شایع ترین پرسش هاي ازدواج چیست؟

1.چگونه زبان های عشق شما بر نحوه گذراندن وقت با هم تاثیر می گذارند و به خوبی یکدیگر را دوست داريد؟

2. چگونه زبان عشق همسر خود را کشف می کنید؟

3.شایع ترین سوال این است: آیا من کاملا آماده ام تا با شما ازدواج کنم؟ من آماده ام تا احساسات، وقت و پولم را با شما به اشتراک بگذارم. آیا آماده هستم که شادی خود را نسبت به من بسازيد؟ آیا من برای فداکاری و سازش برای همسر ام آماده هستم؟

4.هزینه عروسی چقدر خواهد بود؟ آیا بودجه دارم؟ آیا ما بايد امور مالي را اشتراک بگذاریم؟ آیا ازدواج يك جشنواره طلایی و یا یک رویداد ساده است که هنوز هم خاص است؟ آیا شما هم آماده هستید که یکی را انتخاب کنید؟

5.زندگی جنسی  شما چطور فعال هست؟ چه چیزی می تواند در رابطه جنسی تحمل شود و چه چیزی نمی تواند ؟ چند وقت آن است که رابطه جنسي توسط هر دو مورد پذیرفته شده است؟

6.چگونه زبان های عشق شما بر نحوه گذراندن وقت با هم تاثیر می گذارند و به خوبی یکدیگر را دوست دارند؟ راه های خاصی وجود دارد که هر کدام از ما بیشتر يكديگر را دوست داریم – چه مدت زمان کافی، اعمال خدمت، هدیه، لمس فیزیکی، و غیره. یاد بگیرید چگونه شریک زندگی تان را دوست بداريد و به او کمک کنید.

7.آيامن آماده ام تا ازدواج کنم؟ – این احتمالا مهم ترین سوال است که باید از خود بپرسید؛ ترجیحا قبل از تعامل، اما این سوال می تواند پس از هیجان تعامل اولیه از بين برود.

8.آیا این واقعا اين شخص مناسب برای من است؟ – این سوال مطابق با “آیا من آماده هستم” آیا می توانید با ناراحتی های جزئی کنار بیایید؟ آیا می توانید بعضی از عادت های عجیب و غریب خود را نادیده بگیرید و پیش فرض های خود را بپذیرید؟ آیا شما با هم ذعوا مي كنيد  این سوالی است که قبل از این تعامل مطرح شده است، اما می تواند خجالت آور باشد.

9.چگونه بدهی های یکدیگر را اداره کنیم؟ – گذشته مالی خود را به یکدیگر بگویيم. هیچ کدام از این ها را پنهان نکنید زیرا به نظر می رسد که بر وضعيت شما تاثير مي گذارد.

10.آیا بچه می خواهید؟  پاسخ مثبت به اين سوال در نهایت تقویت  پیوند خانوادگی شما را به عنوان یک زوج متاهل آغاز مي كند

این ها تنها بخش کوچکی از سوالات احتمالی هستند که قبل از ازدواج باید پرسید. شما ممکن است برخی از آنها که به طور کامل منحصر به وضعیت شما هستند را در نظر بگيريد. اگر احساس می کنید یک موضوع برای شما مهم است، آن را جدي بگيريد. صادقانه تنها به شما در برقراری ارتباط موفق کمک می کند.

.