عدد زرد و زودیاک چینی 2018

عدد زرد و زودیاک چینی 2018

سال پیش تغییرات بزرگ، انرژی های زناشویی و آگاهی معنوی افزایش یافته بود. با توجه به پیش بینی های عددی و زودیاک چینی که سال سگ است، روابط در همه حوزه های زندگی تمرکز خواهد شد.  سالهاست که دست به دست هم می دهیم تا بتوانیم از زندگی لذت ببریم و موفق شویم.

انتظار می رود که بسیاری از سیستم های سیاسی تغییر يابند، زیرا قلب های مردم با شور و شوق برای محافظت از کسانی که تحت ستم قرار می گیرند پر می شود. این سال سالی پرشور، وفاداری، گسترش آگاهی و ارتباط با روح روحانی است.

عدد زرد و زودیاک چینی 2018

عدد شناسی 2018  

ما در حال ورود به شماره جهانی2 ساله با موضوعات مثبت ازدواج و همکاری و همچنین موضوعات منفی که با آنها روبرو یا درگیر هستیم انرژی عدد 2 درباره صبر است و ما می توانید روابط را در سال های آینده به ازدواج تبدیل کنیم، زیرا این سال سال انزوا نیست بلکه پیوستن است

این عدد همچنین کارشناسی ارشد 11 ساله است که به معنی پیوستن روحانیت بالاتری است، درست همانطور که در سال 2009 شاهد بودیم که بسیاری از مردم به معنویت پی می بردند.  انرژی 11 شخصا به شهود و گسترش آگاهی کمک خواهد کرد.

راه های خوبی برای مدیریت اضطراب پیدا کنید زیرا 11 شماره ای است که انرژی زیادی را به ارمغان می آورد که  باید به روان و سیستم عصبی خود پایبند باشید. در مقیاس وسیع، انرژی 2، افراطی بودن را در برجسته می کند، اما این امر همچنین می تواند برای پیوستن به گروه ها امکان پذیر باشد.

همواره انرژی 11 به تغییرات بزرگی می انجامد تا دیگر با سیستم و راه کارهای قدیمی مواجه نشویم این عدد درباره ی استلال و ایجاد چیزي جدید است. اکنون باید برنامه های خود را روی این پروژه ها اصلاح کنیم و مهارت های خود را برای کار کردن با کارایی بالا انجام دهیم

سال 2018  در مورد صبر، اعتماد و رشد عاقلانه است؛ زیرا آگاهی جمعی ما به آرمانهای بالاتر رسیده است.

عدد زرد و زودیاک چینی 2018

سال زودیاک چینی سگ و عنصر زودیاک آن زمین است

به طور فنی سال سگ از 16 فوریه 2018 شروع می شود. سگ و عنصر زودیاک زمین بعضی اوقات سگ زرد نامیده می شود. انرژی با معادله 2 با معانی تعادل و همچنین همدلی و تحمل همخوانی دارد. ما شاهد پیوستن مردم با کسانی هستیم که در جامعه برای نادیده گرفتن برابری در نظر گرفته شده اند.

عنصر زودیاک چینی 2018 زمین است و این عنصر طبیعی برای سال سگ است و ویژگی های آن را بسیار بیشتر می کند

درست مثل انرژی 2، این سال در مورد ارتباط بین مردم خواهد بود. همانند انرژی شماره 11 سال سگ، آگاهی جدیدی را در 60 سالگی به ارمغان می آورد. این افکار جدیدی در مورد آنچه که به معنای فلسفه ی انسانی است و می تواند منجر به سیستم های جدیدی شود که به جامعه ما کمک می کند تا بهتر عمل کنيد

شاید تغییرات زیرساخت های انرژی را ببینید و برنامه های آموزشی را تجدید نظر کنید انرژی برای روابط با توجه به زودیاک چینی که مطابق پیش بینی های عددی است، تضمین كننده است

عنصر زمین در طالع بینی چینی مربوط به سیاره زحل است. زحل انرژی مسئولیت پذيري است که می تواند جدی باشد اما به خوبی ارتباط برقرار کند. ویژگی های وفادار سگ را در کنار عملگرایی و کارایی مشاهده خواهید کرد همچنین حس قوی اخلاقی را نسبت به سگ و انرژی بسیار بی معنی از سال گذشته را داریم.

همچنین موقعيت سگ و زمین 11  از زودیاک چینی است، که مطابق با شمارش انرژی شمارش معکوس است باز هم برای جلوگیری از نگرانی بیش از حد، چیزهایی را که باعث می شود دچار خنده شويد را روشن كنيد. اما غرایز شما نیز قوی خواهد بود. نوآوری ها و ترکیب منابع برای ایجاد کسب و کار جدید آگاهانه اجتماعی وجود خواهد داشت.

عدد زرد و زودیاک چینی 2018

نتیجه

شماره شخصی شما جزئیات بیشتری در مورد آنچه که در سال 2018 می توانید انتظار داشته باشید نشان مي دهد. کسانی که در ترس زندگی می کنند، این یک سال را در سردرگمی و هرج و مرج تجربه خواهند کرد و فقط دیدگاه های متضاد قوی را مشاهده می کنند. کسانی که از قلب خود زندگی می کنند، با تأکید بر آرمان های روحانی، عشق را پیدا می کنند و تفاوت ها را برطرف می کنند و جهان خود را بهبود می بخشند.

حرص و طمع در سال آینده به خوبی دیده می شود  زیرا ملزم به پیدا کردن راهی برای اتصال از طریق آرمان های بالاتر است. قلب و ذهن شما ممکن است در سال جاری در جنگ كشيده شويد.

زمان زیادی در مراقبه گوش دادن به قلب خود به طوری که شما را دور از تصمیمات مبتنی بر ترس قرار دهد انجام دهيد

در حالیکه سال 2 سال با انرژی گسترده 11 وجود دارد، ممکن است بخواهید شماره تعادل خودتان را پیدا کنید تا بدانید که چگونه خودتان را در میان بافت های قوی تغییر و تقسیم بندی در ایدئولوژی ها متمرکز کنید. طالع بینی چینی برای سال 2018 به عشق به عنوان انرژی 2 اشاره می کند

خانواده، برابری و اخلاق در قلب و ذهن ما هستند، همانطور که ما به ابعاد بعدی تکامل معنوی خود افتخار می کنیم. امسال شما می توانید بهترین دوستانتان را از طریق یادآوری آنها براي قلب خود و زمان برای استراحت به منظور کاهش اضطراب را داشته باشید

عدد زرد و زودیاک چینی 2018

برای رشد و لذت بردن از سال 2018، اولویت بندی در مشارکت ها، ماساژ، گوش دادن به موسیقی آرام و حمام های حبابی برای تعادل انرژی را انجام دهيد که باعث می شود احساس کنید که شما مجبور به انجام آن هستید. شما می توانید تغییرات زیادی در زندگی خود در سال جاری داشته باشید!

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.