مراسم بزرگ ازدواج متیوز و میدلتون

دوشس خواهر کمبریج Pippa Middleton با جیمز متیوز، سرمایه گذار ثروتمند در کلیسای سنت مارک انگلیفیلد در انگلستان در 20 مه 2017، ازدواج کرد. آنها چندین حق امتیاز و مشهورترین عروسی را با حضور خويشاوندان خود به عهده داشتند.  کاتر میدلتون خواهر پيپاو شوهرش دوک کمبریج، شاهزاده ویلیام در تمام مراسم افتتاحیه با شور و شوق شرکت داشتند. لباس عروسی سفید كه توسط گیلز دیاکون طراحي شده بود خیره کننده بود. این عروسی زیبا برای مهمان ها یک تجربه بصری بود.

به مهمانان عروسی توصیه شده بود تا تغییر لباس دهند، زیرا میدلتون پس از مراسم جشن ازدواج، یک مهمانی عظیم در املاک برکشیار برگزار کرد! مهماني تا 4 صبح ادامه داشت و برای همه مهمانان شبي به یاد ماندني بود

درباره جیمز متیوز

از زمانی که خواهر پيپا با پرنسس ویلیام ازدواج کرده بود، اهمیت زیادی یافته بود. جیمز متیوز مدیر عامل صندوق هزاره چند ملیتی 41 ساله و مدیر اجرایی گروه ادن راک است. او فرزند دیوید متیوز صاحب Eden Rock لوكس در سنت Barths است جیمز به خوبی با خانواده سلطنتی آشنا است، او به دانشگاه شبانه روزی معتبر در کالج Eton با پرنس ویلیام و پرنس هری آشنا شد. به طور شگفت انگیز، او یکی از چهره های شناخته شده خانواده Mathews است. برادرش اسپنسر متیوز در نمایش واقعیت محبوب در چلسی ستاره دار شده است.

پیشنهاد جيمز به پيپا

جیمز در گذشته از نمایشهای عمومی پیشی گرفته بود. وی در ماه ژوئیه سال گذشته به Pippa پیشنهاد داد. جیمز در پارک ملی شمال غرب انگلستان با حلقه اي از الماس به او پيشنهاد ازدواج داد و خانم میدلتون با مهربانی گفت: «بله».

در ماه دسامبر آنها رسما اعلام کردند که در بهار آینده با يكديگر ازدواج مي كنند

جدول زمانی 

آنها 2 سال قبل از ازدواج، به اندازه 10 سال يكديگر را شناخته بودند! پیپا برای اولین بار جیمز را در محل اقامتش، Eden Rock در جزیره کارائیب ملاقات کرد.

2015 سالگرد ازدواج شیرین جیمز و پيپا بود. آنها در اسکی Birkebeiner رینا، در نروژ شرکت کردند و همچنین به سفر سوئیس سفر كردند

 

منبع
برتر ياب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − یک =

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.