نكاتي براي انتخاب جواهرات و لوازم جانبی عروس

لیست عروسی شما معمولا شامل چیزهایی مانند چیدن لباس عروسی، انتخاب عکاس و مرتب سازی گل ها می شود، اما درباره جواهرات و لوازم جانبی موهای عروسی شما چطور؟ هنگامی که به انتخاب گردنبند، مي رسد تعداد انتخاب ها بي نهايت و سخت هست.

این نکات را در مورد انتخاب جواهرات عروسی و لوازم جانبی مو عروس بررسی کنید:

مدل موهای عروس

اگر موهای کوتاه دارید، می خواهید یک مقدار سبک تر، ظریف تر و یا سینه ای بزرگتر داشته باشید که برای حفظ آن در مکان های مختلف نیازی نیست. عروسهایی که دارای موهاي کوتاهتر هستند، در سبکهای سرپوشبا شانه كوچك تر به نظر مي رسند.

موهای بلند به شما گزینه های بیشتری را با لوازم جانبی مو می دهد. به یاد داشته باشید که اگر شما دارای سبک بالا هستید، به احتمال زیاد نیاز به یک پد براي تراز كردن موهاي خود اريد و بايد از لوازم ارايشي مو استفاده كنيد.

رنگ موهای شما چیزی است که باید در هنگام انتخاب لوازم جانبی موهای عروسی خود داشته باشید. لوازم موی کلاسیک و کریستال در موهای تیره تر قابل تشخیص هستند در حالی که اگر موهای بلوند یا قهوه ای مایل به دارچيني دارید، باید یک مدل ديگر را انتخاب كنيد.

حجاب عروس

این که آیا شما از حجاب عروسی استفاده می کنید یا نه، همچنین به شما در تصمیم گیری در مورد جواهرات و لوازم جانبی مو کمک می کند. اگر تصمیم به استفاده از حجاب نباشید، بعضی از گزینه های زرق و برق دار كه در چشم هستند به شما كمك مي كند.

اگر شما از یک حجاب استفاده می کنید، باید فکر کنید که آیا می خواهید آن را روی سر و یا در انتهای سر خود قرار دهید. و بايد حجابتان تزيين شده باشد مثلا با گل سرخ يا خشك شده.

 

 

 

لباس عروسی شما

بیشتر عروسها اولین لباس را انتخاب می کنند، سپس جواهرات عروسی خود را برای تکمیل آن انتخاب می کنند. آیا لباس سنتی، ساده، مدرن، روستایی یا عاشقانه است؟ جواهرات شما باید سبک عروسي شما  را انعکاس دهند و احساس کنند که با لباس عروس هماهنگ شود. به عنوان مثال اگر یک لباس مدرن را انتخاب کنید، سعی کنید لوازم جانبی را باآن ست كنيد یک لباس ساده ممکن است به این معنی باشد که شما می توانید از جواهرات خود لذت بیشتری ببرید و با گردنبند  و گوشواره های کوچکتر بدرخشيد.

مهمترین مسئله در انتخاب جواهرات عروسی این است که آن را ندیده بگیریم. اگر لباس شما دقیق است، سعی کنید جواهرات را حداقل نگه دارید و فقط برای یک ترکیب دستبند و گوشواره بروید. جوراب شلواری در لباس خود را با جرقه های مشابه در لوازم جانبی عروسی جفت کنید. مروارید با مروارید، سنگ های قیمتی با سنگ های قیمتی و کریستال ها با کریستال. تیلای طلایی یا مروارید عاج یک مکمل مناسب برای لباس های عاج یا کرم می باشد، در حالی که نقره ای، سنگ های قیمتی و  سفید مروارید با رنگ های لباس سفید کار می کنند.

گردنبد لباس شما

گردنبند لباس عروسی شما چیز دیگری است که باید در ذهن داشته باشید. این هم یک ایده خوب برای گردنبند با خط گردن لباس است،،  برای لباس پوشیدن با گردن بالاتر، بايد گوشواره هاي قدي بلند را انتخاب كنيد. 

لباس های عامه در حال حاضر بسیار مرسوم هستند. گردنبند زیبا و دلنشین  می تواند بسیار تاثير زیبایی در ظاهر شدن شما داشته باشد 

مهمتر از همه، مهم ترین چیز در روز عروسيجواهرات و ست با لباس عروسيتان است كه خيلي تاثير گذار هستند. 

y

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *