نکات فنگ شویی برای عشق و ازدواج

نکات فنگ شویی برای عشق و ازدواج

این برای شما و عشق شما آسان نیست که بتوانید با، عشق آشنا شوید،ازدواج هماهنگ و شاد، رویای هر متاهلي است. ازدواج نیاز به تلاش های مشترک شما و عشق شما برای کار و زندگي دارد. علاوه بر این، فنگ شویی نیز عشق و ازدواج شما را تحت تاثیر قرار می دهد و شما می توانید تعدادی از عناصر فنگ شویی را تغییر دهید تا عشق و جذابیت خود را بهبود و ببخشید، تعطیلات خود را تعیین و تقویت کنید و ازدواج خوبی برای خود ایجاد کنید. پس چگونه یک فنگ شویی خوب از ازدواج شاد را ایجاد کنید؟

تختخواب
تختخواب برای ازدواج بسیار مهم است و شما باید با دقت نگاه کنید تا ببینید که آیا موقعیت مناسب دارد تا ثايرات بدي را به دنبال نخواهد داشت  بهتر است که تخت خود را در برابر دو دیوار قرار دهید،يا حداقل یک دیوار، تاچیزی به آن تکیه نکند. قرار دادن یک تخت در مرکز اتاق با اصل فنگ شویی مطابقت ندارد.
آینه در اتاق خواب شما باید به تخت نزديك نباشد، زیرا ممکن است شما بیش از هر چيز حساس باشد.

تخت باید مستقیما با تلویزیون مواجه نباشد و ممکن است اثرآن بر روی عشق و ازدواج شما تاثیر بگذارد. بهتر است تلویزیون خود را در اتاق خواب خود قرار ندهید. تخت نباید بیش از حد به پنجره نزدیک باشد، چون ممکن است احتمال عاشقانه غير واقعي خود را افزایش دهيد.

اگر رختخواب بیش از حد نرم باشد، تأثیر نامطلوب بر سلامتی و ذهنی شما خواهد داشت.

تخت مونتاژ برای شما و عشق شما مناسب نیست، زیرا ممکن است منجر به انزوای عاطفی شود.

اتاق خواب
اتاق خواب باید مربع باشد، که عشق شما را پایدارتر و جامع تر می کند و مطابق با دکترین میانگین است. به این ترتیب، شما یک رابطه برابر و هماهنگ و تفکر منطقی در مورد عشق خواهید داشت.همچنین، نقش مثبت در ترویج عشق شما بازی خواهد کرد. برعکس، اتاق خواب طولانی و باریک در چند ضلعی با گوشه های تیز باعث گرم شدن، بی قراری یا اختلاف نظر با یکدیگر می شود.

اتاق خواب باید پنجره و لامپ های نرم و ظریف داشته باشد. شما می توانید و نورافکن ها را در رنگ قرمز یا بنفش نصب کنید. اگر اتاق خواب پنجره ای برای نور خورشید نداشته باشد یا کم نور باشد اعتماد شما را از بين مي برد بنابراین فنگ شویی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

اتاق خواب اصلی نباید اقلام نامنظم یا چند ضلعی داشته باشد چون ممکن است منجر به اختلاف و درگیری بین شما و عشق شما شود.

اتاق خواب کثیف منجر به ناراحتی، اختلالات عاطفی و عشق ناپایدار می شود. همچنین، محصولات الکترونیکی زیادی را در اتاق خواب خود قرار ندهید، زیرا تابش الکتریکی سلامت و شادی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

در صورتی که اتاق خواب شما دارای یک اتاق نشیمن باشد، باید درب حمام را بسته و یا روی صفحه نمایش خارج از حمام نگهداری کنید، زيرا ممکن است منجر به رابطه عاطفی شود.

اگر اتاق خواب بیش از حد کوچک باشد، ممکن است منجر به ذهن محدود شودو برعکس، منجر به کاهش عشق خواهد شد.

تعادل
در خانه فنگ شویی، چپ (نگاه کردن به درب) مرد را نشان می دهد در حالی که سمت راست زن است و مبلمان در هر دو طرف باید در تعادل باشند. اگر یک طرف دارای مبلمان باشد در حالی که طزف دیگر خالی باشد یا مبلمان کوتاه داشته باشد، یکی از شما توانا خواهد بود و ازدواج شما ناپایدار خواهد شد.

گرم تر از خنک
وقتی که حرف از عشق و ازدواج می آید، اقلام گرم و نه جالب استفاده می شود. بنابراین، شما باید از برخی از مواد نرم برای مبلمان داخلی انتخاب کنید، از جمله پرده محکم، نرم پنبه مبل، صورتی، هلو یا hyacinthine رمانتیک ورق تخت، پرده یا دم، که می تواند علاقه و عشق و ازدواج شما را افزایش دهد. اگر اولویت را به رنگ خنثی می دهید، این تاثیر منفی بر رابطه شما خواهد داشت. علاوه بر این، لامپ زرد میتواند فضای گرم ایجاد کند.

اجتناب از پرتو
پرتو در اتاق خواب شما و یا در بالای مبل، منجر به نواختن ناحیه سر و صدا و احساسات ناپایدار خواهد شد، و شما اغلب با یکدیگر اختلاف می کنید و درگیری ها ایجاد می کنید.

اجتناب از لبه های تیز
شما باید از لبه های تیز در اتاق خواب خود اجتناب کنید. به طور کلی، اختلاف بین شما و عشق شما توسط روح شیطانی در خانه شما ایجاد می شود. از لحاظ فنگ شویی، شما باید چاقوی آشپزخانه، قیچی یا آیتم های تیز لبه را در زمان قرار دهید، گیاهان را با برگ های دور انتخاب کنید و اجناس سوزنی یا نخی را که نماد «قاتل» است، بیرون کنید و از هیچ دلیل، حتی در مورد چیزهای بی معنی است.

درب درب
ورودی باید مستقیما به درب حمام برسد، زیرا به سلامتی ضعیف و شانس نامطلوب با جنس مخالف منجر می شود و تأثیر نامطلوب بر عشق و ازدواج شما را تحمیل می کند. درب حمام رو به درب اتاق خواب نیز ممکن است منجر به ازدواج خشن شود.
گیاهان و گل ها
گیاهان در خانه شما نه تنها می توانند هوای داخل ساختمان را تصفیه کنند و محیط زیست را زیبا کنند بلکه می توانند از دیدگاه فنگ شویی از ارواح شیطانی جلوگیری کنند. پس از ازدواج، شما می توانید برخی از گیاهان نماد عشق طولانی در خانه، مانند لیلی، ارکیده و همیشه سبز. به طور کلی، شما باید آنها را در اتاق نشیمن، در مقابل تخت یا روی میز قرار دهید. با این حال، شما باید بیش از حد بسیاری از گل ها، به خصوص گل های خشک، اجتناب کنید. بیش از حد بسیاری از گل های تازه ممکن است منجر به عشق عشق غیر قانونی شما و یا عشق خود را در حالی که گل های خشک ممکن است منجر به کاهش رابطه شما، بنابراین مرگ و میر بزرگ برای رابطه شما. علاوه بر این، شما باید گلدان خالی را کنار بگذارید و گلدان بیش از اندازه بزرگ یا زیبا ممکن است منجر به خوشحالی ناشی از جنس مخالف شود.

پاکسازی
پاک کردن آیتم ها در خانه شما فضای بیشتری را به شما هدیه می دهد و فنگ شویی را بهتر می کند. کسی پس از ازدواج هدایای سابق را نگه می دارد، اما این آیتم ها علامت هایی از عشق قبلی و بوی سابق را نشان می دهد که منجر به خاطرات عشق سابق می شود. پس از مدت زمان طولانی، این خاطرات باعث خلق و خوی بد در مورد ازدواج فعلی، حتی ازدواج ناراضی است.

آیتم های فنگ شویی
برای تنظیم فنگ شویی عشق، شما می توانید از طلسم های فنگ شویی استفاده کنید که رابطه شما را تا درجه خاصی بهبود می بخشد.

شما ممکن است ماهی قرمز یا صورتی در گوشه ای از اتاق نشیمن برای بهبود رابطه خود داشته باشید.

همچنین شما ممکن است عروسک سازگار با علامت زودیاک خود را در بستر خود (برای مردان و برای زن راست) برای به نفع رابطه خود قرار داده است. به عنوان مثال، یک عروسک گوسفند برای علامت اسب و یک عروسک خوک برای علامت ببر است. (قوانین سازگار است: موش و هویج، ببر و خوک، خرگوش و سگ، اژدها و خروس، مار و Moneky، اسب و گوسفند)

اولویت برای دور
شما باید اولویت دادن به مبلمان و مبلمان گرد، مانند میز گرد، صدا و ببین. گرد می تواند انعطاف پذیری عشق خود را افزایش دهد و عشق شما را پر جنب و جوش تر کند.

اقلام در جفت
شما می توانید اقلام بیشتری را در جفت قرار دهید که نماد عشق متقابل و همیشه با همدیگر باشد. به عنوان مثال، صندلی ها و مدفوع در اعداد حتی، و زیور آلات کوچک مانند قوها و اردک های ماندارین در جفت، که به نفع شما است. موارد تک منجر به تنهایی در عشق خواهد شد.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.