عشقتان را در چرخش زهره در اسكورپي (عقرب) پيدا كنيد

عشقتان را در چرخش زهره در اسكورپي (عقرب) پيدا كنيد

وقت آن رسیده است که زهره را جشن بگیرید. عشق سیاره زهره از اسکورپیپ (عقرب) اسرارآمیز است. شما باید بدانید که وقتی زهره در عقرب است عشق تان زياد مي شود و بايد بدانيد كه چگونه بايد اين كار را انجام دهيد. عقرب بسیار باهوش و بسیار خوب است.

امروز در حال گذراندن ونوس از طریق لنز علامت زودیاک هستیم. اگر دوست دارید عشق و روابط خود را بسیار خوب به روش عقرب داشته باشيد استفاده از طالع بینی عشق برای پیدا کردن چگونگی افزایش و بالا بردن روابط خود در طول این زمان مفيد است.

زهره در عقرب چیست؟

زهره در علامت ثابت (پايدار) نشانه های آب Scorpio (عقرب) برای بیش از سه هفته، از 7 نوامبر تا 1 دسامبر 2017، خواهد بود. نگران نباشید زیرا فقط چند روز پس از آن، ونوس در صحنه ی Scorpio وارد می شود تا عشق را نگه دارد.

ونوس جذاب و زیبا است و روابط شما را نشان می دهد. بنابراین زمانی که زهره در عقرب است براي جذب عشق مراقب باشید! ونوس الهه عشق است و به این ترتیب استدلال می شود که این سیاره همان چیزی است که با شور و شوق براي شما عزيزان تكرار مي شود

اين نشان می دهد که چگونه با دیگران ارتباط برقرار کنید و منافع هنری خود را نشان مي دهد. ونوس جنگيدن؛ غذای خوب، هنرهای زیبا و غيره را دوست دارد همانطور که ونوس از Scorpio عبور می کند، شما احتمالا جاذبه های خود را به چیزهای خوب در زندگی پیدا مي کنید.

اسکورپی نمی داند که چگونه می توان كارهاي نيمه را انجام داد این نماد عقرب است عقرب خیرخواه ترین مخلوقات نیست! در Scorpio نشانه ای است که اندام هاي تناسلي را کنترل می کند، بنابراین در عقرب علامت “رابطه جنسي” زودیاک است.

درست است که Scorpio لرزشي پویا را برای همه سیارات که از طریق آن عبور می کند، به ارمغان می آورد و ونوس به هیچ وجه به آن نرسیده است. آنچه شما می خواهید بدانید این است که چگونه تمام انرژی فوق العاده احساساتی در روابط خود را بازی کنيد. زهره در اسکورپی عاشقانه است

در اينجا قصد داریم آنها را با عناصر کلاسیک آتش، آب، زمین و هوا استدلال كنيم

عشقتان را در چرخش زهره در اسكورپي (عقرب) پيدا كنيد

علامت های آتش گرما را احساس مي كنند

 • جگر: به عنوان کاردینال نشانه آتش به معناي واقعي كلمه تجربه شور و شوق است. زهره در اسکورپیخانه هشتم صمیمیت است. داشتن عشق بدون در نظر گرفتن وضعیت ارتباطي پيشرفت هاي عاشقانه خواهيد داشت.
 • لئو: ونوس در اسکورپیو (عقرب)، خانه چهارم شما ریشه دارد و با تمرکز بر روی زندگی خود نشانه ثابتي دارد و  روابط عميق تري پیدا می کنید. شما می خواهید مردم ببینید که چه کسی هستید و آنچه انجام می دهید را درك كنيد.
 • قوس : جویا و خیرخواهانه و همچنين احساس برانگیزگی داريد. این فقط کمی عمیق و بسیار واقعی برای شماست. ونوس در اسکورپیو، خانه ی دوازدهم است. گوش دادن به فرشته نگهبان، شهود و عشق برخی از مزاياي قوس هستند.

