نحوه صرفه جويي در ازدواج

نحوه صرفه جويي در ازدواج

چیزی جز تخریب از یک رابطه، از جمله عاطفی وجود ندارد. هميشه روابط قبل از رابطه تغییر می کند. اگر ادامه یابد، همسران نمي توانند نیازهایش را برآورده کنند. هنگامی که کشف شد، می تواند مانند یک گردباد در خانه ظاهر شود. هر دو احساس می كنند كه نمی توانند همانند هم باشند.

نحوه صرفه جويي در ازدواج

سخت است كه تصور کنید به شما خيانت شده است خشم، انتقامجویی و تروما واکنش عاطفی عادی به کشف است. هنگامی که شما مسائل را حل و فصل مي كنيد شما ممکن است بخواهید همه چیز را بدانيد. شما بچه دارید شما زندگی خود را ساخته اید و حقیقت این است که ممکن است احساس کنید که جایی عمیق در درون شما است كه هنوز هم مي خواهيد با خانواده خود ياشيد

شریک خيانت كار باید توبه واقعی داشته باشد

شاید شما بتوانید این کار را خودتان انجام دهید یا ممکن است به یک مشاور حرفه ای نیاز داشته باشید تا از طریق این کار به خود کمک کنيد. برای چیزهایی که بهتر هستند، باید به طور جدی و با احترام درک درستی از احساس و گوش دادن داشته باشيد.

حقایق مضر را روی میز قرار دهید

اما بعد از مدتی، زمان برای از بین بردن شرم و سرزنش وجود دارد. هیچ حمله و ضد حمله به شما این امکان را نمیدهد که به دادگاه طلاق برويد. هر دو همسر باید احساسات را که قبل از شروع این مسائل گفته شده باشد، به اشتراک بگذارند. چیزهایی مانند:

نحوه صرفه جويي در ازدواج

  1. من احساس راحتی با شما را ندارم من احساس نمی کنم شما واقعا من را می خواهید.
  1. من با کارم سر و کار دارم و تمام پولی را که برای چیزهای غیر ضروری خرج می کنید را نمي دهم
  1. در كنار تو احساس تنهایی می کنم.

 

اینها انواع چیزهایی است که باید توسط هر دو طرف مورد بررسی قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که گذشته خود را به ياد بياورند. به جای اینکه از حقایق ناراحت کننده بیرون بیایید، هر دو شما باید آنها را پردازش کنید و با یکدیگر همکاری کنید. از یکدیگر ياد بگيريد. یاد بگیرید چگونه چیزی که نمی داند به او بگوييد. قربانی آشکار در اینجا همسر خیانت شده است. او اغلب احساس شرم، گناه، غم و اندوه دارد. او همچنین نیاز به همدلی و اعتبارسنجی دارد كه دو عنصر کلیدی برای درمان این امر است را دارد.

نحوه صرفه جويي در ازدواج

قطع ارتباط

کمبود ارتباطات واقعا چیزی است که همه چیز را پايان مي دهد و ارتباط را تا زمانی که شکست خورده است، از بین می برد. و نیازها را در عمیق ترین سطح ممکن در اختیار شما قرار می دهد.

نحوه صرفه جويي در ازدواج

 

 

منبع
برتر ياب