هدایای ولنتاین با نشانه های زودیاک

هدایای ولنتاین با نشانه های زودیاک

همه ما دوست داریم هديه دريافت كنيم اما دوست داريم هدايايي كه دوست داريم را دريافت كنيم. این ماه در مورد محبت است و برای تمام روابط ضروری است.

هدیه ولنتاین با هدیه علامت زودیاک می تواند به شما در این سال كمك كند! لازم نیست عاشق باشید. اگر اطلاعات تولد آنها را می دانيد می توانید از آن برای اعضای خانواده، دوستان و یا همکاران خود در کسب و کار استفاده کنید.

جگر- عاشق رنگ سرخ 

جگر یکی از عاشق ترین علائم زودیاک است، آنها دوست دارند حرکت های بزرگ و جسورانه ای را انجام دهند و شما می توانید در سال جاری از آنها استفاده كنيد. رنگ قرمز را دوست دارند، بنابراین با یک هدیه قرمز بسيار خوشحال مي شوند. در واقع کارت هدیه ایده اي عالی برای آنها است.

هدایای ولنتاین با نشانه های زودیاک

لازم نيست چيز لوكس و گراني داشته باشيد حتي يك شمع قرمز نيز آنها را شگفت زده مي كند.

Taurus(برج ثور) – احساسات 

به عنوان نشانه ثابت نشانه های زمین، Taurus می تواند بسیار عملی باشد. گاهي اوقات بیش از اندازه، در واقع اين علامت زهره است. با پنج حس برج ثور سروکار داشته باشید و روز ولنتاین از يكي از آنها استفاده كنيد. بو، طعم و لمس.

گیاهان عجیب و غریب و شمعها ایده هاي خوبی هستند.

جام جم- کلمات مهم هستند

Gemini نشانه قابل تغییر از علائم هوا است و واقعا به ابزارهای خود متصل هستند. جام جم ها بسیار عاشقانه نیستند، اما لوازم جانبی برای تکنولوژی هر جام جمي را خوشحال می کند. Gemini ها به چيزهاي لوکس نیازي ندارند، آنها فقط می خواهند تا آنجا که ممکن است احساس راحتی کنید.

سرطان – نوستالژی

سرطان، نشانه ای از علائم آب با قلب دوست داشتنی است. یک قاب عکس با عکس دو نفر از شما و یا حتی از یک محل که در طولاني مدت هستيد استفاده مي شود. بسیاری از سرطان ها دوست دارند آشپزي كنند.

لئو – لوکس را دوست دارد

لئو چيزهاي لوکس را دوست دارند اما به این معنا نیست که نیاز به خرج كردن زياد را داريد. آنچه لئو بیشتر دوست دارد، توجه شخصی است. مانند دمپایی برای خانه، لباس هاي خوب و زيبا كه بپوشند.

هدایای ولنتاین با نشانه های زودیاک

چیزهای خارجی و سفر مورد علاقه لئو است. یک جفت بلیط به مکاني که می خواهید بازدید کنید، یک سفر جاده اي و یا داشتن روياهاي خوب براي لئو به خوبي نيز كار خواهد كرد

ویرجینيا – سلامت ثروت آنها است

Virgos علامت هاي بهداشتی زودیاک هستند و هر چیز مرتبط با زندگی سالم به خوبی قابل قبول خواهد بود. به عنوان نشانه های قابل تغییر ، آنها نیز انعطاف پذیر هستند، بنابراین به عنوان ويريجينيا از بازی در ذهن لذت می بريد. عضویت در باشگاه، سبد غذایی سالم و یا حتی عضویت در یک باشگاه ورزشي، آنها را خوشحال خواهد كرد.

Libra – عملي هستند

به عنوان نشانه ای از علائم Libra گاهی اوقات احساساتي مي شوند. آنها فقط در همه چيز عملی هستند. این بدان معنا نیست که نمیتوانید برخی از آنها را دوست داشته باشید. تحت عنوان ونوس كار مي كنيد و روابطی که دوست داريد را هماهنگ مي كند!

هدایای ولنتاین با نشانه های زودیاک

آنها همچنین چیزهای زیبا را دوست دارند. طلا و جواهر برای مرد و زن Libra مناسب است

عقرب – خانواده دوست 

به عنوان نشانه ثابت نشانه های آب ، اسکورپی دوست دارد قلب ديگران را بدست آورد. همچنين اسکورپی قوانین خانه هشتم را دارد. عقرب بيشتر دوست دارد با خانواده اش باشد و چيزهايي كه براي خانواده مهم است را انجام مي دهد.

قوس – برای روح خوب است

قوس یکی از نشانه های قابل تغییر نشانه های آتش است، اما همچنین تعادل فلسفی شگفت انگیز را برای آنها به ارمغان می آورد. هدایایی که برای روح مناسب است مانند کتاب ها و حتی خواندن روان شناختی نيز براي آنها مناسب است،  کارت های هدیه مسافرتی نیز کار می کند، یا اینکه چرا یک کلاس یوگا را تجربه نمي كنيد و با هم هماهنگ نمي شويد!

Capricorn – رئیس چه کسی است؟

Capricorn، به عنوان نشانه ای از علائم زمین مديرعامل است و آنها را در روز ولنتاین هدایت مي كند. آنها احساس می کنند که چقدر سخت کار می کنند و این به آنها نزدیک تر خواهد شد. احساسات خود را داخل خود نمي ريزند.

کمی لوکس به همراه احساس هستند. دستکش های چرمی، روسری با یک یادداشت مناسب. هیچ چیز عاشقانه تر نسبت به آنچه که برای برج جدي است وجود ندارد

Aquarius – نیاز به برخی عشق دارند

آبشار نشانه ثابت علائم هوا است و توسط اورانوس حركت مي كند و آنها را نابغه واقعی زودیاک مي دانند، اما آنها آرام هستند. آنها نیز بسیار عاطفی شناخته شده نيستند، گاهي با احساسات خود خجالتی هستند. اجازه دهید آنها بدانند که شما آنها را دوست دارید و در کتابی که دوست دارند در نسخه اول و یا توسط نویسنده مورد علاقه آنها امضا کرده اید.

آبشار ها به هر چيزي كه لذت مي برند را به عنوان هديه دريافت مي كنند. آبشار دوست دارد بنویسد که آیا این لیست مواد غذایی یا تاریخ تقویم را دوست دارد يا نه.

ماهی ها – خلاق

به عنوان نشانه قابل تغییر از علائم آب، ماهي ها می توانند عاشقانه باشند. همچنين گاوها خانه دوازدهم را که خانه بسیار معنوی است را اداره می کنند. به آنها نشان دهید که آنها را در عمق نفس خود عاشق می کنید و در واقع روز عاشقانه ای خواهد بود.

تماشای طلوع آفتاب همراه با یک نوشيدني برای ماهی ها بسیار عالی است، اما نگران نباشید به صحبت کردن با آنها بپردازید، زیرا ماهي ها می خواهند بدانند شما آنها را دوست دارید که هستند. فقط به گفتگو بپردازید و بحث تعهد به خودی خود هنگامی رخ می دهد که ماهی احساس می کند شما آنها را دوست داريد

در مورد ترس و رویاهای خود با هم صحبت کنید زيرا این یک هدیه ولنتاین خواهد بود که هیچ کس دیگر آنها را دریافت نخواهد کرد.

نتيجه

بهترین هدیه گران نیست و بیشتر عملی است – آنها کسانی هستند که قلب، روح و ذهن خود را به سمت آن قرار داده اند. اين بهترين هديه براي آنهاست.

هدایای ولنتاین با نشانه های زودیاک

 

 

منبع
برتر ياب