درک عناصر طالع بینی خود را بهبود بخشید

درک عناصر در طالع بینی: خود را بهبود بخشید

آیا شما علامت زودیاک خود را می شناسید؟ آیا می دانید کدام عنصر شخصیت شما را تحت سلطه می گذارد؟ شخصیت شریک زندگی شما چیست؟ این می تواند به شما در درک خودتان کمک کند، تقابل های شخصیت خود را متعادل کنید و همچنین راحت تر انتظارات عزیزانتان را مدیریت کنید.

شما خواهید فهمید که چرا از خواهران و برادران خود متفاوت هستید و چرا برخی افراد در بعضی چیزها عالی هستند و در دیگران خیلی عالي نیست. اگر هدف ما این است که به خوبی اين اطلاعات را گردآوری شود، می تواند به ما کمک کند تا لبه های شخصیت مان را در جايي كه مفيد نيست کنار بگذاریم. این می تواند به ما در تبدیل شدن به والدین، کارفرمایان، عاشقان و دوستان بهتر کمک کند.

در حال حاضر احتمالا تعجب می کنید که عنصر هر علامت چیست. علائم هوا چه هستند؟ Geminis جالب، Libras خوش بینانه و Aquarius انسان دوستانه همه این ویژگی هاي مشترک را به اشتراک می گذارند. علائم آب چه هست؟ براي cancer (سرطان) دوست داشتنی، براي عقرب مخفی و براي جگر بي جسم است.

علائم آتش چه هستند؟ Leos پرخاشگر، قهرمان پرماجرا و متحرک سریع. علائم زمین چه هستند؟ Capricorns وفادار، Taurus خیره کننده و Virgos پرورش دهنده هستند

در اینجا بررسی عمیق در مورد چگونگی استفاده از عناصر كه به شما کمک می کند تا ببینید چه چیزی هستيد وجود دارد و به همین دلیل ممکن است با کتاب بیشتر تمایل داشته باشيد یا نیاز به حرکت و سفر دائمی داشته باشيد.

درک عناصر در طالع بینی: خود را بهبود بخشید

قدرت و ضعف نشانه های زمین

صفات علائم زمین می تواند خیلی راحت باشد. آنها وفادار، سازمان یافته و عملی هستند. اینها افرادی هستند که اغلب با دستان خود کار خواهند کرد. مهندسان، حسابداران و برنامه ریزان مالی اين افراد هستند. آنها به معنای واقعی کلمه دوست دارند اشیاء فیزیکی را حرکت دهند و معمولا در تصمیم گیری های خود داراي متدولوژی هستند.

آنها ممکن است بهترین دوست شما نباشند، اما اگر آنها را تحت تاثیر قرار دهید، آنها دوستان واقعي برای زندگی هستند. این عنصر در افرادی که در طراحی داخلی کسب و کار یا نظارت بر پروژه هایی که طول می کشد و نیاز به توجه به جزئیات دارد، دیده می شوند. اغلب آنها انرژي آرام بخشي دارند و عملا حس مي کنند.

صفات علائم زمین کمتر از سایر عناصر خلاق است. آنها بر روی ایده های بزرگ بر روی دیگران تکیه مي کنند و سپس برنامه ای برای اجرای آن دارند. گاهی اوقات می تواند خسته کننده باشد یا زمان زیادی برای تصمیم گیری اتخاذ کنند. عناصر زمین ممکن است آرام ببخشند و جزئیات بیشتری را تحمل کنند و یا به راحتی کار کنند.

گاهی اوقات آهسته حرکت مي كنند و تنبل هستند اما كيفيت خوبي دارند. نشانه های زمین مثل لاک پشت ها هستند، آهسته و پایدار هستند. شما اغلب می توانید بگویید که آنها یک نشانه زمین هستند زیرا غذاهای کمتری را می خورند آنها به گوشت و لبنیات زیادی نیاز دارند در صورت نیاز به افزایش انرژی كافئين مي تواند به آنها كمك كند

آنها اغلب افرادی هستند که به طور طبیعی وزن بیشتری دارند یا استخوانها و موهای ضخیمي دارند. حتی دستها، پاها و چهره های وسیع، نشانه های زمین هستند.

درک عناصر در طالع بینی: خود را بهبود بخشید

قدرت و ضعف نشانه های آب

نشانه های آب شهوانی ترین شهودی است. آنها معمولا رویاهای بسیار روشن دارند و باعث شنیده و دیده شدن خواهند داشت. آنها بسیار پرورش یافته و شناخته شده هستند. آنها شفا دهنده های بزرگ، پرستاران و والدین هستند. اگر به کسی احتیاج دارید که صحبت کنيد، معمولا خوشحال هستند که گوش فرا دهند. آنها خیلی راحت هستند.

آنها ممکن است مدت طولانی در کار خود باقی بمانند و یا ممکن است در تنظیم كاري مشکل داشته باشند. آنها نیز بسیار حساس هستند، بنابراین شما باید با دقت با آنها برخورد کنید.

