درمان طبیعی اختلالات مضر فصلی

درمان طبیعی اختلالات مضر فصلی

اختلال مضر فصلی، به عنوان SAD شناخته می شود، یک شرایط بسیار واقعی است که در آن تغییر فصل، بر روحیه شما تأثیر می گذارد و اغلب باعث افسردگی، عدم انگیزه، خستگی و علاقه به چیزهایی می شود که قبلا دوست داشته اید. همانطور که در ماه های زمستان هستيم، روزها کوتاه تر و شب ها بلندتر می شوند، ما کمتر و کمتر نور خورشید و افزایش روزافزون آن را مي بينيم.

درمان طبیعی اختلالات مضر فصلی

 اغلب تصور می شود کمبود نور خورشید علت SAD یا زمستان است. اختلال مضر فصلی می تواند زندگي را مختل کند.

افسردگی رسیدن به اهداف را دشوار مي كند. ایده “تشخیص” یا عبارت پزشکی “اختلال افسردگی فصلی” ممکن است در ابتدا خاموش باشد. ممکن است نگران باشید که تنها راه برای درمان SAD داروهاي ضدافسردگي است. خوشبختانه، بسیاری از روش های طبیعی برای مبارزه با افسردگي وجود دارد.

در زیر روش های طبیعی و بی ضرر برای تقویت روحیه وجود دارد، انرژی خود را بالا ببرید و ایمان خود را به جهان بازگردانید.

آرامش در لامپ های نمکی

لامپ های نمکی برای خواص جوان کننده خود شناخته شده اند. یک لامپ نمک لامپي ساخته شده از نمک در رنگ هاي مختلف است که انرژی منفی یک اتاق را خنثی می کند و انرژي های مثبت را زياد مي كند. در کنار تخت خود نگه دارید یا  در هر اتاق از خانه بگذاريد. آنها برای روزهای برفی مناسب هستند، زمانی که میخواهید یک کتاب بخوانيد نيز مفيد است.

درمان طبیعی اختلالات مضر فصلی

این یکی از ساده ترین و موثر ترین روش های درمان افسردگی فصلی است.

ورزش برای افزايش انرژی

ورزش باعث افزايش پمپاژ خون مي شود و آندورفین ها را به جريان مي اندازد. وقتی احساس خستگی می کنید، ممکن است دشوار باشد که انگیزه خود را برای حرکت دادن داشته باشيد.

استفاده از ذهن ناخودآگاه

گاهی اوقات ذهن ناخودآگاه ما تلاش می کند پیامی را که ذهن آگاه دریافت نمی کند را انتقال دهد. تاروت وسیله ای فوق العاده برای جمع آوری اطلاعات بیشتر از خودتان است. کارتها اغلب یک وضعیت متفاوت را نشان می دهند، که به ما چشم انداز جدیدی در زندگی و تجربه فعلی می دهند.

از این زمان برای کشف بیشتر در مورد خودتان، مسیر و انرژی هایی که باید تلاش کنید، استفاده کنید.

نمودار خود را بررسی کنید

ایده خوبی برای دیدن آنچه در اطراف نمودار شخصی شما قرار دارد وجود دارد. طالع بینی بینش و وضوحي در مورد آنچه که سیارات دارند است. در اینجا در پاسخهای طالع بینی، ابزارهای بسیاری داریم که می تواند به شما در پیدا کردن تقویم زودیاک کمک کند.

مکمل های اضافی

کمبود نور خورشید به معنی فقدان ویتامین ها، مانند ویتامین D است. ویتامین D برای سلامت شما، هر دو فیزیکی و روانی، ضروری است و گاهی اوقات به نام “ویتامین آفتاب” نامیده می شود. افزودن ماهی هایی مانند ماهی تن غذاهای غنی شده به رژیم غذایی است كه به شما کمک می کند دوز توصیه شده ويتامين D را روزانه دریافت کنید، یک مکمل طبیعی ویتامین D را امتحان کنید.

با کریستال ها ارتباط برقرار کنید

سیتین یکی از مؤثرترین بلورهای درمان اختلالات مضر فصلی است. این سنگ روشن و پر انرژی است که شما را با انرژي مثبت پر می کند. یک سنگ بزرگ دیگر برای دسترسی به گرمای خورشید و دادن طبیعت است. Lepidolite سنگی است که حاوی لیتیوم است که انرژی آن برای افسردگی شگفت انگيز است.

درمان طبیعی اختلالات مضر فصلی

سعی کنید یکی از این سنگ ها را در كنار خود حمل کنید، چرا که بهترین انرژی را دریافت می کند آنها را روی میز یا کنار تختتان قرار دهید.

روش های آسان و موثر برای درمان اختلالات مضر فصلی به طور طبیعی وجود دارد. مهمترین چیز برای یادآوری این است که  از بدن، ذهن و روح خود مراقبت كنيد. انرژي خود را به خودتان و به اتاق خود بدهيد تا رشد و تکامل یابيد.

درمان طبیعی اختلالات مضر فصلی

 

 

منبع
برتر ياب