یک دلیل خوب برای بازدید از Kyoto، Japan

ژاپن،كيوتو


شکوفه گیلاس صورتی، یک شاهکار طبیعت که توسط شاعران و دوستداران گردشگري بسیار مورد  استفاده قرار گرفته است، هر ساله در سراسر ژاپن وجود دارد. پایتخت سابق کیوتو یکی از بزرگترین مکان ها برای دیدن این تغییر فصلی خیره کننده است. در زیر برخی از بهترین نقاط  ژاپن را معرفي مي كنيم.

رودخانه کامو گوا

http://bartaryabe.com
Gion Shirakawa در فصل بهار شکوفه (c) کنوانسیون کنوانسیون کیوتو و بازدید کنندگان

ديدني هاي شگفت انگیز از شکوفه ها  در محلی از رودخانه Kamo-gawa وجود دارد.در امتداد آبراه، آب و هوای دلچسب و بی سر و صدا و زماني كه درختان پر از شكوفه هاي گيلاس هستند فوق العاده زيبا به نظر مي رسد.

منطقه بین کیتایاما و کادو یوجی  مکانهای مخصوص زیبایی هستند که در زمانهايي از سال پر از شكوفه هاي گيلاس هستند.

پارک ماروایاما

http://bartaryabe.com
معبد Ninna-ji در فصل شکوفه های بهار (c) کنوانسیون کیوتو و بازدید کنندگان

چندین پارک در کیوتو وجود دارد که در آن تمام شکوفه ها  می توانند شکوفا شوند. پارک Maruyama  برای درختان گیلاس معروف و چشمگير  است  از سال 1949 اين پارك داير شده است و رویدادهای تماشایی آن در شبهای بین ماه های مارس تا آوریل تجربه ای فراموش نشدنی را به نمایش مي گذارد.

به کجا احتیاج داريد؟

http://bartaryabe.com
Sengan-sakura در حرم Oharano (c) کنوانسیون کنوانسیون کیوتو و بازدید کنندگان

با دیدن مقبره ها و معابد نیز در یک چشم انداز کوچک غافلگير ميشويد. در غرب کیوتو،  سنگهای  بسیار ضخیم وجود دارد – برای سه روز ارزشمند در سال، شکوفه های گیلاس، یکی از جذاب ترین جاذبه های دره اين شهر را ایجاد می کند. شناخته شده به عنوان Sengan-sakura، که به عنوان هزار آرزو ترجمه می شود، تماشاچیان می توانند آرزوی خود را ایجاد کرده و رویاهای خود را تحقق ببخشند.

در جاهای دیگر در خيابان  Hirano-jinja صدها درخت شکوفا وجود دارد كه می توانيد در طول روز یا زمانی که خورشید مي تابد جشن هاي ژاپني ها را تماشا كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *