کرده اید اضافه کنید و بعضی از گلبرگ های گل خود را نیز انتخاب کنید و روي كوزه پوشش و نگهداری كنيد حداقل 24 ساعت، نه بیش از 48 ساعت زيرا ميوه دارد و ممكن است خراب شود!

هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

نتیجه

انواع کریستال و سنگ ها در خارج از کشور و افرادی که از آنها استفاده می کنند، متنوع هستند. شما می توانید از آنها برای جذب عشق، پول و بینش استفاده کنید، آنها حتی می توانند به شما در تمرکز بیشتر در کار کمک کنند. همانطور که شما دانش خود را از کریستال ها توسعه می دهید، متوجه خواهید شد که  باید برای اهداف خاصی از آن استفاده کنید.

يه کریستال امتحان کنید و ببینید که چگونه می توانند زندگی روزمره خود را بهبود ببخشند؟

هفت مزيت كريستال براي بهبود زندگي

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.