نحوه برخورد با جدایی

هیچ کس به طور آگاهانه از ازدواج امتناع نمی کند و انتظار ندارد که ماهها یا سالها جداگانه و تنها زندگي كند. اما جدایی اتفاق میافتد و هنگامی که این اتفاق می افتد، شرکا اغلب احساس افسردگی، شکست، گناه و شرمساری را درك مي كنند. اضطراب جدایی که همراه با انحلال ازدواج است، بسیار مضر است. حتی اگر شرکا دائما در مورد یک موضوع یا دیگری با یکدیگر مبارزه کنند، از دست دادن رابطه میتواند کاملا غیرفعال شود. اگر جدایی در ازدواج کافی نباشد، شرکا باید با تعهدات قانونی و مالی فراوانی که با انحلال همراه هستند، متضاد باشند.

مراقب خودت باش

چگونه با اضطراب جدایی برخورد کنیم؟ آیا مشاوره مفیدی در مورد نحوه برخورد با جدایی در رابطه وجود دارد؟ در یک کلام، کاملا. اولین بخش مشاوره ای برای کسانی که می خواهند بدانند چگونه با جدایی برخورد کنند صرفا “مراقبت از خودشان است.” اگر ذهن، بدن و روح شما در یک فضای ناامید کننده باشد، باید وقت خود را براي استراحت، ورزش، به درستي خوردن و بهبودی صرف كنيد. ضروری است که هنگام عبور از روزهای سخت از خود حمايت و مراقبت كنيد و از مشاور،  وکیل و دوستان مورد اعتماد كمك بگيريد.

به مراحل بعدی فکر کنید

مولفه بعدی بقا پس از جدایی در ازدواج ، ایجاد چشم اندازي دراز مدت برای شما و همسر تان است. اگر اتصال مجدد برای شما و همسرتان امکان پذیر باشد، ممکن است لازم باشد برخی شرایط را برای پیوستن دوباره به هم قرار دهید. شاید مشاغل، انتظارات اصلی در ميان زوج ها باشد. اگر جداسازی به طلاق ختم شود، وقت آن است که آماده ي طلاق باشيد مکالمه با وکیل ممکن است در این مرحله مهم باشد.

مي توانيد از طريق حل مشكلات و افزايش اعتماد به نفس مسائلتان را حل كنيد و به جلو حركت كنيد

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.