زودیاک چینی – سگ

زودیاک چینی – سگ

انرژی: یانگ
پنج عنصر: زمین (تو)
گل خوش شانس: رز، انسییدیوم
مسیرهای خوش شانس: شرق، غرب
شماره های خوش شانس: 3، 4، 9
شماره های بی رحمانه: 1، 6، 7
رنگ خوش شانس: سبز، قرمز، بنفش
رنگ ناراحتی: آبی، سفید، طلایی

سگ نماد وفاداری و صداقت است که به عنوان حیوان در یازدهمین  زودیاک چینی رتبه بندی می شود. افرادی که در سال سگ متولد شده اند دارای بهترین ویژگی های طبیعت بشري هستند. آنها صادق، دوستانه، وفادار، هوشمند، صریح، محترم و دارای حس قوی مسئولیت هستند. در حالت منفي، آنها احتمالا صالح، سرد، وحشیاي يا خشن، لغزنده، منتقد از دیگران هستند و در فعالیت های اجتماعی خوب نیستند.

زودیاک چینی – سگ

شخصیت سگ

سگها  وفادارترین انسانها هستند که از جامعه ای ابتدایی هستند. داستان هايي درباره سگ ها و انسان ها بسیار زیاد است.در خیابان، می توانید سگ ها را برای کمک به نابینایان از خیابان ها ببینید. معبد مشهور هجده قدیس در شمال تایوان مقدس نوشته كه يك سگ استادش را نجات داده است.

افراد متولد سگ دارای احساس عاطفی قوی هستند. آنها شجاع، صریح، دوستانه، وفادار به دوستان خود هستند.همچنين متواضع و صادق هستند، آنها عمیق ترین وظیفه در زندگی حرفه ای  خود دارند و کار خود را به راحتی انجام نمی دهند. به عنوان یک کارمند مشترک، آنها می توانند به خوبی انجام وظيفه كنند. پس از سی و پنج سال ممکن است مشکلی در کار وجود داشته باشد که به آرامي قابل حل شدن نباشد، آنها نیز شرکای خوبي هستند. در عشق، آنها به شدت وفادار به کسانی هستند که دوستش دارند.

زودیاک چینی – سگ

افراد سگ به راحتی عصبانی و تحریک پذیر هستند. آنها اغلب مشکلات را بررسي مي كنند و پیش بینی می کنند که چگونه آنها را حل كنند.همچنین، آنها خسته کننده هستند. آنها اغلب توجه زیادی به این نظریه می کنند، در حالی که فاقد عمل و قضاوت هستند. بنابراین، هرگز به صورت خودسرانه و دیکتاتوری عمل نمي كنند و از بسیاری از ناامیدی ها رنج می برید. به علاوه، آنها علاقه مند به رسیدن به مسائل هستند، انتقاد از دیگران، مشکوک و سرسخت نيز جزو ويژگي هاي شخصيتي آنها است.

سال سگ

تاریخ شروعتاریخ پایانعنصر مرتبطشعبه آسمانی
02/14/193402/03/1935یانگ وودجیا زو
02/02/ 194621/1/1947یانگ آتشبین زو
02/18/ 195802/07/1959زمین یانگوو سوز
2/6 / 197001/26/1971یانگ فلزجن زو
01/25/ 198202/12/1983یانگ آبرن سوز
10/02/ 199401/30/1995یانگ وودجیا زو
01/29/ 200617.02.2007یانگ آتشبین زو
02/16/ 201802/04/2019زمین یانگوو سوز
02/03/203001/22/2031یانگ فلزجن زو

زودیاک چینی – سگ

بهترین بازی: ببر، خرگوش، اسب

علائم زودیاک سازگار خود را با توجه به ماه خود پیدا کنید.

تولد ماه سگشخصیت سگبازی دخترانهمسابقه پسر
ژانویهآرام و صریحگوسفندخروس
فوریهلذت بردن از چالش هاببرگوسفند
مارسواقع بینموشخوک
آوریلجاه طلبی هااسباکسپرس
جولايفرانک و دوست داشتنیاژدهااسب
ژوئنعجیباکسپرسببر
ژوئیهمهربان و خوش بین استببراژدها
آگوستبحرانیخرگوشاسب
سپتامبررایگان و آسان استاسبببر
اکتبرعمیق و راستمارمار
نوامبرسرماخوردگی و عصبانیت زیاد استاسبموش
دسامبروفادار و سختگیرموشاسب

سرنوشت سگ به وسیله تاریخ

زودیاک چینی – سگ
بهترین ماه تولد
افراد سگ که در ماه ژانویه، فوریه، مارس، اوت و دسامبر متولد شده اند خوش شانس هستند و از ثروت خوب در ابعاد مختلف لذت مي برند.
ژانویه: مردم سگ که در ماه ژانویه متولد شده اند صادق هستند. از این رو معمولا آنها می توانند عشق، مهربانی و کمک از والدین خود دریافت کنند و لذا از زندگی راحت، ایمن و بدون سر و صدا لذت مي برند.
فوریه:سگهایی که در ماه فوریه متولد شده اند معمولا شجاعت زیادی دارند. اگرچه زندگی آنها با امید و ترس مخلوط شده است،اما آنها می توانند از دیگران کمک بگیرند، بنابراین تمام زندگی بدون بیداری صرف مي كنند.
مارس: ظریف، زیبا، همه کاره، هوشمندانه و توانا، افراد سگ در ماه مارس متولد می شوند و معمولا درآمد خوبی دارند. آنها دوست دارند هنگام انجام کارها ایده هایی را دنبال كنند. همچنین، آنها توانایی دستیابی به موفقیت های بزرگ را  دارند.
اوت: افراد سگ با ماه تولد  اوت، با استعداد درخشان، هوشمند، توانا و فوق العاده هستند. بنابراین، آنها می توانند از توسط دیگران به رسمیت شناخته شوند. همچنین، شغل برای آنها می تواند پولساز باشد.
دسامبر:سگ ها در ماه دسامبر متولد شده اند  از زندگی خانوادگی لذت می برند. آنها نیازی به از بين بردن زندگی خود ندارند.

زودیاک چینی – سگ

شغل ایده آل برای سگ

افراد تحت نشانه سگ شغل آنها از جمله سیاستمداران، فیلسوفان، پزشکان، معلمان، قضات، نویسندگان، پرستاران، بازیگران، مشاوران، کشیشان، روانشناسان و غیره مناسب هستند.

زودیاک چینی – سگ

 

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.