مکان های زیبا در جهان برای زندگی

مكان هاي زيباي جهان

هيج جا بهتر از خانه خود آدم نيست اما مكانهايي در دنيا وجود دارد كه واقعا زيبا هستند با آب و هواي عالي و مناظر نقاشي شده و معماري زيبا هرگز در اين مكانها احساس تنهايي و ناراحتي نخواهيد كرد در اينجا 10 تا از بهترين مكانها را معرفي مي كنيم.

1. کلمار، فرانسه

کلمار در فرانسه، یک مکاني زیبا برای زندگی است که به شدت کم رنگ شده است. با کانال های زیبای آن، خیابان های مخروطی و ساختمان های نیمه تراس، کل مکان باعث می شود که شما احساس کنید که فقط یک قدم با قصه های قرون وسطایی فاصله داريد. این مکان بازدیدکنندگان را با شور و شوق  به ياد دهکده های مختلف می اندازد، بنابراین تصور کنید که هر روز صبح در چنین شهر زیبایی می توانيد بیدار شويد.

  1. Juzcar، اسپانیا

یکی دیگر از زیباترین مکان های جهان جوزکار در  اسپانیا واقع شده است  در سال 2011، کل روستا به عنوان بخشی از ترویج فیلم Smurfs رنگ آبی روشن بود و ساکنان انجا تصمیم گرفتند که خانه های آبی  را دوست داشته باشند يعني خانه هاي خودشان را كه درفيلم به شكل آبي كرده بودنند مردم آنجا با همين رنگ بعد از فيلم برداري هم به همين حالت گذاشتند، زندگی در روستای Smurf هنوز هم آرام است. بنابراین این مکان زيباي دیگری برای زندگی است، تا زمانی اگر شما رنگ آبی را دوست دارید!

  1. Wengen، سوئیس

اگر مناظر کوه و هوای تازه هوس كرده باسويس محلي ايده آل براي زندگي است.شيد  با این حال، شما  اگر از انزوا و گوشه نشيني ميخواهد لذت ببرد پيشنهاد ما به شما روستايي زيبا در سويس است و فقط مي توانيد با قطار برويد.  هر طرف آن توسط مناظر کوهستانی شگفت انگیز احاطه شده است.

  1. Alberobello، ایتالیا

Alberobello، در جنوب ایتالیا، توسط میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و واقعا دیدنی است. این شهر با ساختمان های سفید و بسیار متمایز ساخته شده كه با  سقف های مخروطی به نام Trulli معروف شده است. در Alberobello هیچ مشکلی وجود ندارد، به طوری که اگر شما به دنبال یک زندگی پر جنب و جوش هستید،  Alberobello یکی از مکان های زیبای جهان برای زندگی در فهرست شما خواهد بود .

  1. سانتورینی، یونان

سانتورینی یک جزیره یونانی است  و یکی دیگر از زیباترین مکان های جهان است. جزیره اصلی این گروه، Thira، به معنای واقعی کلمه  ساختمان های سفید پوشیده زیبا و کلیساهای گنبد آبی است که در میان صخره ها  نشسته است. و به طور  شگفت انگیز  شامل چند رنگ، سواحل شنی، و غيره است يك جزیره کامل برای زندگی و آرامش است.

6. Shirakawa، ژاپن

در سال 1995، میراث جهانی یونسکو، Shirakawa را در ژاپن اعلام کرد،  رودخانه Shogawa در یک منطقه کوهستانی است، و قطعا  از زیباترین مکان های جهان محسوب می شود. ویژگی قابل توجهی از شیراکاوا، خانه های معروف به گاسو زوچی هستند که دارای پشتوانه های بالایی هستند و به شکل دست های راهب بودایی در نماز حضور دارند. سقف ساختمان ها این شکل هستند تا بتوانند وزن بارش باران سنگین را در منطقه در زمستان را تحمل کند و این زمانی است که شهر کاملا خیره کننده است.

  1. Bibury، انگلستان

اگر تا به حال رویای زندگی در حومه  اسطوره اینگلیس داشته باشيد،  از  Bibury روستای Cotswolds یک بار ديدن كنيد اين مكان توسط ویلیام موریس به عنوان زیبا ترین روستا در انگلستان توصیف شده است. Bibury همان چیزی است که اکثر مردم تصور می کنند یک روستای انگلیسی با خیابان های باریک و کلبه های روستایی دارد. به عنوان زمينه اي برای بسیاری از فیلم ها و سريال هاي تلویزیونی استفاده شده است، و Arlington Row، یک خیابان در روستا، است و یکی از خیابان های عکاسی در بریتانیا است. Bidbury ، جذابیت انگلیس در بهترین حالت آن است.

  1. Giethoorn، هلند

یکی دیگر از زیباترین مکان های جهان Giethoorn است. مطمئنا صلح و آرامش را در شهر زیبا ي Giethoorn در هلند پیدا خواهید کرد، زیرا هیچ جاده ای در آن وجود ندارد. تنها راه برای رانندگي از طریق دوچرخه، راه رفتن یا قایق در یکی از کانال های پرت اين شهر است. زیبا و آرام، Giethoorn محل مناسبي برای زندگی است اگر شما می خواهید برای فرار از سر و صداي شهري به جايي برويد اينجا بهترين مكان است.

9.يوويور ، فرانسه

روستای زیبا یوویور در سواحل دریاچه ژنو در فرانسه قرار دارد و جمعیت آن فقط 820 نفر است. با وجود اندازه آن روستايي بسيار ساكت و آرامش بخش است و یک گنج قرون وسطایی  است که شادی زيادي دارد.

  1. Tasiilaq، گرینلند

Tasiilaq، در شرق گرینلند، در میان شگفتی از کوه ها و یخچال های شکاری زیبا، کوه برف، شناور در سراسر بندر  قرار گرفته است. در اینجا می توانید در یکی از خانه های شگفت انگیز و رنگارنگ شهر زندگی کنید. با این حال، هنوز هم می توانید با دنیای بیرون ارتباط برقرار کنید، زیرا در حال حاضر  تنها 2،000 نفر ساکن دارد، همچنین ارتباطات حمل و نقل خوب با ریکیاویک دارد، بنابراین مردمي كه اينجا زندگي مي كنند از هر دو جهان آزادنند.

آیا می دانید که زیباترین مکان ها در جهان برای زندگی كدامند؟

تيم برتر ياب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *