عدد شناسی: چگونه از دو یا 11 به ثروت برسيم

عدد شناسی: چگونه از دو یا 11 به ثروت برسيم

هنگامی که به کشف چگونگی کسب درآمد یا موفقیت می پردازید، راه هایی وجود دارد که به كار مي بريم. به معنای واقعی کلمه! اعداد یکی از راه های استفاده براي عدد شناسان و ستاره شناسان هستند. این دیدگاهي جالب برای یادآوری در آغاز سال جدید است.

عدد شناسی: چگونه از دو یا 11 به ثروت برسيم

در سال جاری از دیدگاه عددی، سال 2018 سال “2” یا “11 ساله” است و بسیار هیجان انگیز است. اگر امیدوار باشید در این سال پول بیشتری کسب کنید! این دقیقا همان چیزی است که در حال صحبت کردن در مورد آن هستید. چگونه می توانيد سال جاری پول بیشتری را با استفاده از الگویی به عنوان بخشی از فرمول موفقیت بدست آورد.

چگونه می توانیم عدد “2” را سال بدانیم؟

معانی رمزی اعداد از یک سال خاص را می توان به سادگی با افزودن همه ارقام از عدد سال یافت كرد. بنابراین برای مثال،  2018 با شماره 2 و 11 به این طریق می آیند.

11=8+ 1 + 0 + 2

در علم شماره، تمام اعداد به رقم تک تقسیم می شوند البته با بعضی از استثناء ها. هنگامی که با شماره 11 به پایان می رسد، آن را به سادگی با یک رقم تنها با اضافه کردن عدد 2 در آن رقم 1 + 1 = 2 بشكنيد.

این کار را برای تمام اعداد انجام می دهیم اما اعداد ارشد. با این حال در این مورد اگر می خواهید، براي سال شماره می توانید آن را به یک رقم واحد تقسیم کنید. اعداد اصلی 11، 22 و 33 هستند.

عدد شناسی: چگونه از دو یا 11 به ثروت برسيم

این است که چگونه می بینیم که 2018 یا 11 سال یا 2 سال است.

چگونه “2” یا “11” سال به ايجاد ثروت كمك مي كند؟  

برای پاسخ به این سوال، به معانی 2 و 11 در علم عقلانی و طالع بینی نگاه می کنیم.

2 شماره ای مورد انتخاب در معادلات عددی است و ثروت را در طالع بینی نشان می دهد. شما باید فرصت استفاده از هدیه و استعدادها را برای افزایش ثروت داشته باشيد

یکی از دلایل بیشتر براي نشانه طالع بینی روزانه وجود دارد.

در حال حاضر شماره 11 عددي بسیار قدرتمند است و به همین دلیل است که بسیار هیجان انگیز است که این سال 11 سال است. 11 شماره استاد و همچنین یک شماره بسیار karma است. این نیز شماره اي برای شعله های دوقلو است! به عنوان یک شماره اصلی، 11 در مورد رهبری، شهود، نوآوری، قدرت کارما و قانون جاذبه است.

همچنین نماد ادغام نیروها برای ایجاد یک حلقه نمادین است که قدرت و ثروت را تولید می کند. به شما ایده ای می دهد که چگونه با شماره 11 قدرتمند و ثروتمند هستيد!

عدد شناسی: چگونه از دو یا 11 به ثروت برسيم

این ویژگی های سال 2018 است! شما اکنون می توانید ببینید که چرا می خواهید از قدرت 2، انتخاب و استعدادها، همراه با 11 شهود، رهبری و کارما، برای ایجاد ثروت و موفقیت برای خودتان در سال جاری استفاده کنید.

چگونه می توانم پول بیشتری بدست آورم یا ثروت ایجاد کنم؟

اول در نظر بگیرید که 2 برای شما چه می کند. در طالع بینی عدد 2 در مورد استفاده از استعدادها است. همیشه می گوییم آنچه را که دوست دارید با موفقیت انجام دهيد و به این دلیل درست است! شما با هدیه و استعدادهای منحصر به فرد به موفقیت مي رسيد زیرا اینها تنها چیزهایی هستند که شما در مورد آن ها خوب و پرشور هستید، بلکه چیزهایی هستند که شما را به بیشترین ثروت در این زندگی به ارمغان خواهند آورد.

شما می توانید به معنای واقعی کلمه این عدد را سرمایه گذاری کنید! در اين سال بيشتر چيزهايي كه دوست داريد را تمرين كنيد، یاد بگیرید چگونه این استعدادها را براي موفقیت های خود افزایش دهید. نگران نباشید با کسی در این مورد همکاری کنید چون عدد 2 در مورد همه مشاغل است و سال 2018 خواهد بود.

در سال جاری نگاهی بیندازید و یاد بگیرید که چگونه از مهارت ها استفاده كنيد به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید. یاد بگیرند که چگونه استعدادهاي خود را که در آن شماره 11 وارد می شود، به فروش برسانيد. این تعداد کارما، چیزی است که در اطراف می آید و در مورد قانون جاذبه است. در مورد شهود و رهبری نيز است.

در اینجا گام به گام در مورد چگونگی استفاده از 11 برای ایجاد ثروت در سال جاری را مي گوييم.

1. بدانید که استعدادهايتان چه هستند و چیزی با آنها ایجاد کنید. شماره 2 در مورد دانستن آنچه استعداد داريد است.

2. اگر به آنچه استعداد داريد مطمئن نیستید به شهود خود گوش دهید. همچنین می توانید تعیین کنید که به سادگی با پاسخ دادن به این سوال، كه “چه چیزی دوست دارم انجام دهم؟ چیزی که من در آن پرشور هستم، آیا با فروش املاک و مستغلات پولدار مي شويد. باز هم قدرت 2 را مهار می کند.

عدد شناسی: چگونه از دو یا 11 به ثروت برسيم

3. شما همچنین می خواهید یاد بگیريد که به چشمان خود توجه داشته باشید که می توانید با آن استعداد ها چه کار کنید، اکنون که آنها را شناسایی کرده اید. نحوه استفاده از قدرت 11 و قانون جاذبه است.

4. این دو عدد را ادغام کنید یا هر چه را که می توانید، ادغام کنید و این کار را به طریقی انجام دهید که باعث پول شود. عدد (2) مشاركت، تصمیم گیری صحیح، به دنبال شهود خود بر روی اینکه چه کسی با چه چیزی (11) انجام می دهد، رهبری کند و برای آن صبر نکنید و در نهایت، (11) نشان مي دهد که رئیس شما هستید!

همه چیزهایی که باید بدانید برای استفاده از قدرت 2 و 11 در سال 2018 برای ایجاد موفقیت حماسی وجود دارد. از کجا شروع میکنید؟

عدد شناسی: چگونه از دو یا 11 به ثروت برسيم

 

 

منبع
برتر ياب