اگر به نظر می رسد در مورد احساساتشان زیاد صحبت می كنند، به این دلیل است که آنها در مورد احساسات اطرافشان و تغییرات روانشناختی فراگیر از جنبش های سیاره ای هستند. آنها می توانند به سرعت به مردم متصل شوند

علائم آب به علت احساسات باید مراقب باشند که از موادي برای فرار از احساسات و نیاز به ابزار برای درک چگونگی مدیریت احساسات خود در راه های سالم استفاده کنند. آنها به شدت توسط فازهای ماه تحت تاثیر قرار می گیرند، زیرا ماه در آب بدن ما تاثیر می گذارد.

از آنجا که آنها احساسات مردم در اطرافشان را انتخاب می کنند، اغلب بهتر از آنچه فکر می کنند می دانند. آنها همواره نباید در اطراف مردم باشند، زیرا ممکن است در مراقبت از دیگران دست و پنجه نرم کنند و نیازهای خود را نادیده بگیرند.

درک عناصر در طالع بینی: خود را بهبود بخشید

قدرت و ضعف نشانه های هوا

اغلب علائم هوا رهبران جامعه هستند، زیرا انرژی آنها بسیار هوشمندانه است. همچنین آنها دوست دارند ارتباط برقرار کنند که آنها را مردمي اجتماعی می سازد. آنها تمایل دارند که منطقی و تحلیلی باشند اما همچنین می توانند تفکر انتزاعی را نيز مدیریت کنند. به خاطر این تعادل بین دو طرف خلاق و منطق ، تفکر پیشرفته ای را توسعه داده اند.

علائم هوا نیز بیش از حد به فکر همه هستند. اگر نشانه ای از هوا هستید و می دانید فاقد تمرکز هستيد می توانید آن از کریستال هایی مثل فلوریت استفاده و مطالعه کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از لیست های انجام شده برخی از ساختارها را به ایده های خود اضافه کنید.

علائم هوا مانند پرندگان هستند زیرا آنها سرشان در ابرها است. حتی حرکت آنها به سرعت مانند یک پرنده است و ساخت آنها به دلیل متابولیسم سریع زياد است. اگر پایان دادن به گفتگو براي آنها مشکل است،طبیعی است. آنها اغلب به راحتی  خوردن را فراموش می کنند. آنها دونده های بزرگ هستند!

قدرت و ضعف نشانه های آتش

علائم آتش برای افراد بسیار خلاق و پرانرژی شناخته شده است. آنها تمایل کمتری به کتاب دارند و به دلايل شایستگی و اشتیاق می توانند به دیگران انگیزه دهند. آنها نوع فردی هستند که همیشه در حال حرکت هستند و احتمالا به عنوان شخصیت نوع A در نظر گرفته می شوند. آنها اغلب احساسات خود را می پوشانند و با منافع و مهارت های مختلف  هستند.

اگر می خواهید چیزی سریع تر انجام شود، علامت آتش هستيد. آنها در حال انجام کارهاي بسیار خوب هستند. هنگام بازی با آتش، مراقب باشید! آنها می توانند به سرعت تغییرات حالات خود را تغییر دهند. شخصیت اشتباه خود را برای حفظ روابط  دارند

اغلب ناشران، متخصصین روابط عمومی و برنامه ریزان رویدادها نشانه های آتش هستند چرا که آنها در زماني بسیار موفق هستند. هرگز آنها را دست کم نگیرید. آنها بر موانع غلبه خواهند کرد.

آنها نباید بیش از حد کافئین داشته باشند، زیرا می تواند خلق و خوی آنها را تغيير دهد و متابولیسم آنها را به اندازه کافی افزايش دهد. آنها تمایل به عضله سازی دارند همچنين آنها ورزشکاران قوی هستند

نتیجه

عنصر علامت خورشید مانند لنزي رنگی است که بر جهان تأثیر می گذارد. ما چند لنز داریم. علامت ماه مربوط به نیازهای عاطفی ما و اینکه چگونه احساس می کنیم و نياز داريم است. اگر واقعا میخواهید یک فرد را عمیقا درک کنید، از آنها بپرسید که چه چیزی علامت ماهشان است سپس می توانید ابعاد مختلف آنها را به روشنی بدانید.

به عنوان مثال، اگر علامت خورشید نشانه هوا و یا نشانه زمین است،آنها ممکن است در سراسر جهان تا حدودی در کنار هم قرار بگیرند اما اگر علامت ماه آتش و آب است آنها ممکن است در ارتباطات خود بسیار نزدیک و مهربانی داشته باشند.

صفات اين عناصر به شما کمک می کند. توجه داشته باشید که چگونه عنصر خود را در تعاملات تان جاي دهيد. برای تعادل شخصیت خود، هر گرایش که در خودتان داريد را تشخیص دهید، شما می توانید بیشتر شناخته شويد و برخي از مهارت هاي طبيعي نيز داشته باشيد

برای اینکه کسی احساس خوبی در مورد خود داشته باشد، روی نقاط قوت عناصر خود تمرکز کنید. اگر می بینید کجا از خشم یا حتی تنبلی خود آگاه نیستید، به طور مداوم نقاط ضعف خود را نقد نکنید و یا روي آن تمرکز نکنید، اما درباره ی خود بياموزيد و ببینید آیا علاقه مند به یادگیری عناصر خود هستند يا نه. بنابراين درک عناصر در طالع بینی: خود را بهبود بخشید

منبع
برتر ياب
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.