نکات عشق – چگونگی ایجاد عشق در زندگی براي داشتن شور و شادي بيشتر

نکات عشق – چگونگی ایجاد عشق در زندگی

شما می دانيد كه عشق به وجود مي آيد، اما هیچ نظری ندارید که چگونه آن را پیدا کنید. ممكن است آن را بر روی صفحه نمایش فیلم و احتمالا در روابط کسانی که نزدیک به شما هستند ببينيد. اما به هر دلیلی، زمان و مکان شما دوباره تغيير کرده است و این خود عشق است.

بسیاری از ما به دنبال عشق هستیم، اما تنها چند نفر خوش شانس در خالصترین شکل آن را پیدا می كنند. هدف این نوشته این است که شما را به یکی از کسانی که در عشق خوش شانس هستيد هدایت کند. بیایید به بهترین شیوه برای ایجاد عشق شگفت انگیز در زندگی تان نگاه کنیم.

نکات عشق – چگونگی ایجاد عشق در زندگی

1.شما مسئول شادی خود هستید

به نظر می رسد بسیار ساده باشد، درست است؟ اگر چه توصیه های اساسی بطور شگفت انگیزی وجود دارد، مهم است که یک دقیقه به آن فكر كنيد و در زندگي خود شاد باشيد.

یکی از بزرگترین دلایلي که روابط از بین می رود این است که در ابتدا، چیزی که در آن قرار داريد، به شدت با کسی که در زندگی واقعی شما قرار دارد مخالف است.

هنگامی که فردی را ملاقات می کنید، هر دو شما یک نمایش کامل می گیريد تا دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. این ها همه خوب هستند اما در نهایت، این حرکات و شخصیت های بزرگ کوچک خواهد بود.

نکات عشق – چگونگی ایجاد عشق در زندگی

در هر دو مورد، شما انتظار دارید که علاقه مند به چیزی باشيد که نمیتوانید در برابر آن ایستادگی کنید. مثلا وقتي همسرتان بسكتبال دو ست دارد و شما نداريد وانمود نكنيد كه شما هم دوست داريد. شما بهتر از این هستید که صادقانه و پیشقدم باشید.

2. با شخص دیگری یا بدون آن کامل شوید

این تقریبا کلیشه است که فقط بگویيد که “خودت را دوست داری”. اما در برخی عقلانیت ها دروغ است. قبل از رفتن به دنبال شخص دیگری، وقت خود را برای احساس دوست داشتن و کامل بودن داشته باشيد.

مهم است که بدون ترس و وحشت زيادي همسرتان را دوست خواهید داشت براي از دست دادن آن نگران نباشید. هنگامی که شما به شخص دیگری در زندگی خود نیاز دارید، تمایل دارید که اعمال تان را در سینه خود نگه دارید و سعی کنید روابط خود را استراتژیک کنید.

نکات عشق – چگونگی ایجاد عشق در زندگی

“خب، من می خواهم نشان دهم که او را دوست دارم، اما نمی خواهم او فکر کند که من نیازمندم. ”

یک نکته جالب توجه در اینجا اين است كه: زمانی که شما خودتان را دوست داريد اول، به این معنا نیست که می خواهید عشق را از شخص دیگری داشته باشيد.

این بدان معنی است که به توجه و حمایت ديگران نیاز ندارید. شما می توانید با خودتان یا در یک رابطه دوست داشتنی خوب باشید.

3. طنز مهم است

هنگامی که اکثر مردم به عشق فکر می کنند، آنها فکر می کنند که اندیشه های شاعرانه و لحظات معنی داري دارند. این موضوع بسیار جدی است. اما عشق نیز درباره طنز است. چرا فکر میکنید کمدیهای عاشقانه خیلی محبوب هستند؟ دیدن عشق با طنز در هم آمیخته است که باعث می شود همه ما انسان ها را خوشحال کنند.

خودت را جدی نگیر.

همسرتان را جدی نگیرید.

وضعیت رابطه خود را خیلی جدی نگیرید.

هنگامی که می خندید، بارها و بارها به آن اعتقاد دارد. این شادی را روزانه ببینيد. بیشتر بخنديد و خود را بیشتر در عشق با شریک زندگی تان پیدا خواهید کرد.

4. گذشته خود را ببخشید

این که آیا گذشته خود را درمان كرده ايد يا نه سعي كنيد همانطور كه احساس مي كنيد براساس مفهوم بخشش عمل كنيد، آمرزش بخشیده است.

با گذراندن خاطرات گذشته، در این جدول زمانی و ذهنیت قرار ندارید. شما در حال تلاش برای بازنویسی چیزی هستيد که به طور دائم در گذشته قرار دارد.

نکات عشق – چگونگی ایجاد عشق در زندگی

همه اشتباه مي كنند پس بهتر است يكديگر را ببخشيد.

هنگامی که بخشيديد از چرخه ی رفتار بد خود بيرون مي آييد. ببخشید هر چیزی که در راه عشق است را ببخشيد.

نتیجه

اگر در خودتان کار کنید، خودتان را دوست داشته باشید، کمی بیشتر بخندید و گذشته ي ناراحت كننده خود را ببخشید، خودتان را در موقعیتی قرار می دهید که از داشتن عشق لذت مي بريد

نکات عشق – چگونگی ایجاد عشق در زندگی

 

منبع
برتر ياب