عشقتان را در چرخش زهره در اسكورپي (عقرب) پيدا كنيد

 نشانه های آب 

 • سرطان: داراي مسافرت هاي سرگرم كننده هستند. سرطان، با زهره در اسکورپیو خانه پنجم سرگرم کننده است. کلید برای شما صرف نظر از وضعیت رابطه تان واقعا سرگرم کننده است. عشق شما در راه است. شما لحظه اي لذت مي بريد.
 • عقرب: شور و هیجان چیزی است که زهره در اسكورپيو خانه اول شما ممکن است به شما بدهد. شما در حال حاضر بسیاری از فرصت های عشق را جذب می کنید. وقت آن رسیده است که  خیلی سریع روابط تان را واقعی كنيد و بايد دریابید که ديگران سعي در پنهان كردن اسرار خود دارند
 • ماهي ها: به عنوان نشانه آب قابل تغییر هستيد، وظیفه شما این است که در این سفر بزرگ فکر کنید و برای هر عقیده ای در عشق آزاد باشید. ونوس در اسکورپیو خانه نهم از رویاهای بزرگ کار می کند مهم نیست که وضعیت فعلی شما چیست. در این زمان، شما می توانید از فانتزی ها فرار کنید و همه چیز را بهتر یا بدتر از آنچه واقعا هستند مشاهده کنید. به یاد داشته باشید که بر آنچه وجود دارد تمرکز کنید.

نشانه های زمین لذت بردن از احساسات در عشق است

 • Taurus: احتمالا بین شما و شخص دیگری بدون در نظر گرفتن وضعیت ارتباط شما جاذبه قوی وجود دارد. این چیز سطحی نیست. ونوس در اسکورپیو خانه هفتم عشق عاشقانه کار می کند، بنابراین بسیاری از دوستداران برای رسیدن به راه خود آماده باشند.
 • ویرجینيا: شما احتمالا آسیب پذیری را احساس خواهید كرد و زهره در اسکورپیو خانه سوم خود ارتباط برقرار می کند. آنها واقعي نیستند. این تنها انرژی احساسی است که با رویکرد منطقی خود به ارتباط داريد. از کلمات احساسات در عشق استفاده کنید
 • Capricorn: شبکه اجتماعی شما جایی است که بیشترین هیجان و تجربه در عشق را دوست دارید ونوس در اسکورپیو، خانه یازدهم گروه خود کار می کند و فرصت های بسیار جذابی دارد. در طول این سفر شما ممکن است متوجه شوید که هدایت خودتان به دیگران عمیقا به امور عاشقانه شما برمي گردد.

عشقتان را در چرخش زهره در اسكورپي (عقرب) پيدا كنيد

نشانه های هوا 

 • Gemini: شما ممکن است همه چیز را بیش از حد پیدا کنید. تمام این عمق احساس برای ذهن جسمی شما معنی ندارد. از این ذهن برای توجه به چیزهایی که دوست دارید استفاده كنيد زهره در Scorpio خانه ششم خود  به جزئیات توجه دارد و چیزهای کوچک را به چیزهای بزرگ تبدیل مي كنند
 • Libra: به عنوان علامت هوا در کاردینال است. هنگامی که سیاره حقیقی شما، ونوس وارد Scorpio می شود و دومین خانه درآمد شما را به کار می گیرد، شما شرکایی را جذب می کنید که در كار به شما كمك مي كنند. بنابراین شما رهبر هستيد و هر دفعه پيشنهادات خوبي را دريافت مي كنيد.
 • Aquarius: شما به طور طبیعی اجتماعی هستید، Aquarius، با بسیاری از آشنایان و دوستان نزدیک هستند. ونوس در اسکورپیو خانه دهم سرنوشت شغلی شما از وضعیت عمومی شما در عشق است. شما همچنین می توانید شرکای مشهور را جذب کنید! این ترانزیت، فرصتی برای نزدیک شدن به عزیزان است بنابراين ارتباطات خود را با آنها تقویت کنيد.

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.