قوانین و طرح های فنگ شویی راه پله ها

قوانین و طرح های فنگ شویی راه پله ها

در خانه فنگ شویی، اهمیت پله اغلب نادیده گرفته می شوددر حقیقت، پله ها از نظر پورتال Qi به عنوان کلید برای ورود و خروج هستند؛ راه پله به عنوان دروازه به طبقه بالا عمل می کند و پله ای که به خوبی در آن واقع شده است، به سمت طبقه بالا می رود، در حالی که ممكن است، بلایای طبیعی را به همراه خواهد آوردموقعیت فنگ شویی صحیح از پله چیست؟ تابهای راهرو فنگ شویی چیست؟ بیایید به قواعد فنگ شویی در راه پله نگاه کنیم!

پله فنگ شویی 
پله خود شامل مراحل است؛ اگر پله در مقابل درب قرار بگیرد، چی بعد از ورود به خانه شما قطع می شود یا مانع می شود، و اتاق حال را به هرج و مرج تبدیل می کندهنگامی که میدان مغناطیسی در اختلال قرار دارد، محیط کلی خانه بدون شک خوب نیستپله هایی که در جلوی درب قرار دارند ممکن است برای رفتن به بالا یا پایین طبقه مناسب نباشد، اما شما صاحب خانه سلامتی خود را ناخودآگاه تحت تاثیر قرار خواهيد داد.

نحوه رفع پله ها در مقابل جلو درب فنگ شویی صورت می گیرد

اولا راه پله نباید مستقیما در طرح درب به جلو برود و روش های زیر پیشنهاد شده است:
اول، تغییر جهت پلهبرای مثال، از طراحی پله قوس برای تغییر مسیر راهپیمایی استفاده کنید و آن را به درب جلو برگردانید.

ثانیا، پنهان کردن پله دوربه عنوان مثال، آن را در پشت دیوار پنهان کنید و آن را با دو دیوار محکم کنید، که میدان عرصه را قطع نخواهد کرد، اما در حین رفتن به طبقه بالا یا پایین، امنیت خود را دو برابر می کندفضای زیر راهپله می تواند به عنوان یک انبار طراحی شود.

سوم، قرار دادن یک صفحه بین درب جلو و راهروراه پله فنگ شویی نباید در مرکز خانه باشد
پلکان ایده آل باید در کنار دیوار باشد نه در مرکز خانه، و یا خانه را به دو بخش تقسیم شود، که منجر به اختلافات خانوادگی و حتی ناسازگاری های رزمی خواهد شدراه پله در مرکز خانه ظاهرا “سرقت را نمایش” خواهد بود و افرادی که در طبقه بالا یا پایین قرار دارند، آن را پر سر و صدا خواهند کرد که نه تنها فضای ارزشمند “فنگ شویی تمرکز” را از بین می برد، بلکه معنای نقض و بی احترامی کردن، برای شما و صاحب خانه موفق نیست.

 

قوانین و تابوهای دیگر

راه پله فنگ شویی نباید در مقابل درب خانه، درب آشپزخانه یا درهای حمام باشد؛ زیرا ارواح شیطانی در راه پله تاثیر منفی بر خانه، آشپزخانه و حمام شما دارند و شما را به بیماری و زیان های مالی غیر منتظره می اندازند.

پله فنگ شویی نباید در مقابل اتاق خواب یا تخت باشددر غیر این صورت، ارواح شیطانی در راه پله به اتاق خواب می رسند و به طور جدی بر سلامتی شما اثر می گذارند، حتی منجر به سقط جنین یا بلایای خونریزی می شود.

اجتناب از ساختن یک پله در اتاق،زيرا آن به زنان و کودکان در خانواده تان آسیب مي رسانند؛ زیرا ارواح شیطانی در راه پله برای زناني که باردار هستند باعث آسیب زدن به کودکان می شوند، دشوار استبزرگسالانی که در اتاق با یک پله زندگی می کنند نیز مستعد ابتلا به بیماری خواهند بود.

پله نباید بالای تخت باشد و زيرا برای تعداد خانواده شما مضر است  اگر پله بالاتر از تختتان باشد، تحت تأثیر روحهای شرور،منجر به بیماری و خونریزی میشوید. . شماره گام و زاویه باید با مهندسی بدن انسان مطابقت داشته باشد؛ شماره گام باید عجیب و غریب باشد که به معنی نسل استپله مارپیچ در خانه باید در 270 درجه باشد.

اگر فضا به اندازه کافی بزرگ باشد، پله های زیگزاگ با یک سکوی استراحت یا یک پله قوسی راحت و زیبا پیشنهاد می شودهرچه تراکم یک پله بیشتر باشد، اثرات منفی فنگ شویی آن را به ارمغان خواهد آورددر نتیجه، راه پله باید یک شیب متوسط ​​داشته باشداز لحاظ شکل، پله مارپیچی یا پله با یک پلت فرم چرخشی ترجیح داده می شود.

 

پله های چوبی به جای سنگ و یا پله های فلزی پيشنهاد مي شود زيرا چوب طبیعی ترین مواد است، در حالی که مواد دیگری مانند فلز، جزو از مواد معدنی  هستند که به سلامت آسیب می رسانند.

گام های پله باید طوري باشد كه از آسیب زدن به پاها جلوگيري كند. فضای زیر پله می تواند با گیاهان پر شود

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.