هفت كليد براي شناخت كارآفرينان و جوانب مثبت و منفي ازدواج با آنها

هفت كليد براي شناخت كارآفرينان

آیا شما عاشق كارآفرين شده ايد؟ این كار قابل فهم است. كارآفرينان با انرژی بالا، هدف گرا، هوشمند و محرک هستند. جذاب است که در اطراف آنها باشيد، آیا این طور نیست؟ اما قبل از اینکه به این رابطه خیلی عمق ببخشید، برخی از ویژگی های شخصیتی که برای همه کارآفرینان معمول است را باید آگاهي داشته باشيد. اگر فکر نمی کنید می توانید ویژگی هایی را که عشق شما را به خود جلب می کند، درک کنید بهتر است قبل از اینکه با كارافرين زندگي كنيد موارد زير را بدانيد.

1. تا زماني كه روياي او به تحقق نرسد شما اولويت او نيستيد 

هنگامي كه با يك کارآفرین زندگی می کنيد، او رویاهای کسب و کار خود را دارد. هميشه ذهنش مشغول است. اما اين بدان معنا نیست که شما برای او مهم نیستید. اما همیشه قبل از شروع زندگی خود، تماس های تلفنی، ایمیل ها، متون و جلسات زندگی خود را اولویت بندی کنيد.

هفت كليد براي شناخت كارآفرينان

2. شما نیاز به ثبات دارید، او نیاز به هیجان دارد

کارآفرینان در مورد كارهاي بزرگي رشد می کنند. حتی در حال کار بر روی یک پروژه، آنها در مورد روند بعدی که می توانند بر روی آن سرمایه گذاری کنند، فکر می کنند. آنها ممکن است از یک چیز به چيز دیگر بروند، در ابتدا ممکن است برای شما جذاب باشد. اما کسانی دوست ندارند با كسي كه مايل به ريسك است زندگي كنند و بخواهيد با كسي مطمئن و قابل اعتماد باقی باقي بمانيد. اگر دنبال مردي هستيد که دائما جستجو می کند، ارزیابی و انجام پروژه های جدید را دارد، با يك كارافرين ازدواج كنيد.

هفت كليد براي شناخت كارآفرينان

3. آنها باید فضای خود را داشته باشند

هنگامی که یک کارآفرین را می بینید، به زودی خواهید آموخت که نیاز به یک زمان قابل توجهی داريد. کارآفرین به اندازه ای که حرکت بعدی خود را ارزیابی می کند، به تنهایی، تفکر و ارزيابي مي كند. این به این معنا نیست که او به شما نیاز ندارد، اما لازم است که خودتان باشید تا خودتان را بررسی کنید. اگر فردی هستید که نياز به رشد داريد، ازدواج با یک کارآفرین می تواند یک موقعیت عالی برای شما باشد.

4. اطمینان حاصل کنید که می توانید خودکفا باشید

از آنجایی که کارآفرینان نیاز به زمان زیادی دارند، اطمینان حاصل کنید که وقتی می توانید از خودتان مراقبت کنید، برنامه های خود را طراحی کرده، با سرمایه گذاران دیدار کنید یا سایت جدید خود را بررسی کنید، در تمام ساعات کاری روز، شب و تعطیلات آخر هفته.

5. روزها و شبهای شما … منحصر به فرد خواهد بود

همه چیزهایی را که در مورد خواب و بیدار شدن از چرخه را می دانید بیرون بياييد، زیرا کارآفرین به خواب بسیار کمی نیاز دارد یا در زمان های گوناگون مي خوابد. آنها سه الي چهار ساعت مي خوابند و دوباره به تهیه یادداشت و جلسات مي پردازد. او ممکن است در طول روز نیاز به یک ناپایداری کوتاه مدت داشته باشد، اما نیازهای خواب او هرگز هشت ساعت کامل در شب نیست. این زمان خوابيدن فقط وقت او را هدر مي دهد.

6. برای به اشتراک گذاری از او استفاده کنید

هنگامی که یک کارآفرین را می بینید، به زودی خواهید آموخت که عجایب آن ها به اندازه قلبشان بزرگ است. شادترین لحظات زمانی هستند که در مقابل یک گروه، بر روی صحنه، آخرین پروژه خود و یا راه اندازی یک محصول جدید را توصیف کنيد. البته آنها می دانند که این عشق شماست که به آنها کمک مي كند تا به جایی برسيد.

هفت كليد براي شناخت كارآفرينان

7. رابطه خود را با دیگر زوج های “کلاسیک” مقایسه نکنید

به طور انحصاری با زوج های دیگر که کارآفرین هستید، به طور مرتب ارتباط برقرار کنید. زوج هاي غيركارافرين می توانند شام، تعطیلات، حتی خرید مواد غذایی را با هم برنامه ریزی کنند. اما زوج هاي كارآفرين نمیتوانید این کار را انجام دهند، زیرا کارآفرین چنین فعالیتهایی را خسته کننده مي داند اگر قصد دارید به طور جدی با کارآفرین زندگي كنيد، می دانید که نباید رابطه دوستانه خود را با کسانی که در اطراف شما هستند را مقایسه نکنید.

هفت كليد براي شناخت كارآفرينان

 

 

منبع
برتر ياب